reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja jestem gola i wesola 👍 Jak mnie przeprowadzil do siebie z Katowic to sie tym nie interesowalam tylko chodzilam z nim za reke po miescie co chwile w nowych sukienkach jak stroz w Boze Cialo 😂😂😂 Chyba mam kolejny powod zeby mu nagadac ;)
Hehehe my z mezem zamieszkalismy po 2och tygodniach znajomosci wiec nawet nie randkowalismy-byla 1 randka i juz.Wiec w sumie nie mielismy sie kiedy soba chwalic😉
 
Tak, 14. I tak pewnie do końca.
Dzieckiem zajmuje się mąż. Wszystko on robi.
W sumie to nam wirus z nieba spadł bo wszyscy jesteśmy razem w domu.
Zaradni jestescie - serio... Quwa ile to trzeba przejsc i tk jak pisalas zajsc w ciaze a potem NIE DAJ BOZE jakies komplikacje i dopiero sa schody ;( Trzymaj sie malenka ❤ Swiecisz przykladem !
 
Ja już widzę oczami wyobraźni ten seks na zgodę ☄☄☄🔥💥💥💥💥
Najlpesze jest to ze caly czas spimy w jednym lozku ;) W piatek jak przyszlam po blakaniu sie po miescie bo padalo zsnelam na kozecie to nie poszedl do sypialni tylko spal na drugiej na przeciwko ;) Po co sie pytam?!!1 A zasnelam po 19 - masakra - no ale rano znowu sie zaczelo i pojechal na strzelnice a mnie zamknal w domu ;)
 
Hehehe my z mezem zamieszkalismy po 2och tygodniach znajomosci wiec nawet nie randkowalismy-byla 1 randka i juz.Wiec w sumie nie mielismy sie kiedy soba chwalic[emoji6]
My w realu też spędzilsmy razem 2 tygodnie w sumie przed zamieszkaniem razem [emoji6] Znaliśmy się w sumie półtora roku, ale tylko wirtualnie [emoji16]
 
reklama
Do góry