reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To nie ten Płock.
🤣🤣🤣Ja też tak patrzyłam. Jeśli to ten za Wawa to masz około 500km🤣🤣🤣
Jedziemy na spółę Fredka?
Jak ten za Wawą😱😱😱😱😱😱😱😱. Właśnie się pokłóciłam z mężem, on kategorycznie powiedział że ze mną nie pojedzie 😭.
Ja bym pojechała, a co mi tam 😜. Serio 🙂. Ale jak sama to kuwa odpada 😭
 
Dziewczyny moje kochane 😻
Chwile się zbierałam żeby to wam napisać
Kilka dni temu zobaczyłam bladą drugą kreseczkę na kilku różnych testach ciążowych..
Cierpliwie poczekałam do dzisiaj bo miał się pojawić planowany okres który całe szczęście nie przyszedł 🙂
Poszłam więc zrobić betę która potwierdziła wczesną ciąże i
Jestem w ciąży !!!Jestem w szoku :D
To prawdziwy cud! Przez tyle lat naturalnie ani razu nie zaszłam lekarze nie dawali żadnych szans
Tylko in Vitro mówili
Ale spokojnie Wiem teraz muszę cierpliwe czekać i sprawdzić betę za kilka dni
Dam znać czy poszła w górę 😘
Niech się rozwija prawidłowo o to proszę!🙏
Będzie to spełnienie marzeń ❤
Proszę trzymajcie kciuki mocno!!! ✊✊✊
Kochanie to jest dla Ciebie nagroda za to co przeżyłaś i że się nie poddałaś! ❤❤❤ trzymam kciuki mocno i do mojej codziennej modlitwy o własne maluchy dołączę Twoje! Bardzo się cieszę i gratuluje!
 
O nieee.. Nie pisz takich rzeczy proszę ze szypieeee i śmierdzi 🤢🤢🤢 Bo ja jestem dopiero przed tym wszystkim 😭
Żartują sobie, wiadomo przecież, że leki nie pachną konwaliami 😊Ale nic się nie martw. Leki jak leki. Menopur do zastrzyków to pikuś. Najgorsze zastrzyki jakie miałam to prolutex😊a Ty go nie masz, więc weź głęboki wdech i tylko spokój Cię uratuje😘😘😘
 
reklama
Żartują sobie, wiadomo przecież, że leki nie pachną konwaliami 😊Ale nic się nie martw. Leki jak leki. Menopur do zastrzyków to pikuś. Najgorsze zastrzyki jakie miałam to prolutex😊a Ty go nie masz, więc weź głęboki wdech i tylko spokój Cię uratuje😘😘😘

😊 Dziękuję za pocieszenie 😘 Naprawdę, pomagacie mi bardzo 😘😘😘
 
Do góry