reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak nic - gość dla mnie.
Musze tylko ten obraz, co @nieagatka namalowała z głowy wymazać[emoji848]i kto wie, kto wie[emoji848]może mój Małż przestanie do mnie "Żabciu" mowić[emoji2957][emoji2957][emoji2957]
Kuźwa nic nie wymazuj [emoji16] Zabraniam. No i zeby potem nie było, że nie ostrzegałam [emoji16][emoji16]
 
Kurczę może kolega chce całkiem zapomnieć i przepis cały rozwód lepiej szybciej ich rozdzielić bo nie wiadomo ile ten rozwód potrwa.[emoji3] A tak na serio też bym była zła. W końcu musi swój żal przebolec a picie co weekend i tak problemu nie rozwiąże.
A przed okresem to ja też często mam spadek formy psychicznej raz że okres a raz że hormony szaleją.
O kurde, też byłabym zła na Twoim miejscu [emoji33]. Pocieszanie kolegi w jeden wieczór byłoby ok, ale jak to już trzeci raz to przeginka [emoji1745]. I jeszcze okres na dojebanie [emoji853]
Ja kiedyś też pisałam że jak się z mężem pokłócę, to czuję się bardzo samotna[emoji853]. Pewnie też tak dziś miałaś [emoji3590] Porozmawiaj z nim na spokojnie, przecież do końca życia nie będzie kolegi zabawiał [emoji1745].
 
I właśnie się mojemu kuzynowi urodziło pierwsze dziecko a jest 6 lat młodszy ode mnie. Nie mam już kuzynostwa, które nie miało by dzieci :( jestem sama :(
Moja kuzynka o 2tyg ode mnie starsza ma 11 letnie dziecko. Jak je urodzila to ja już marzyłam, żeby być mama. Moja córa ma 3 lata. I wiesz co? Doczekasz się. Nie poddawaj się. Walcz, bo warto!
 
reklama
Kuwa Murawa, nie czytałaś 😱. Jakiś stary dziadek rękami i energią leczy, jakieś czakry odblokowuje itd. @klaudiaanita poszla z polecenia i zna pary którym pomógł 😱. Nie śmiej się tylko 😌. Ja też w to średnio wierzę ale bym poszła gdyby było blisko 😜. Idź
Hehehe :D Jak mi pomoże to polecę go każdej z was,serio😘
Wczoraj się akurat widziałam z tą znajoma,jej córa żywym dowodem,łobuz mały 😈Nie do okiełznania😁
A jak na razie to mnie pleeecy bolą od tego jego nastawiania mnie piętą 😂 i jajniki coś mnie smyrają,jestem po owulacji.
Teraz tylko czekanie..czy @ będzie czy też nie
Każda z nas to doskonale zna😌
Proszę kciuki trzymać 🤭
Chciałoby się taki prezent akurat na urodziny 🎂
 
Do góry