reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Wiórka ,Ty tu zaglądasz jeszcze czasem???
Zaglądam 😘😘😘
Ale u mnie na razie nic się nie dzieje.....
Od ciąży biochemicznej krwawie już 1,5 miesiąca, byłam na badaniach okazało się że mam 5cm torbiel po tym wszystkim, zaburzyła mi cykl i teraz lekami robimy sztuczny, żeby wyjść na prostą. Potem mam mieć naturalny i dopiero możemy zacząć. Nie mamy już mrozaków więc trzeba od początku zaczynać. Plus muszę mieć skreczing więc rozłoży się to na 2 cykle. Dodatkowo ostatnie 3 dofinansowane. Robiliśmy mężowi fragmentacje i podobno ma super wyniki. Ja jestem na diecie insulinowej plus zaczęłam się ruszać, waga idzie w dół. Do tego transferu chcemy przygotować mnie najlepiej jak się da. Mamy chwilkę więc jest o co walczyć. Jeżdżę na rowerze w weekend zrobiłam 55km więc jestem strasznie dumna. Trochę smutno że to się tak odwleka i ciągle coś, ale widać tak ma być... Podczytuje was oczywiście, ale nie ma się czym chwalić, więc tylko podglądam 😊😊😊
 
reklama
Wiesz ze Ty chyba się bardzo zle oceniasz sama! Na pewno nie jest tak jak piszesz! Jestes piękna, ktoś Cię pokochał!! Przestań myśleć o garbatym nosie, ja mam rzadkie zeby i będę nosić aparat 😂🙈

Ja tez mam garbaty nos i małe cycki 😁 Ale mam to gdzieś, bo mam męża który mnie kocha taką jaka jestem 😉
 
Sorry racja trochę mnie czasami ponosi ale dużo czytam o in vitro i tak jak koleżanka adus napisala o udraznianiu jajowodow. Ja lubie konkrety i jestem mega realistka wiec jakbym miala czekac w tym wieku na cud dzieki borowinie to by bylo wielce nieodpowiedzialne z mojej strony. W srode mam wizyte i bardzo duzo km do kliniki czesto piszecie o pewnym docencue z lodzi i tak sie zastanawiam czy na wszelki wypadek sie do niego nie zapisac skoro takie kolejki. Jesli doszly by jakies choroby immunologiczne tak akurat szybko by sie trafilo. Wiem ze wczesnie o tym mysle ale jednak moze lepiej podejsc do ewentualnego transferu na zaleceniach od docenta?
Ja w twoim wieku lapalabym się wszystkiego. A jeżeli nie masz bariery finansowej to już w ogóle. Wszystko co może pomóc to jest dobry pomysł.
 
Ej Laska!! Co ty tutaj wygadujesz ?!?! Masz marzenie jedno większe od drugiego ! Zdrowie mamuśki będzie pod kontrola a Ty szykuj dupke do transferu ❤️ Jeszcze usiądziesz z mama przy kawie a jedna noga będziesz bujać mini Bazylke w wózeczku. !! Tak będzie i nie skończysz swojej walki dopóki tak się nie stanie ❤️❤️A jeszcze będzie cyrk jak po rodzeństwo wrócisz dla Córci 😍😍😍 i oby twoja córka tak bardzo martwiła się kiedyś o ciebie jak ty o swoją ukochana mamę 😉✊
Inaczej sobie nie wyobrażam opuszczenia tego forum bez naszych bejbikow !
Ale Ty to super napisałaś! Dokładnie tak będzie 😎
 
Chodzi o genetyczne badanie zarodka? Dzieki moze lepiej to przemyśleć:) powodzenia dzisiaj
znasz ENG?Link do: Effects of maternal age on euploidy rates in a large cohort of embryos analyzed with 24-chromosome single-nucleotide polymorphism–based preimplantation genetic screening
Poczytaj.
powyżej 40 rz duzo embrionów jest wadliwych genetycznie. Będziesz szukać przyczyn wydawać kasę a tak naprawdę problem będzie leżał w genetyce. Wtedy podejść do dwóch stymulacji przebadać embriony i transferować zdrowe. Brak implantacji zaradna wynika ze złego przygotowania endonetrium lub genetyki. Bardzo zadko jest to czynnik immunologiczny. No, ale on jest i tez ważne jest mieć to na uwadze.
 
reklama
Do góry