reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dobry wieczer Laski😘😘😘
@Doris30:-) nooooo, kogo ja tu widzę!!!
@@Aaaana, Kochanie Wszystkiego najlepszego!!! Oby ta ciąża była dla Ciebie cudownym czasem oczekiwania na Twój upragniony cud💓💓💓Bądź dalej tak pozytywną osobą jak jesteś. Dużo miłości Ci życzę, wsparcia i szacunku Małża. I dużo, duuuużo zdrówka 😘😘😘Wszystkiego najpiękniejszego🎉🎉🎉🎉
@Ananasowa93, Ananasku mój kochany, jakie piękne słowa! Popieram😘😘😘
@klaudiaanita, Ty Kochana Promyczkiem takim jesteś 😍😍😍Zarażasz tą pozytywną energią 💓💓💓kocham to! I nie wyobrażam sobie innej opcji niż to, że wygrasz w tej ciężkiej walce💪💪💪

Ja padam na pysk Kochane a jednocześnie jestem zadowolona, bo wszystko już prawie gotowe na otwarcie💪💪💪👌👌👌

@nieagatka taka mała dygresja. Dzisiaj kumpela dzwoniła, z mieściny obok z historią nie z tej ziemi. Przypadek Korony. Laska straciła węch i smak. Zadzwoniła do sanepidu. Kazali jej pojechać autobusem(!) na test. Pojechała. To było 31.03.Dzisiaj potwierdzili, że ma..... Nie mówię o innych okolicznościach tej całej sytuacji, bo za długo by pisać... Ale ręce mi opadły. I na nasze służby i na GŁUPOTĘ i nie odpowiedzialność ludzi🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️czuję, że to już u nas niedługo wszystko piź....
 
reklama
Dobry wieczer Laski[emoji8][emoji8][emoji8]
@Doris30:-) nooooo, kogo ja tu widzę!!!
@@Aaaana, Kochanie Wszystkiego najlepszego!!! Oby ta ciąża była dla Ciebie cudownym czasem oczekiwania na Twój upragniony cud[emoji176][emoji176][emoji176]Bądź dalej tak pozytywną osobą jak jesteś. Dużo miłości Ci życzę, wsparcia i szacunku Małża. I dużo, duuuużo zdrówka [emoji8][emoji8][emoji8]Wszystkiego najpiękniejszego[emoji322][emoji322][emoji322][emoji322]
@Ananasowa93, Ananasku mój kochany, jakie piękne słowa! Popieram[emoji8][emoji8][emoji8]
@klaudiaanita, Ty Kochana Promyczkiem takim jesteś [emoji7][emoji7][emoji7]Zarażasz tą pozytywną energią [emoji176][emoji176][emoji176]kocham to! I nie wyobrażam sobie innej opcji niż to, że wygrasz w tej ciężkiej walce[emoji123][emoji123][emoji123]

Ja padam na pysk Kochane a jednocześnie jestem zadowolona, bo wszystko już prawie gotowe na otwarcie[emoji123][emoji123][emoji123][emoji108][emoji108][emoji108]

@nieagatka taka mała dygresja. Dzisiaj kumpela dzwoniła, z mieściny obok z historią nie z tej ziemi. Przypadek Korony. Laska straciła węch i smak. Zadzwoniła do sanepidu. Kazali jej pojechać autobusem(!) na test. Pojechała. To było 31.03.Dzisiaj potwierdzili, że ma..... Nie mówię o innych okolicznościach tej całej sytuacji, bo za długo by pisać... Ale ręce mi opadły. I na nasze służby i na GŁUPOTĘ i nie odpowiedzialność ludzi[emoji2356][emoji2356][emoji2356]czuję, że to już u nas niedługo wszystko piź....

A o takiej utracie węchu i smaku to już gdzieś czytałam [emoji848]. Ktoś już miał takie objawy, chyba coś na wp opisywali [emoji848]. Dziwne rzeczy, co nie?
Ciekawe ile ludzi nieświadomie zaraziła w tym autobusie...
 
A o takiej utracie węchu i smaku to już gdzieś czytałam [emoji848]. Ktoś już miał takie objawy, chyba coś na wp opisywali [emoji848]. Dziwne rzeczy, co nie?
Ciekawe ile ludzi nieświadomie zaraziła w tym autobusie...
Ona świadomie. Mówiła babie ze szpitala, że nie ma jak dc o jechać na ten test a ta kazała jej w ten autobus wsiąść 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

A tak smak i węch (utrata) coraz więcej przypadków 😱😱😱poza tym do tej pory nie ma żadnych innych objawów... Jeszcze biegunka też może być. Podobno Ci z objawami biegunkowymi gorzej rokują...
 
No i pożarliśmy za Pestka vel Igora[emoji23][emoji23][emoji23]

Pękam, oczywiście ja zjadłam jeden kawałek a on drugi[emoji39][emoji39][emoji39][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
20200407_165937.jpeg
20200407_200025.jpeg
 
Ona świadomie. Mówiła babie ze szpitala, że nie ma jak dc o jechać na ten test a ta kazała jej w ten autobus wsiąść [emoji2368][emoji2368][emoji2368]

A tak smak i węch (utrata) coraz więcej przypadków [emoji33][emoji33][emoji33]poza tym do tej pory nie ma żadnych innych objawów... Jeszcze biegunka też może być. Podobno Ci z objawami biegunkowymi gorzej rokują...
Baba w szpitalu tak jej powiedziała?[emoji1751][emoji1751][emoji1751]. Wszyscy zginiemy
 
reklama
Do góry