reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chyba tyle byłoby dobrych wieści, bo przyrost za niski 😥🥺 12 dpt jest 214, 9 dpt było 130, tyle że robiłam dziś w innym labie. W środę przed wizytą powtórzę, ale tak sobie myślę, że jeśli ma być coś nie tak, to niech zadzieje się to teraz, a nie np. za kilka tygodni
Mialas podany jeden zarodek? Jeśli tak to faktycznie oby to wynikało z innych odczynników w innym labie... Choć czasami beta zaskakuje, wiesz u mnie przy zdrowej ciąży były za niskie przyrosty i ogólnie niska beta (ale były 2 zarodki podane) a w grudniu beta 3krotny przyrost wysoka i co z tego jak zakończyla się poronieniem w 7tc.. Jeszcze nic u Ciebie nie jest przesądzone..
 
reklama
Mialas podany jeden zarodek? Jeśli tak to faktycznie oby to wynikało z innych odczynników w innym labie... Choć czasami beta zaskakuje, wiesz u mnie przy zdrowej ciąży były za niskie przyrosty i ogólnie niska beta (ale były 2 zarodki podane) a w grudniu beta 3krotny przyrost wysoka i co z tego jak zakończyla się poronieniem w 7tc.. Jeszcze nic u Ciebie nie jest przesądzone..

Jeden zarodek, jeszcze go nie skreślam, ciągle mam nadzieję, że to przez inny lab i że ruszy, ale biorę pod uwagę dwa scenariusze, próbuję jakoś zdroworozsądkowo do tego podejść, żeby się nie łamać póki co 😌
 
Kochana u nas jest problem z nasieniem mojego meza . Bardzo kiepskie. Ja mialam 3 ivf w Cambridge. Przy pierwszym ciaza biochemiczna, druga zero zarodkow( nie bylo co transferowac) 3 znowu ciaza biochemiczna. Wszystkie ivf mielismy za darmo tylko przy 3 musielismy dosc duzo dopłacać. W zeszlym roku ivf w Polsce i kolejna ciaza biochemiczna. Moj lekarz odrazu mnie skierowal do immunologa i juz przy pierwszych badaniach wyszlo ze mam kir aa oraz brak kirow odpowiedzialnych za zagniezdzenie i ochrone zarodka. Teraz bym na pewno już nie podeszla do ivf w Anglii. Oni mam wrażenie robia wszystko na odpierdziel.
Ja na pewno byl zbadala immunologie bo większość przypadków braku ciazy jest wlasnie immunologia winna.
Tu w Anglii kazali mi adoptowac zarodek bo tylko taka widza szanse. Ale ja nie mam problemów z zajsciem tylko z utrzymaniem. Gdzie logika z adopcja zarodka za 40 tys £ jezeli bylaby taka sama sytuacja. Dla mnie ich poziom w porównaniu z Polska jest bardzo niski.
Najgorsze jest to ze straciłam wiele lat bo myslalam zw anglicy nam pomoga. Walczylam z depresją po każdej ciazy biochemicznej i musialam dochodzic do siebie min rok do kolejnego podejscia. To byl bardzo ciezki czas dla nas. Najgorszemu wrogowi tego nie życzę 😞
A nie myślałas zeby się zaczac leczyc w Polsce?[

Ojeej.. Strasznie mi przykro 😥
Myślałam o tym żeby spróbować w Polsce ale niestety nie stać mnie na to... Kupujemy dom w Bułgarii i niestety nie mam pieniążków na to żeby w Polsce sie leczyć.. Więc postanowiłam spróbować tutaj skoro mam 1 szanse bezpłatną.. Mam ogromną nadzieję że sie uda... Jak niendaj Boże nie to będziemy zbierać pieniążki i myśleć co dalej...
 
Ojeej.. Strasznie mi przykro 😥
Myślałam o tym żeby spróbować w Polsce ale niestety nie stać mnie na to... Kupujemy dom w Bułgarii i niestety nie mam pieniążków na to żeby w Polsce sie leczyć.. Więc postanowiłam spróbować tutaj skoro mam 1 szanse bezpłatną.. Mam ogromną nadzieję że sie uda... Jak niendaj Boże nie to będziemy zbierać pieniążki i myśleć co dalej...
Kochana bardzo trzymam kciuki za Ciebie zeby się wam udalo. To co Ci moge podpowiedzieć to zwieksz dawke progesteronu po transferze bo tu w Anglii daja za male dawki. Jak bys miala jakies pytania to pisz smialo. Jak bede mogla ci pomoc to chętnie to zrobie😘😘😘
 
Kochana bardzo trzymam kciuki za Ciebie zeby się wam udalo. To co Ci moge podpowiedzieć to zwieksz dawke progesteronu po transferze bo tu w Anglii daja za male dawki. Jak bys miala jakies pytania to pisz smialo. Jak bede mogla ci pomoc to chętnie to zrobie😘😘😘

Dziękuję Ci bardzo kochana, ja za Ciebie również będę trzymała kciuki żeby Wam też sie udalo 😘 Będę pisała z pewnością 😘😘😘
 
Powiem tak jej angielski nie jest dobry ale radzi sobie. Dla mnie to najważniejsze. Ja jestem pod telefonem. Mowilam ze jej pomoge. Zgodzila sie bez problemu. A tu taki zwrot akcji. Nie rozumiem tej dziewczyny wogole. Moj maz mowi(zbyt łagodnie 😂) ze jest malo inteligentna. Uwierz mi co ona mi odwala czasami w pracy😱( tez mysle gdzie ona ma mozg)np ostatnio kazała mamie wyslac papierosy na adres firmowy z jej imieniem i nazwiskiem😱 jak ja to uslyszalam to myslalam ze ja zabije 😕. Przyszlo pismo do firmy, ze jak to się powtorzy to £1000 kary i sprawa w sądzie. Kuzwa gdzie ona ma mozg🙈 uwierz mi duzo by opowiadac
A jak kochana szykuję się na transfer z lipcowego cyku 😊
Trzymam kciuki moooooocne 🥰✊🏼✊🏼✊🏼
 
reklama
Do góry