reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O kochana - chodzaca skarbnica wiedzy 😀
Widze ze musze zrobic pakiet na trombofilie dla pewnosci:)
Jeżeli masz RIF zaburzenia implantacji. Czyli miałaś 3 transfery dobrych jakościowo zarodków czyli powyżej 3BB to wtedy może bić nie wyjść w badaniach, ale wskazania są. Bo to ze czegos nie widać nie znaczy, ze tego nie ma. Teraz jest wiele nowych badań. Mi bardziej chodzi o to, ze jeżeli ktoś ma 3 x transfer 8B w 3 dobie i potem mówi, ze ma RIF bo beta 0 i chce heparynę to wiesz.... Albo są 3 transfery zarodków klasyfikowanych jako poor to sam z siebie transfer miał niskie prawdopodobieństwo powodzenia. No, ale jeżeli ktoś ma trzy transfery dobrych zarodków i beta 0 albo biochemiczne to warto się zastanowić. Bo tak jak pisałam wczoraj. Transferują wszystko co „żyje” i dobrze tylko ceny tych transferów powinny być niższe ;-P tylko FET bez PGD 4AB to 50% skuteczność a 1BC około 6-10% chodzi mi o różnice w skuteczności.
 
reklama
A brałaś już kiedyś 2 naraz? Ja też mam jeszcze 2 ale wezmę pojedyńczo. Teraz miałam prawie pół roku przerwy i zaczynam wariować ze stresu, bo za parę dni zaczynam immunopresję. Boję się kolejnego transferu jak cholera🙁
Ja ostatni transfer w grudniu. Dużo czasu się zeszło najpierw badania potem koronaświrus i jest czerwiec. Nigdy nie miałam 2. Mam 4 mrozaki. 2×4.11 i 2× 3.1.2 chcę wziąść 2 by zwiększyć szansę to mój 3 transfer. Wyszło mi białko c niższe mam dostać dodatkowo clexan. Mam nadzieję że pomoże. A ty czekasz na @ i ruszasz ?? Już się zdecydowałaś?
 
Próbuje sobie to właśnie przetłumaczyć, tylko coś mi nie idzie !!
A w ogóle musisz sobie to jakoś tłumaczyć z myślenia życzeniowego, który jest mechanizmem obronnym przejdziesz np. W intelektualizuje ;-))) która jest innym mechanizmem obronnym;-) Kobito! Ivf to trudna sprawa wydaje Ci się, ze teraz swirujesz? Gwarantuje ze, ze nie! To wszystko dzieje się właśnie po to żebyś do reszty nie zwariowała. I tak tez jest OK:-)
 
@Aduś16 pomożesz z badaniami do Paśnika? Jakie warto wykonać przez wizytą u niego? :*
Napiszę Ci co ja miałam zalecone przez Paśnika
HLA c - mąż
Kir, ocena cytokin, Ana, Asa, immunofenotyp
Pakiet na trombofilię i kariotypy już miałam wcześniej zrobione
To będzie Cie kosztowało ok 2tys
Jeśli o czymś zapomniałam, niech mnie ktoś poprawi 😘
 
A brałaś już kiedyś 2 naraz? Ja też mam jeszcze 2 ale wezmę pojedyńczo. Teraz miałam prawie pół roku przerwy i zaczynam wariować ze stresu, bo za parę dni zaczynam immunopresję. Boję się kolejnego transferu jak cholera🙁
Myślę że to jest dobry moment na transfer. Jesienią może być zdecydowanie gorzej. Dbaj o siebie.
 
Ja ostatni transfer w grudniu. Dużo czasu się zeszło najpierw badania potem koronaświrus i jest czerwiec. Nigdy nie miałam 2. Mam 4 mrozaki. 2×4.11 i 2× 3.1.2 chcę wziąść 2 by zwiększyć szansę to mój 3 transfer. Wyszło mi białko c niższe mam dostać dodatkowo clexan. Mam nadzieję że pomoże. A ty czekasz na @ i ruszasz ?? Już się zdecydowałaś?
Jakbym miała 4 to pewnie też bym choć raz spróbowała wziąć 2 naraz🙂.
Ruszam dokładnie za 5 dni:o. Transfer wyliczyłam sobie gdzieś na połowę lipca ale już sram po gaciach
 
reklama
Jade dzisiaj na ta betę, wiem, ze nic z tego nie będzie:-) no cóż. Piszcie mi komu się udał ostatni transfer z tymi słabszymi zarodkami:-) Jeszcze zostało 3.2.3 i 2.2.3 i biorę ona bo tutaj raczej bliźniaków nie będzie :-) jak jeden zostanie to będzie dobrze ;-)
 
Do góry