reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
6 mam miec, za rowny miesiąc jak wszystko pójdzie zgodnie z planem.
A Widzisz źle. Zrozumiałam. Masz krótki czy długi protokół? Kiesy zaczynasz stymulację sorki ze tyle pytań ale ja czekam na wyniki kariotypow i też jadę do kliniki i mam cichą nadzieję że w sierpniu uda się wystartować. AMH już odebrałam. Teraz tylko jeszcze zostało czekać.. Łudze się że może będzie trochę wcześniej niż po 6 tyg🙂
 
Czesto uzywasz zwrotow o duuu...piieee i iinnych takich 😂 😂 😂 👍 👍 👍Dziekuje ze chociaz ty mnie rozumiesz ❤❤❤ Przeciez ja nie histeeryzuje tylko troche sie wycofalam z zycia domowego, małzenskiego i jak widac on to zle znosi... A wysatrczyloby zeby ze mna na spokjnie o tej opcji porozmawial - tak jak wtedy kiedy tego potzrebowalam i stalismy przed trudnym wyborem zrobienia PGD - wszystko by wrocilo na swoje tory... Przeciez to nie jest jakas moja zachcianka ;( Jeszcze teraz jakies zakazy - co on chce tym osiagnac - ja tez go nie znam z tej strony bo nigdy nie byl zaborczy i niczego mi nie nakazywal ;( Ja nie moge a sam sobie pojechal do Łodzi postrzelac -nooooooo noz sie w kieszeni otwiera ;) Ale postanowilam nie reagowac. Mam momenty ze chcialabym sie mocno do niego wtulic albo posmiac sie jak kiedys - ale sie musze hamowac. Wczoraj stwierdzilam ze poogladam sobie na dole tv i mi sie tak cudownie spac zachcialo a mamy takie dwie kozety nie rozkladane. Bylam sama z moimi psami i zasnelam o 7 rano sie obudzilam na tej kozecie a on po drugiej stronie na tej malej i te kulochy mu zwisaly az w kolanach - wiesz jak mi sie smiac chcialo - na ale jak od rana mi robil zakazy to mi sie wszystkiego odechcialo ;) Ehhhh jak dobrze zemoge to sie wyzalic boprzeciez w domu o tym nie powiem ;) Kolezankom tez bym sie bala bo by mialy pewnie uzywke ;)
Wiesz co... te zakazy to dlatego ze sie boi o Ciebie
Bierzesz steryd tak??
 
A Widzisz źle. Zrozumiałam. Masz krótki czy długi protokół? Kiesy zaczynasz stymulację sorki ze tyle pytań ale ja czekam na wyniki kariotypow i też jadę do kliniki i mam cichą nadzieję że w sierpniu uda się wystartować. AMH już odebrałam. Teraz tylko jeszcze zostało czekać.. Łudze się że może będzie trochę wcześniej niż po 6 tyg🙂
Powiem szczerze że sama się zdziwiłam, bo mam krótki. Wczoraj byłam w klinice lekarz zobaczył wyniki, powiedział co jeszcze dorobić i powiedział że powinniśmy się zmieści aby do 10 lipca zakończyć wszystko bo tak mam ważne niektóre badania 🙈 dostałam tabletki i mam się 19 wstawić w klinice ponownie z resztą wyników, po leki i działamy 😍 Maz gdy się dowiedział miał łzy w oczach ❤️ nasze marzenie może się niedługo spełnić ❤️ Sama w to jeszxze nie wierzę 🙈 ale mam ogromną nadzieje ze sie wszystko uda ❤️
 
Ja właśnie rozważam pójście spać... Byliśmy dziś ogarniać mieszkanie i po calym dniu jestem padnięta. Niby próbuję oglądać film, ale bardziej próbuję niż oglądam. Jakieś towarzyskie wyjścia zapowiadają się dopiero w przyszłym tygodniu, więc na razie możnaby skorzystać i zrobić coś dla siebie i maluszka. Chyba sama siebie przekonałam, ze to nic zlego położyć się przed 22😀
A co Ty porabiasz?
 
A Widzisz źle. Zrozumiałam. Masz krótki czy długi protokół? Kiesy zaczynasz stymulację sorki ze tyle pytań ale ja czekam na wyniki kariotypow i też jadę do kliniki i mam cichą nadzieję że w sierpniu uda się wystartować. AMH już odebrałam. Teraz tylko jeszcze zostało czekać.. Łudze się że może będzie trochę wcześniej niż po 6 tyg🙂
A co do kariotypu to możesz się na czekać trochę 🙈 nie wiem czy to standard czy nie ale ja czekałam 2 miesiace 🤷‍♀️ badanie wykonane dokładnie 2 kwietnia a wczoraj dzwonili z przychodni że już w końcu są wyniki.
 
reklama
Ja właśnie rozważam pójście spać... Byliśmy dziś ogarniać mieszkanie i po calym dniu jestem padnięta. Niby próbuję oglądać film, ale bardziej próbuję niż oglądam. Jakieś towarzyskie wyjścia zapowiadają się dopiero w przyszłym tygodniu, więc na razie możnaby skorzystać i zrobić coś dla siebie i maluszka. Chyba sama siebie przekonałam, ze to nic zlego położyć się przed 22😀
A co Ty porabiasz?
Jestem na straży :) ostatnio córka nerwowa bo wychodzą ząbki, więc nie zostawiam samej w łóżku. Śpi ze mną oczywiście🤗 Mąż z synem komedie oglądają i mnie wnerwiają .....śmieją się ....a ja nie mogę z nimi tylko leżę już w łóżku.
 
Do góry