reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tiaaa😀na pewno Maksik pomoże 😊
Nie no mamy listę ale na razie brak wiążącego pomysłu. Ale jak to M dzisiaj stwierdził, do listopada mamy jeszcze czas😂trudno nie przyznać mu racji😂😂😂


Oj tam oj tam, my niby też do listopada mamy czas a imiona już wybrane 😂😂 i znam dużo przypadków, że właśnie starsze rodzeństwo nadawało imię młodszemu 😁 mój M. np. miał być Marcel ale jego brat się uparł, że chce Bartka i jest Bartek 😜
 
reklama
Jejku dziewczyny mam ochotę zabić mojego męża...narąbać się z kolegą jak był w pracy ( mówił, ze pracuje 😎😎😎 a ja zapitalalam z ziemia i kamieniami u nas w domu, bo robimy trawnik...No ***** jak tam pojechałam to go wyszarpałam, powyzywalam i pojechałam do domu...Myślicie, ze jestem impulsywna?? 🤔😂😂😂
mnie obchodzi mnie jak wróci i kiedy. Nie cierpię jak mąż pije alkohol😡
Hihi ja tez bym tak zareagowała, nieraz zareagowałam 😂, nie martw się, nic mu nie będzie, jutro będzie przepraszał 😉
 
A ja dzisiaj byłam na wizycie i wszystko z Dzidziolkiem ok;) rośnie pięknie;) Moja lekarka chciala mi zrobic zdjecie 3D ale nie dało rady. Powiedziała, że mam jakieś grube przepływy i nie wyostrzylo się. Nie dostałam dzis zdjecia, ale mogłam nagrać filmiki telefonem;) chyba z 4 trzasnelam łącznie z serduszkiem;) dzidzia ma ok 15cm ;) Nie było widać czy dziewczynka czy chłopak. Kolejna wizyta 18 maja ;)
Ooo będziemy razem wizytować - tez mam 18 maja połówkowe usg. Duża ta Twoja dzidzia, mi mierzyła 17 kwietnia i tylko 10cm miała, może teraz trochę urosła
 
Dzień dobry ciotki!! My po połówkowych dzidzie mają się dobrze.. Wczoraj poznaliśmy w końcu płeć i będziemy mieli dwóch synków 😍 trochę liczyłam gdzies na jedną córcię chociaż ale najważniejsze że są zdrowi ❤️ mają po 26cm jeden 465gram a drugi 419❤️ 22tydz a ja nadal nie wierze ze się udało.. Chociaż już kopia a brzuszek rośnie i rosnie.. I ten czas później tak leci 😱No ale po porodzie chyba uwierzę 🤣🤣pozdrawiamy i zyczymy miłego dnia wszystkim ❤️❤️
 
Oj tam oj tam, my niby też do listopada mamy czas a imiona już wybrane 😂😂 i znam dużo przypadków, że właśnie starsze rodzeństwo nadawało imię młodszemu 😁 mój M. np. miał być Marcel ale jego brat się uparł, że chce Bartka i jest Bartek 😜
Tak, tylko Maksik ma 1rok i 4 miesiące 😊Ulubione słowo: "pa, pa" 😆😆😆
 
Oj tam oj tam, my niby też do listopada mamy czas a imiona już wybrane [emoji23][emoji23] i znam dużo przypadków, że właśnie starsze rodzeństwo nadawało imię młodszemu [emoji16] mój M. np. miał być Marcel ale jego brat się uparł, że chce Bartka i jest Bartek [emoji12]
Byl czas, ze jak bym zapytal a core jakie imie nadac siostrze to powiedzialaby Peppa, wiec ostroznie [emoji1787][emoji38][emoji2356]
Pochwal sie jakie imiona masz wybrane
 
reklama
Nie mam pojęcia, a najlepsze jest to, że jakoś nie mam potrzeby wiedzieć [emoji16] ze względu na przymus remontu pokoju dobrze byłoby wiedzieć czy malować na niebiesko czy różowo, ale gdyby nie remont mogłabym mieć do końca niespodziankę, bo najważniejsze, że dzidziuś rośnie prawidłowo i oby był zdrowy [emoji110][emoji110] imiona wstępnie i tak mamy wybrane dla chłopca i dziewczynki więc wiesz [emoji12]
Tak. Najważniejsze, żeby bylo zdrowe;) ale powiem Ci szczerze, im więcej wizyt tym bardziej człowiek ciekawy;) Wczoraj mnie lekarka pytała jak ja czuje i myślę. A ja nie czuje i nie wiem kompletnie;) serio. Może na polowkowych się dowiemy ;)
 
Do góry