reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo szybko ta beta ci idzie😊 Progesteton to zalezy w jakich jednostkach podaje laboratorium. A kiedy masz usg?
USG mam 22:)jeśli chodzi o progesteron to zawsze miałam 18-21. Nie pamiętam jednostek ale zawsze robione w jednym laboratorium. Mam nadzieję, że to dobry znak znać, że beta tak rośnie.
 
Nie sadze. U mnie te pół godziny zawsze było później, wiesz Hiszpanie [emoji16]
Powodzenia!
Dziewczynki nie wiem czy mój poprzedni post umknął gdzies ale jeszcze raz mam pytanie czy któraś z was nie ma clexane do odsprzedania ? Mama mojej przyjaciółki złamała biodro i jest od pasa w dół w gipsie a w aptekach nie ma tych zastrzyków. Będę bardzo wdzięczna za każda ilosc. Ja mam tylko dwa wiec oddałam ale to tylko do poniedziałku wystarczy 😭
Ja niestety nie mam😕
 
Dziewczynki nie wiem czy mój poprzedni post umknął gdzies ale jeszcze raz mam pytanie czy któraś z was nie ma clexane do odsprzedania ? Mama mojej przyjaciółki złamała biodro i jest od pasa w dół w gipsie a w aptekach nie ma tych zastrzyków. Będę bardzo wdzięczna za każda ilosc. Ja mam tylko dwa wiec oddałam ale to tylko do poniedziałku wystarczy 😭
Jedna dziewczyna z forum zarezerwowała u mnie Clexane bo mam 2 opakowania 0.6 ale mam też jakiś Neoparin 0.4 tylko nie wiem ile..
 
reklama
Właśnie czekamy na telefon z kliniki. Na kiedy mogą nas umówić na skype konsultacje i wtedy się dowiemy kiedy mamy przyjechać
Hej dziewczynki ☺️W środę mamy wizytę przez skype i dowiemy się kiedy startujemy . Pewnie najpierw badania itd . Nie mam jeszcze okresu po zastrzyku wprowadzającego mnie w menopauzę ( chyba w moim przypadku to lepiej , bo kolejnego na wyciszenie endomendy bym chyba nie zniosła 😔) i to wg lekarzy dobry okres na rozpoczęcie stymulacji . Ale dopiero usg pokaże co tam się dzieje . Jemy suple i mam cicha nadzieje ze wyniki będą ciut lepsze 🙏🏼 Ale z kolei dieta ... no trochę kurde odpuściliśmy .. jeszcze ja z reguły staram się jeść zdrowo , ale małż ... piwko w weekend , chipsy , zielone kłuje w zeby ... ale chyba mu narzuce mała dietke 🤪niech tez się pomęczy 😅miłego dzionka kochane 😘
 
Do góry