reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale co ? 😂 😂 😂 nie uzywam tego do niczego - nie wiem o co chodzi moze nie zrozumialam?
Z odnawialnych źródeł na studiach miałam egzamin ale nie wiedziałam, ze w PL tak to się rozbijało. Ostatnio coraz częściej słyszę, ze w PL to my mamy jakieś nowoczesne technologie:-)
 
reklama
Jestem w tym samym wieku i w 100% Ciebie rozumiem. Też zaczęłam bardziej badać temat po pół roku starań, ale na szczęście nas nikt nie zbył. Po wynikach męża od razu podeszliśmy do invitro bo nie było na co czekać .. i szczerze cieszę się, że poszło w miarę „szybko”. Po 2 stymulacjach mamy nasze szczęście w brzuszku [emoji3059][emoji3059] aktualnie 29 tc [emoji7]
Jaki malutki brzuszek [emoji7] ale śliczny [emoji8]
 
reklama
Do góry