reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sorry racja trochę mnie czasami ponosi ale dużo czytam o in vitro i tak jak koleżanka adus napisala o udraznianiu jajowodow. Ja lubie konkrety i jestem mega realistka wiec jakbym miala czekac w tym wieku na cud dzieki borowinie to by bylo wielce nieodpowiedzialne z mojej strony. W srode mam wizyte i bardzo duzo km do kliniki czesto piszecie o pewnym docencue z lodzi i tak sie zastanawiam czy na wszelki wypadek sie do niego nie zapisac skoro takie kolejki. Jesli doszly by jakies choroby immunologiczne tak akurat szybko by sie trafilo. Wiem ze wczesnie o tym mysle ale jednak moze lepiej podejsc do ewentualnego transferu na zaleceniach od docenta?
Jeśli finanse nie są przeszkodą to zrób sobie najpierw pakiet badań immunologicznych. Dziewczyny napiszą jakie to badania. Rzeczywiście nie ma co czekać.
Natomiast jeśli chodzi o udrażnianie jajowodów to robią w Lublinie, dr Pyra. Kiedyś na NFZ teraz nie wiem. Byłam już do nich umówiona ale los zadecydował inaczej. Udrażnianie pomaga jeśli jajowody zapchane są są od strony macicy. Jest film na YouTube z konferencji naukowej , prelegentem jest dr Pyra, wpisz w google ..
Ostatecznie wybrałam in vitro.
 
O matko.. Przypomnij mi proszę bo Twój nick właśnie kojarze ale już mam mętlik. :) Czy Ty też Invicta Gdańsk i masz córeczkę z końca 2013 ?? Jeśli tak to już chyba wiem. ;)

To ja.

Zajrzalam tutaj ostatnio tak z sentymentu i zobaczyłam że znowu walczysz więc sobie codziennie czytałam i ci w ukryciu kibicowalam.
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry dziewczynki. Co słychać? Ja mialam bardzo intensywny weekend. Caly sobote spedzilam z moimi dziewczynami a niedziele z mezem. Dzis mam dzien wolny . Właśnie piekę buleczki i robię szybki obiadek. Zaraz jade na opalanko do mojej przyjaciółki. U nas piekna pogoda wiec korzystam poki moge😁
Milego dnia kochane ❤
 
reklama
To ja. Kiedyś miałyśmy razem z madzialenak i avocado piknik w parku oliwskim.

Zajrzalam tutaj ostatnio tak z sentymentu i zobaczyłam że znowu walczysz więc sobie codziennie czytałam i ci w ukryciu kibicowalam.

Nie poddawaj się. Ja od czasu ciąży z 2013 miałam jeszcze 5 pełnych stymulacji i jeeezuuu nawet nie wiem ile transferów... 8? 10? I w końcu dopielam swego i jestem w ciąży.
To już wiem :) gratuluję Ci!!! 5 pełnych stymulacji?? O matko!!!! No ja tyle nie pociągne.. Tym bardziej na odległość bo nadal za granicą jesteśmy ;) W którym jesteś tc? Kto Cię w Invicta prowadzi? Czy jednak zmieniłaś klinikę? Mój lekarz niestety bardzo mnie zawiódł i próbuje przejść do Gamety ale to już raczej nie możliwe, muszę jednak odpuścić.
 
Do góry