reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I słusznie. Wiecej badań na początku to może Wam pomóc później. I badania nasienia zwykle lepiej zrobić coś wiecej niz tylko podstawowe. Może histeroskopię jeszcze warto na starcie. Bocian to dobra klinika, powinni Was mądrze pokierować. Nie dałabym już jednak się przeciągać na kolejne inseminacje, one nawet przy dobrych parametrach nasienia mają niską skuteczność, a już spróbowaliście tej drogi, wiec nastawiakabym się na dokładną diagnostykę ale stricte pod kątem in vitro.
Myślałam że już zaczniemy zalecenie do in vitro. Ale lekarz nas zaskoczył. Dla mnie to była pozytywna i negatywna bo byłam bardzo nastawiona już i było nam trudno podjąć decyzję. Ale zaufam bo sama się kompletnie nie znam. Ale chciałam napisać Wam bo wydaje się że jesteście już troszeczkę doswiaczone ❤️
 
reklama
Myślałam że już zaczniemy zalecenie do in vitro. Ale lekarz nas zaskoczył. Dla mnie to była pozytywna i negatywna bo byłam bardzo nastawiona już i było nam trudno podjąć decyzję. Ale zaufam bo sama się kompletnie nie znam. Ale chciałam napisać Wam bo wydaje się że jesteście już troszeczkę doswiaczone ❤️
Tak, troszeczkę 😉
 
Hej 😘 jestem, jestem i podczytuje Was jak codzien 😘 mam doła jakiegoś okropnego, że nawet nie będę Was męczyć. Umówiłam się w piątek na telefoniczna rozmowę z psychologiem. Chyba muszę się wygadać.
Jestem taka zmeczona praca i wykańczaniem domu, że wczoraj telefon juz spadł mi na twarz jak leżałam w łóżku 😂🤦🏻‍♀️
W tym tygodniu lub przyszłym już się wyjaśni czy jadę na scratching, a w kolejnym cyklu na transfer. Lekarz prowadzący uważa, że w moim przypadku nie powinniśmy czekać.
Oj bidulko 😢. Jak masz doła to pisz śmiało, zawsze któraś trafi do twojego serduszka z pocieszaniem❤️. Jesteś już bardzo bliziutko celu, chodzi i o bobaska i o upragniony dom😘. Dasz radę, za parę miesięcy będziesz leżała z brzuchem na nowej kanapie w nowym salonie 😄
 
nie wiem ;) Mi powiedzieli ze z 10 dniem cyklu to dlatego ze musza miec pewnosc ze nie jestes w ciazy... Mam miec dzisiaj juz recepte na antybiotyk bez wzgledu na wynik biocenozy... Dzisiaj sie dkladnie dowiem ;) To ci napisze ;) Mysle ze wczesniej przed korona tez innaczej to robili a teraz maja rece pelne roboty ;(
Dzięki Kochana daj znac 😘😘😘
 
reklama
Do góry