reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Maz Polak, od ponad 15lat tutaj. Corka dwujęzyczna, w zasadzie nawet 3, bo w żłobku ma też kataloński, jej pierwszym językiem jest hiszpanski, ale polski też ogarnia [emoji4] W domu mówimy po polsku między sobą z mężem, a do corki on po hiszpańsku, a ja po polsku, bo ja spędzam z nią więcej czasu, a zależy nam żeby ten polski miała dobry. Święta obchodzimy po polsku, ale np dzień ojca czy matki w datach tutejszych.
Ślub i wesele były w Polsce, tu tylko sesja.
Mam nadzieję, że zaspokoiłam Twoja ciekawość [emoji6]
WOW ale fajnie ;) Corka ma podwojne obywatelstwo ;) No nie dziwie sie sesji w Spain ;) Daleko macie do plazas de soberiania? Nie bola cie piesi od karmienia?
 
WOW ale fajnie ;) Corka ma podwojne obywatelstwo ;) No nie dziwie sie sesji w Spain ;) Daleko macie do plazas de soberiania? Nie bola cie piesi od karmienia?
Nie ma [emoji16] W Europie nie ma prawa ziemi, czyli dziecko nie dostaje obywatelstwa kraju, w którym się rodzi. Rodzice są Polakami więc ona też, choć pewnie tylko z nazwy.
A co to te plazas? Bo pierwszy raz słyszę [emoji16]
A piersi bola. K*rewsko, ale walczymy. Jest lepiej niż 3 dni temu, ale jednak. Wg mnie karmienie piersią to najtrudniejsza część macierzyństwa.
 
Nie ma [emoji16] W Europie nie ma prawa ziemi, czyli dziecko nie dostaje obywatelstwa kraju, w którym się rodzi. Rodzice są Polakami więc ona też, choć pewnie tylko z nazwy.
A co to te plazas? Bo pierwszy raz słyszę [emoji16]
A piersi bola. K*rewsko, ale walczymy. Jest lepiej niż 3 dni temu, ale jednak. Wg mnie karmienie piersią to najtrudniejsza część macierzyństwa.
Moja bratowa jak byla ze mna po tej histero opowiadala jak ja strasznie piersi bolaly bo urodzeniu Adasia ;( Musiala isc na jakis zabieg bo jej sie jakies gruczoly zrobily i mowila ze to bol nie do opisania ;( Lukasz mi kiedys o tych plazas opowiadal i tak mi utkwilo w glowie - pewnie cos poj...lam;)
 
Cześć dziewczyny. Wróciłam. Próbowałam Was nadgonic ale tak duzo piszecie że co przeczytam to dokladacie po parę stron o nie nadążam. A więc tam mam wizytę przed stymulacja we wtorek ale mam zalecenia od Immunologa na acard encorton i heparyne. Czy komuś to lekarz przepisał czy nadal lekarze się boją? Co tam @bazylia128 po histero Ci wyszło?
Jest jakaś świeża ciąża po tym wirusie?
 
Cześć dziewczyny. Wróciłam. Próbowałam Was nadgonic ale tak duzo piszecie że co przeczytam to dokladacie po parę stron o nie nadążam. A więc tam mam wizytę przed stymulacja we wtorek ale mam zalecenia od Immunologa na acard encorton i heparyne. Czy komuś to lekarz przepisał czy nadal lekarze się boją? Co tam @bazylia128 po histero Ci wyszło?
Jest jakaś świeża ciąża po tym wirusie?
Kochana jak zwykle nic mi nie wyszlo ;) Nawet cala immuno jest ok ;) Nie wiem czy sie cieszyc czy plakac nad slepy, czy zezowatym losem ;) Jutro bede dzwonic czy maja wyniki z endo - bo moze jakies zapalenie chociaz bylo...Wpisuje Cie w kalendarz - dzialaj - muy jestesmy na encortonach i innych chociaz kliniki tego nie zalecaja ;)
 
reklama
Kochana jak zwykle nic mi nie wyszlo ;) Nawet cala immuno jest ok ;) Nie wiem czy sie cieszyc czy plakac nad slepy, czy zezowatym losem ;) Jutro bede dzwonic czy maja wyniki z endo - bo moze jakies zapalenie chociaz bylo...Wpisuje Cie w kalendarz - dzialaj - muy jestesmy na encortonach i innych chociaz kliniki tego nie zalecaja ;)
Doczytalam do 20 maja a z kalendarza widziałam że histero była 25 maja. I co kiedy transfer? Też miałam histero w lutym i wszystko ok tylko z endo wyszła bakteria i brałam antybiotyki. Później wiadomo przymusowa przerwa. Serio przepisuje już leki typu encorton?? Super 😁😁 bałam się że będę musiała odpuścić kolejny miesiąc. Tyle czasu zmarnowane, plus taki ze człowiek psychicznie odpoczął. Przynajmniej ja.
 
Do góry