reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Coś mi dzisiaj w klinice mówili ze przy FET to może beta być duzo później niż 6dpt. Bo ja już chciałam po dzisiejszym leki odstawiać jakby co w formie buntu :-)

Moja córka zaimplantowala się dzien później. A jest ze świeżej blastocysty 5AA. Myślałam, że nic z tego, lekarz mówił że będzie dobrze i miał racje. W 7dtp miałam betę jak na słaby 6dpt. Nie ma, reguły. Są prawdopodobieństwa ;)
Trzymam kciuki!!!
 
Coś mi dzisiaj w klinice mówili ze przy FET to może beta być duzo później niż 6dpt. Bo ja już chciałam po dzisiejszym leki odstawiać jakby co w formie buntu :-)
To nie prawda że przy FET beta pojawi się dużo później..co za głupoty gadaja i to jeszcze w klinice.. Jeden dzień obsuwy w implantacji przy mrozonym zarodku wchodzi w grę stąd faktycznie wyjściowy poziom bety może być niższy ale beta 0 w 6dpt oznacza że na 95% nie było implantacji a te 5% to właśnie skrajne przypadki bardzo późnej implantacji.. Dlatego wiele klinik karze czekać jednak do 10 dpt aby uwzględnić te skrajne przypadki.
 
reklama
Do góry