reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochana Twój Tata zachował się cudownie ❤❤❤To są właśnie tacy „ mali- wielcy” bohaterowie !!! Być może uratował tej kobiecie życie !!! chylę czoła ☺☺☺☺A obawy Mamy tez staram się zrozumieć .. nasi rodzice w większości już z racji wieku są w grupie ryzyka . Ale wierze , ze nic złego się nie stanie ... pozdrowienia dla rodziców 🤗🤗🤗
Dziekuje kochana. Pozdrowie tatę 😉
Tez sie troche martwię ale mam nadzieję że nic sie nie stanie
😘😘😘😘
 
reklama
Kurcze jak ta kobieta jest nie odpowiedzialna! Jak ona mogla robic rzesy w domu i jej maz policjant. Dlaczego on nic nie zrobil?! Powinien dawac przyklad . Masakra . Niektorzy ludzie to egoisci. Mysla tylko o sobie [emoji35]
Kochana prosze uwazaj na siebie. Lepiej zostan w domku na jakis czas. Trzymaj sie [emoji173]
Tak, policjant CBŚ i sobie wyobraź,ze cisza w mieście.. temat jest kamuflowany...
Ja nie mam zamiaru sie ruszać nigdzie procz na oddanie krwi i do lekarza. Mam nadzieje,ze po drodze nic się nie wydarzy i nie zmusi mnie do wychodzenia.. jej, ile to jeszcze potrwa... ;(
 
Mama to inaczej widzi, bo nie była po prostu w jego sytuacji, ale gdyby była, to z pewnością tak samo by postąpiła [emoji846]. Ja też uważam, że Twój tata jest dobry i odważny, oby więcej takich ludzi[emoji3590]. Wiadomo, ryzyko jest, ale gdyby tata przeszedł obok, to potem by sobie to wypominał [emoji846]
Dokładnie. Sam mi powiedział ze nie umial by przejsc obojętnie. Tak naprawdę zaczal sie zastanawiać o konsekwencjach po tym wszystkim ale powiedział mi ze tak samo by postąpił. Cieszę się i jestem z niego bardzo dumna❤
 
Brawo dla taty [emoji173] każdy empatyczny człowiek zrobiłby to samo.
Tak, od dziś zmniejszają obostrzenia a wczoraj podali,ze mieliśmy największą liczbę zachorowań od początku ( biorąc pod uwagę,że nie podają prawdziwych liczb). I wczoraj późnym wieczorem dowiedziałam się,że u nas w mieście dziewczyna w wieku 30 czy 31 ma potwierdzonego koronawirusa, jej matka również. I uwaga, ominę słowa z które mi sie cisną na język (....), ona ma zakład kosmetyczny i robi rzęsy.. I co? Robila ja dalej w domu... klientki podobno co chwila podjezdzaly na uzupełnienie... jej mąż jest policjantem w mieście obok... same sobie spróbujcie wyobrazić ile osób mogło się dalej zarazić.. nie mam słów na taką ludzką nieodpowiedzialność... do tego maz policjant.. przecież oni sami kontrolują osoby na kwarantannach, zakłady, sklepy, parki, płace zabaw czy chociażby daja mandaty za brak maseczek..
Czulam się bezpiecznie calkiem w naszym mieście A po wczorajszej informacji czuje,ze teraz zachorowania posypią się lawinowo.. tym bardziej,ze ludzie zaczną od dzisiaj spacerować.. [emoji24][emoji24][emoji24]

Niestety polegniemy przez niedofinansowaną służbę zdrowia i ludzką głupotę właśnie...Mi wczoraj bratowa opowiadała ,że u nich już też coraz bliżej...ale wyobrażcie sobie,że jeden chłopak ma potwierdzonych rodziców(z którymi się widział ,mimo,że zaprzecza) i na następny dzień stawia się w pracy(jednostka wojskowa) i jeszcze z uśmiechem się chwali ,że jego starzy mają koronawirusa🤦‍♀️
A nasz rząd swoją drogą-na początku jak przypadków mało było to obostrzenia a teraz rozlużnienie kiedy krzywa rośnie? Za głupia jestem ,by za tym nadążyć🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Cześć Kochane 😊a ja z rana przychodzę z dobrymi wieściami 😊właśnie przyszły wyniki Nifty i dziecię jest zdrowiutkie😍😍
No i jest to chłopiec 😍❤Tak więc Maksik będzie miał brata. No to możemy się zacząć zastanawiać nad imieniem 😊
Gratuluję Kochana!!!!! Kurczę,zdominują Cię te chopy w domu😍😍😍😍😍😍Cudowne wieści z rana!!!!!
buzioki😙😙😙🤗🤗🤗
 
Cześć Kochane 😊a ja z rana przychodzę z dobrymi wieściami 😊właśnie przyszły wyniki Nifty i dziecię jest zdrowiutkie😍❤️😍
No i jest to chłopiec 😍❤️Tak więc Maksik będzie miał brata. No to możemy się zacząć zastanawiać nad imieniem 😊
Ale cudownie 🥰 polecam Jakub! 😃 Haha.
Ja mam takie doświadczenie w rodzinie i u znajomych, że często dwoje pierwszych dzieci są tej samej płci, a trzecie jest odmiennej. Oczywiście pewnie nie jest to regułą, ale u nas akurat tak się układa. Ja mam tylko siostrę. Moja siostra ma 2 dzieci- obydwie dziewczynki. Także @Netiaskitchen wniosek jest prosty. Póki co ciesz się chwilą i Twoim cudem, a później.. do 3 razy sztuka 😃
 
reklama
Do góry