reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cycata zostala zatrudniona zeby mnie zastapic w razie wu - ktore nie nadchodzi ;) Szefostwo wie o moichplanach - ale ona jest tak bardziej od strony klienta tj. odpisuje na maile a z tym bylo ciezko na poczatku ;) odbiera tel, robi zamowienia itd i caly czas nawija ;)
U mnie w pracy w pokoju gdzie siedze-moj dzial-jest wlacznue ze mna 5 dxiewcxyn.Jak sie rozgadamy to nie ma bata a szczegolnie taka jedna gada gada gada i nie moze sie zatrzymac🙂Ale bardzo to lubie jest wesolo i teraz kiedy jestesmy podzielone to nie widxialam 3 dziewczyn od 3 miesiecy i tak mi sie teskni😪
 
U mnie w pracy w pokoju gdzie siedze-moj dzial-jest wlacznue ze mna 5 dxiewcxyn.Jak sie rozgadamy to nie ma bata a szczegolnie taka jedna gada gada gada i nie moze sie zatrzymac🙂Ale bardzo to lubie jest wesolo i teraz kiedy jestesmy podzielone to nie widxialam 3 dziewczyn od 3 miesiecy i tak mi sie teskni😪
Cycata gada tak ze czasami jej mowie: Nie zapomnij o oddychaniu ;) Ta sie zapowietrza dalej nawija ;) szef ja pewnie ze wzgledu na cyce zatrudnil bo zbyt bystra na poczatku nie byla ;) Ale ciesze sie ze jest bo tak to bylam caly czas sama w pokoju ;) Za to musialaby zobaczyc asystenktki szefa co jedna to lepsza ta ostatnia slini jezykiem koperty ;) Pewnie szefowi tez ssie to podoba ;)
 
Kochane ja juz sie widzialam z mopja mamunia i wszystko ladnie wyglada - jestem taka szczesliwa i ona tez jakby taka bardziej podbudowana ;) Łukasz juz byl w domu jak przyjechalam takze swoje juz zrobilam ;) Zjdll placka po wegiersku a ostrygi na kolacje - ciekawe czy sie nie zatrujemy ?
 
Cycata gada tak ze czasami jej mowie: Nie zapomnij o oddychaniu ;) Ta sie zapowietrza dalej nawija ;) szef ja pewnie ze wzgledu na cyce zatrudnil bo zbyt bystra na poczatku nie byla ;) Ale ciesze sie ze jest bo tak to bylam caly czas sama w pokoju ;) Za to musialaby zobaczyc asystenktki szefa co jedna to lepsza ta ostatnia slini jezykiem koperty ;) Pewnie szefowi tez ssie to podoba ;)
Hehehe😂🤣
 
😂😂😂 No boje się 😂 i mam już wyniki, ze moje tsh jest 7,4 niestety i mnie nie dopuszczą do stymulacji jak nie zbije tego...
pije płyn lugola, to jest jod. Jod jest mega potrzebny do zajścia w ciąże itd i ja od paru miesięcy go suplementuje. Tylko, ze początkowo moje tsh będzie zawyżone bo tarczyca musi nasycić się jodem...dlatego mam takie wysokie. Ja czuje się świetnie, nie tyje, nie jestem ospała, apetyt mam non stop, itd nie mam niedoczynnosci na jaka wskazuje moje Tsh...
kochanie a dlaczego to pijesz? Wieczorem poczytam o tym ;) Ty to sobie mozesz tyc i jesc - juz pisalam ze jestes przeliczna ;)
 
reklama
Do góry