reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak. Najważniejsze, żeby bylo zdrowe;) ale powiem Ci szczerze, im więcej wizyt tym bardziej człowiek ciekawy;) Wczoraj mnie lekarka pytała jak ja czuje i myślę. A ja nie czuje i nie wiem kompletnie;) serio. Może na polowkowych się dowiemy ;)
Na bank dowiecie się na połówkowych 😊
jak bym miała obstawiać, to zwykle jak po usg nie wiadomo to znaczy ze nic charatkerystycznego między nogami nie wystaje znaczy, że to prawdopodobnie
dziewczynka😉
 
reklama
Ale duza ta Twoja dzidzia juz i troche tajemnicza jak sie nie chce ujawnic[emoji7][emoji7]Na nastepnej wizycie pewnie juz bedzie widac[emoji4]Najwazniejsze ze zdrowa i dobrze sie rozwija. [emoji8][emoji8]Zdrowka dla Was!
Dziękujemy ;) Dzidzia uparta po matce- to pewne;) mąż na początku ciagle mowil synuś. Jak po prenatalnych usłyszał,że córka to teraz jest przekonany,że córka i mowi do nas "Moje dziewczyny" ;) Więc jak będziemy malować pokój, to tak jak napisala wyżej Netia, na kolor neutralny ;)
 
Dziękujemy ;) Dzidzia uparta po matce- to pewne;) mąż na początku ciagle mowil synuś. Jak po prenatalnych usłyszał,że córka to teraz jest przekonany,że córka i mowi do nas "Moje dziewczyny" ;) Więc jak będziemy malować pokój, to tak jak napisala wyżej Netia, na kolor neutralny ;)
My nowy pokój malowaliśmy właśnie na jasnoszaro i jedną ścianę na niebiesko. No ale było nam łatwiej bo już byl na świecie Maksik.
 
Dziękujemy ;) Dzidzia uparta po matce- to pewne;) mąż na początku ciagle mowil synuś. Jak po prenatalnych usłyszał,że córka to teraz jest przekonany,że córka i mowi do nas "Moje dziewczyny" ;) Więc jak będziemy malować pokój, to tak jak napisala wyżej Netia, na kolor neutralny ;)
Ja mialam pokoj jasno szary. I jak juz sie okazalo, ze corka to dodalam rozowosci I mietowe akcenty. Jakby byl chlopiec to poszlabym w niebieski albo zolty pewnie [emoji4]
 
Ooo będziemy razem wizytować - tez mam 18 maja połówkowe usg. Duża ta Twoja dzidzia, mi mierzyła 17 kwietnia i tylko 10cm miała, może teraz trochę urosła
No ona tak na oko powiedziała. Badała, badala, nagrywalysmy i jak już zeszłam z fotela to pytam jaka duża. To wróciła do sprzętu i mowi,że od główki do dupki ponad 11, sama kość udowa 2.1 to może mieć ok 14-15cm;) może Dzidzia będzie wysoka;) Na pewno Twoja urosła,pewnie dala Ci pomiar od główki do dupki;) teraz już szybko będą rosły.
 
Dzień dobry ciotki!! My po połówkowych dzidzie mają się dobrze.. Wczoraj poznaliśmy w końcu płeć i będziemy mieli dwóch synków [emoji7] trochę liczyłam gdzies na jedną córcię chociaż ale najważniejsze że są zdrowi [emoji3590] mają po 26cm jeden 465gram a drugi 419[emoji3590] 22tydz a ja nadal nie wierze ze się udało.. Chociaż już kopia a brzuszek rośnie i rosnie.. I ten czas później tak leci [emoji33]No ale po porodzie chyba uwierzę [emoji1787][emoji1787]pozdrawiamy i zyczymy miłego dnia wszystkim [emoji3590][emoji3590]
Ale cudowne wiadomosci;) gratuluję i rosnijcie zdrowo;)
 
My nowy pokój malowaliśmy właśnie na jasnoszaro i jedną ścianę na niebiesko. No ale było nam łatwiej bo już byl na świecie Maksik.
My wszystkie pokoje w domu mamy pomalowane tą samą farbą na jasny szary. W kuchni jedna ścianę tez. W sumie prawie wszystkie, bo jeden przemalowalismy na biało ostatnio. Teraz jak bedziemy pokoik robic to chyba sypialnie tez machne na biało. ;) A potem można dodatki zmieniać;)
 
Czyli Paśnik też nie jest teraz za braniem leków skoro Ci zabronił. A z nim będziesz się kontaktowała co dalej? Czy jest ktoś na forum kto zna stanowisko Paśnika na ten czas?
 
reklama
Ja mialam pokoj jasno szary. I jak juz sie okazalo, ze corka to dodalam rozowosci I mietowe akcenty. Jakby byl chlopiec to poszlabym w niebieski albo zolty pewnie [emoji4]
Ja jestem walnięta na tym punkcie, bo mi sie wszystko szybko nudzi [emoji23] mam mnóstwo poszewek, wazonikow, kocykow w różnych kolorach i na każdą porę roku zmieniam [emoji23][emoji1787] okna, w których mogę powiesić jakas firanke czy zasłonę mam tylko w kuchni z anksem i ostatnio wisiała zasłona pudrowy roz i taki sam bieżnik. Byłam w biedronce dwa dnibtwmu i byla promocja 2+2 na tekstylia i przemysłowe i co? Kupiłam m.in. zasłonę w zielone liście, od razu usiadłam do maszyny i z jednej zrobilam dwie (bo mam niewymiarowe okno w kuchni) i jeszcze na bieżnik zostalo;) Maz się cieszy,że pokoik mały i na poddaszu to jak raz zrobimy to za bardzo nie będę miała jak szaleć [emoji23][emoji1787]
 
Do góry