reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hehehe :D Jak mi pomoże to polecę go każdej z was,serio😘
Wczoraj się akurat widziałam z tą znajoma,jej córa żywym dowodem,łobuz mały 😈Nie do okiełznania😁
A jak na razie to mnie pleeecy bolą od tego jego nastawiania mnie piętą 😂 i jajniki coś mnie smyrają,jestem po owulacji.
Teraz tylko czekanie..czy @ będzie czy też nie
Każda z nas to doskonale zna😌
Proszę kciuki trzymać 🤭
Chciałoby się taki prezent akurat na urodziny 🎂
Ja to trzymam za Ciebie kciukasy cały czas Gwiazdo moja 🌞🌞
 
reklama
Ja sobie pozwalam na żarty ale oczywiście życzę Ci sukcesu całym sercem. Żeby okres nie przyszedł nogi były równe a słodki bobasa rósł w brzuszku jakim sposobem by się to nie stało.[emoji3]
Hehehe :D Jak mi pomoże to polecę go każdej z was,serio[emoji8]
Wczoraj się akurat widziałam z tą znajoma,jej córa żywym dowodem,łobuz mały [emoji48]Nie do okiełznania[emoji16]
A jak na razie to mnie pleeecy bolą od tego jego nastawiania mnie piętą [emoji23] i jajniki coś mnie smyrają,jestem po owulacji.
Teraz tylko czekanie..czy @ będzie czy też nie
Każda z nas to doskonale zna[emoji18]
Proszę kciuki trzymać [emoji2960]
Chciałoby się taki prezent akurat na urodziny [emoji512]
 
My też wiecznie kupujemy używki i ja się brzydzę takiego auta dopóki go sobie sama nie posprzątam🙂
Kiedyś w Top Gear ( ktoś ogląda?) sprawdzali co się nagromadziło w takim kilkuletnim aucie, i nie chcecie wiedzieć co tam było 😱😱😱
Uwielbiam top gear 😁 i oglądalam ten odcinek 😁
Pomidorki super😊😊😊
A nie pobrudziłaś gdzieś próbki - wiem, że pewnie nie pierwszy raz to robisz, ale często się zdarza, nie możesz powtórzyć?
Położna mi pobierała więc raczej powinno być wszytko ok. Kurcze nie chciałabym stracić cyklu kolejnego ☹
Raczej nie będą tych bakterii pchać głębiej....antybiotyk pewnie konieczny. Jeszcze dla pewności zrób badanie jeszcze raz.....już różne cuda widziałam.
Do czwartku już nie zdążę. No nic nie zrobię. Poczekam na antybiotyk i zrobię jeszcze raz 🤷🏻‍♀️ Czytałam w "internetowych", że czasem nawet nie leczą tej bakterii jak nie ma objawów? Może to głupoty jakieś były? Pewnie i tak do zabiegu musi być czysto.
 
Dobrze że kolejności nie zamienilas, najpierw alko a potem pomidory 😘. Czy ty kochana czasami za dużo nie pracujesz 😘.
Ciekawe z tą bakterią 🤔. Nigdy nic nie miałam więc nie jestem pewna jak do tego podejdą
Haha jakbym kolejność zmieniła to ani jeden pomidor nie zostałby posadzony🤦🏻‍♀️😁 Pracuję... Zdałam sobie sprawę, że pracuje dużo, żeby się zajebac i nie myśleć 🤦🏻‍♀️
Ja też właśnie nigdy nie miałam 🤷🏻‍♀️ no nic muszę to wyleczyć, ale jak to zrobić, żeby cykl nie przepadł. Poczekam na maila od lekarza i zobaczę co mi napisze.
 
reklama
Do góry