reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zaradni jestescie - serio... Quwa ile to trzeba przejsc i tk jak pisalas zajsc w ciaze a potem NIE DAJ BOZE jakies komplikacje i dopiero sa schody ;( Trzymaj sie malenka ❤ Swiecisz przykladem !
Tak, ale nie patrzcie się na mnie. Normalnie aż tak źle nie jest. Jestem na maksa wybrakowanym egzemplarzem. Podobno ciąża jest fajna :)

I tak mam szczęście, że dni mijają a mała rośnie.
 
reklama
Ja byłam w zeszłym tygodniu na pedi . I dzień przed tak sobie patrze i mówię sama do siebie - zapuscilas się trochę kobieto w tych rejonach 🤣🤣🤣🤪🤦🏻‍♀️I mialalm nawet plan, żeby trochę sobie ogarnąć ... ale myśle sobie - kurde płacić i jeszcze pójść ze zrobionymi ?! No way 😂 ale teraz nowrmalnie jakbym odżyła 😜kocham zadbane kobiece stopy . Zawsze latem patrze pierwsze na ... stopy 😝i jak widzę skorupę na piętach - sorrry nie zaprzyjaźnimy się raczej 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Uuuuuu to ja odpadam bo mam delikatne stopy i wiecznie jakies bable i otarcia :( i to jest moj koszmar a juz najgorzej jak sa upaly odparzenia otarcia murowane najwygodniej mi ostatnio w japonkach😅🤣
 
Dziewczyny to forum jest niesamowite ja się tak stresuje jutrzejsza wizyta ale jak was czytam to leje w majty. Niech to forum rośnie w siłę bo pewnie nie zdjęcie sobie sprawy ile jest takich jak Ja które boją się odezwać i tylko podczytuja. Dzięki wam in vitro jest takie NATURALNE, LAGODNIEJSZE, NAMACALNE !!!!
 
Jak bedziesz mieć zamrozone zarodki to potem criotransfer wg cennika kliniki czyli coś miedzy pewnie 2 a 3 tys z różnymi dodatkami i lekami.
Niby już mało, ale moje 4 nieudane criotransfery to wyszło mniej wiecej tyle co cała nowa procedura
Dziękuję za odpowiedź 😘 bo myślałam że jak nie wyjdzie za 1 razem to znów wszystko od nowa. Niby mamy na to fundusze ale i tak niepewność była. 🤷‍♀️ Po rozmowie z rodziną stałam się spokojniejsza, ciągle były pytania do samej siebie "a co będzie jak się nie uda za pierwszym razem " dziś już wiem że dzięki moim najbliższym, nie spocznę do póki maleństwo nie będzie na świecie ❤️ mam w nich ogromne wsparcie, psychiczne jak i finansowe. Dzięki temu mogę spać spokojnie ❤️ codziennie dziękuję Bogu że ich mam. I mam nadzieję że wspólnie w niedługim czasie będziemy mogli im za to podziękować ❤️ że już w przyszłym roku wraz z maleństwem im za to podziękujemy. Ale co będzie czas pokaże... Ja wierzę ze wszystko się uda ❤️ Mi jak i wam. Ze juz niedługo przeniesiemy się na forum przyszłych mam❤️ że już niedługo każda z nas będzie mogła powiedzieć "rodze w 2021" będziemy na wzajem wymieniać się ciążowymi zachciankami, albo ich brakiem. Ciążowymi dolegliwościami, oraz ciążowymi brzuszkami ❤️ trzymam za każdą z nas ogromne kciuki ✊✊
 
reklama
Do góry