reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Naprawdę 😱 u was tak zimno. Przesylam 🌞🌞🌞
My właśnie rozkladamy basen bo u nas goraczka
Też zrobiłam takie zdjęcie ale przypomniało mi się że paznokcie nie pomalowane 😱. A ta moja psiorka zaraz by mi wypomniała😂
A tutaj nóżka ładna, pazurki ładne, nie ma do czego się przyczepić 😜.
Ja już zjarana siedzę w domu u kawę piję, usnęłam na leżaku bo ogólnie źle się czułam, biegać nie byłam bo głowa mocno bolała 🙄. Ale teraz już się lepiej czuję 🙂
 
Plan wykonany:tarta zrobipna-no moze kruszonka nie wyszla i chlebek razowy upieczony wlasnue pozarlam 2 cieple kromy z maselkiem miam😋
 

Załączniki

  • 20200531_140052.jpg
    20200531_140052.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 59
  • 20200531_130918.jpg
    20200531_130918.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 57
Też zrobiłam takie zdjęcie ale przypomniało mi się że paznokcie nie pomalowane 😱. A ta moja psiorka zaraz by mi wypomniała😂
A tutaj nóżka ładna, pazurki ładne, nie ma do czego się przyczepić 😜.
Ja już zjarana siedzę w domu u kawę piję, usnęłam na leżaku bo ogólnie źle się czułam, biegać nie byłam bo głowa mocno bolała 🙄. Ale teraz już się lepiej czuję 🙂
Bidulko moja ale dobrze ze jest juz lepiej. Mnie jak glowa boli to mam dzien z zycia wyciety.
Kuzwa robie beze po raz setny ale tym razem mi popekala. Czy ja cos zle zrobilam🙈
 
reklama
No co za pyszności dziś robicie?? Ja mam teścia na obiad wiec nasze menu na dziś to zupa krem z pora i szparagów, kurczak pieczony z batatami pieczonymi, a na deser mini batoniki bounty ;) batoniki są bez cukru tylko z miodem ;) Zobacz załącznik 1126965
Teraz to mam zagwozdkę🤔🤔🤔🤔. No gdzie by tu zamieszkać? U ciebie, Bazylii czy u Neci? Ciężki wybór, wszystkie zajebiaszczo gotują 😱😍😍
 
Do góry