reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@klaudiaanita no to miny nam rzedną!!!
Ale czadowo💗💗💗💗💗💗💗💗
Co za dzien!!!
Mocne kciuki za nudną ciaze!!!!

u mnie tez chyba przelom...
Po 3 latach wyszlo mi ASA ze mam przeciwciala przeciwplemnikowe....

blagam ktos cos pomoze? Czy to oznacza zs po leczeniu Pasn ika jest szansa na naturalna ciaze?

jakie leki na to daje doktorek??

pomocy!!!
Jest lek. Nie pamiętam co dokładnie.
Paśnik napewno pomoże.
✊✊✊
 
reklama
Dziewczyny moje kochane 😻
Chwile się zbierałam żeby to wam napisać
Kilka dni temu zobaczyłam bladą drugą kreseczkę na kilku różnych testach ciążowych..
Cierpliwie poczekałam do dzisiaj bo miał się pojawić planowany okres który całe szczęście nie przyszedł 🙂
Poszłam więc zrobić betę która potwierdziła wczesną ciąże i
Jestem w ciąży !!!Jestem w szoku :D
To prawdziwy cud! Przez tyle lat naturalnie ani razu nie zaszłam lekarze nie dawali żadnych szans
Tylko in Vitro mówili
Ale spokojnie Wiem teraz muszę cierpliwe czekać i sprawdzić betę za kilka dni
Dam znać czy poszła w górę 😘
Niech się rozwija prawidłowo o to proszę!🙏
Będzie to spełnienie marzeń ❤
Proszę trzymajcie kciuki mocno!!! ✊✊✊
Boziu cudownie.Niech ten cud trwa będzie dobrze!!!!!
 
Nie wiem co tam łykasz Fredzioszka, ale zastrzyki z menopuru strasznie waliły moczem i kuźwa mój doczytał, że zawierają mocz bab które przeszły menopauzę (niby jakoś tam super oczyszczony, ale mimo wszystko dziwnie się wstrzykiwać mocz pod skórę)🤦‍♀️
Moj małż jak na początku mi wstrzykiwał to tez zawsze pytal czy te smierdzace teraz😁😁 Przeokrutnie szczypały i śmierdziały😁😁
 
Moj małż jak na początku mi wstrzykiwał to tez zawsze pytal czy te smierdzace teraz😁😁 Przeokrutnie szczypały i śmierdziały😁😁

Mi też małż dawał i zawsze przeżywał że to tak niemiłosiernie śmierdzi 😂 i mówił "teraz wstrzykuje mocz starych bab" 😂😂 z jednej strony chciałam go udusić a z drugiej zastrzyki na wesoło były 😁
 
Dziewczyny moje kochane 😻
Chwile się zbierałam żeby to wam napisać
Kilka dni temu zobaczyłam bladą drugą kreseczkę na kilku różnych testach ciążowych..
Cierpliwie poczekałam do dzisiaj bo miał się pojawić planowany okres który całe szczęście nie przyszedł 🙂
Poszłam więc zrobić betę która potwierdziła wczesną ciąże i
Jestem w ciąży !!!Jestem w szoku :D
To prawdziwy cud! Przez tyle lat naturalnie ani razu nie zaszłam lekarze nie dawali żadnych szans
Tylko in Vitro mówili
Ale spokojnie Wiem teraz muszę cierpliwe czekać i sprawdzić betę za kilka dni
Dam znać czy poszła w górę 😘
Niech się rozwija prawidłowo o to proszę!🙏
Będzie to spełnienie marzeń ❤
Proszę trzymajcie kciuki mocno!!! ✊✊✊

Ojaaa, kochanaa ale supeeeer!!!! ❤️
Bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki ✊✊✊😘😘😘
 
reklama
Do góry