reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana to ja Tobie gratuluję z całego serca !!! Wiesz ja mam troszkę inne zdanie. Ja już mam swój cud, więc nigdy już nie będę mieć 'nic', dalsza nierówna walka powoduje że moja psychika i relacje z synem na tym bardzo cierpią.. Zanim powrocilam to IVF byłam przeszczesliwa matka, a teraz tracę to z każdą próbą.. Chciałam dac sobie szanse i wróciłam po mrozaki, byłam bardzo blisko i niestety ten niedosyt pozostał, instynkt się obudził i już trudno odpuścić ale trzeba się nauczyć jak to zrobić..

No ja od początku chciałam więcej. Nigdy nie byłam do końca szczęśliwa bo mam ogromną potrzebę posiadania większej rodziny. To jest wszystko kwestia indywidualna. Nic na siłę, to trzeba bardzo chcieć bo koszty są ogromne.

Moja psychika siadała milion razy ale zawsze wiedziałam, że się nie poddam i to mnie motywowało. Po prostu tak mam... Olbrzymią potrzebę posiadania dzieci no i chyba jestem też uparta.
 
reklama
@milagors dzięki za to ostatnie zdanie, tego mi było trzeba.
Pozdrawiam Dziewczyny, nadrabiałam was od czerwca 2019, wtedy się tu udzielałam. Teraz czytam na bieżąco dajecie dużo siły♥️ @Murawa ILY ;)
Nie udzielam się bo zbieram fundusze i czekam na odpowiedni moment żeby podejść do drugiej stymulacji.
@Laurka2019 @nadzieja xxx gratulacje dziewczyny, widziałam że się Wam udało!
 
A nie może zrobić gdzieś indziej?
I tak nie mam szans dostac sie do lekarza w nastepntm tyg.Prosil zebym przyszla w 20-22dc.A moj maz to juz zna ta klinike wiec nuw chce go bardziej stresowac choc dalej uwazsm ze ponowne badanue nasienia nie jest konieczne skoro ma bardzo dobre.Przy inseminavji ptofedorka byla zachwycona jego wynikami.Moj poprzedni lekarz jak mu powiedzialam ze maz ma powtorzyc badanie to tez sie zdziwil.Kuwa😬
 
reklama
Do góry