reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O proszę, nie tylko @bazylia128 prześwietla zdjęcia w powiększeniu 😜. Żartuję sobie 😘
Dzięki, wazon to była chyba pierwsza rzecz która kupiłam do domu i byłam z niego mega dumna. Była wtedy bida a on był dość drogi jak na moje tamtejsze zasoby 🙂.
Puchary Siwego, on ma ich dużo. Teraz już nie zdobywa bo zaczął jeździć w trudniejszych zawodach 🙂
 
reklama
Tak, wirtualnie. Ja w Polsce, mąż w Hiszpanii. Po jakichś 9 miesiacach spędziliśmy razem tydzień wakacji, po kolejnych 3 miesiącach znowu tydzień wakacji i po pół roku się przeprowadziłam.
W sumie przed zamieszkaniem widzieliśmy się 2 tygodnie.
Czyli po dwoch tygodniach juz mialas w glowie tylmo Hiszpanie ;) ??? Podziwiam ;) Musialas byc bardzo zakochana - no juz nie wspomne o mezu ;) To dopeiro musial byc seks ;)
 
Dziewczyny to forum jest niesamowite ja się tak stresuje jutrzejsza wizyta ale jak was czytam to leje w majty. Niech to forum rośnie w siłę bo pewnie nie zdjęcie sobie sprawy ile jest takich jak Ja które boją się odezwać i tylko podczytuja. Dzięki wam in vitro jest takie NATURALNE, LAGODNIEJSZE, NAMACALNE !!!!
Uwazaj zeby ci tych majtek na jutro wystarczylo ;) Moze juz nas dzisiaj nie czytaj ;)
 
reklama
Do góry