reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Straszne to jest.... ja mam nadzieję,że ta moja robota wypali i normalnie będziemy otwierać-podciągnęli się pod Drogerię,więc te sklepy co nie są zlokalizowane w galeriach są otwarte.Trzeba kredyt na bejbika wzięty spłacać,oprócz tego mieszkaniowy itd:oops::oops::oops: Lepiej nie myśleć ,bo całkiem człowiek osiwieje:o:o:o
Też się u Ciebie się to niezbyt fajnie zgrało [emoji853]. Miałaś wreszcie widoki na lepszą pracę a tu wyszło jak zawsze [emoji853]
 
reklama
Kurczę po ostatniej akcji pierogowej i ja robiłam. Nawet mam zamrożone. A teraz akcja bigos i już mi się ślinka leci. Coś czuje że czeka mnie wielkie gotowanie i smażenie. A robicie z kapusty pół na pół (kiszona i świeża)? Z przecierem czy bez?
Ja wczoraj napieklam bułeczek czosnkowych. Do dziś w całym domu czuć [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Ja różnie.Zależy na co mam ochotę- aczkolwiek mój Malż woli z samej kiszonej i chyba taki zrobię dzisiaj ;)
 
Od tygodnia jestem na zwolnieniu 😔 Jestem po leczeniu immunosupresyjnym i lekarz kazal isc to poszlam. Teraz tylko nie wiem czy nie bede musiala wrócić. Szczerze to nie wiem co zrobić. Wiem ze im ciezko i mam wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony mam niewielkie szanse na wyleczenie jak by co, a ludzi sporo sie przewija przy okienku. Eh..

Nie ryzykuj teraz .Zdrowie najważniejsze.
 
My wczoraj poszliśmy do apteki bo mi igieł zabraknie do prolutexu i wjechaly male płyny do dezynfekcji.. I marek mowi,ze kupi sobie do kurtki, bo wcześniej nie mogliśmy nigdzie dostac, jedna buteleczke mieliśmy A on jak jeździ na te szkolenia pociągami to jak znalazł.. I babka mowi,ze musimy chwile poczekać bo musi cenę wyliczyć, ale ze ostatnio były po 3,50. To takie małe 50ml. Wyliczyła. Przychodzi i mowi 21.50 [emoji848][emoji55][emoji55][emoji55][emoji852][emoji852][emoji31][emoji47][emoji47][emoji47][emoji47]
Niestety ale takie wszystko drogie przychodzi z hurtowni. Kiedys maseczki 50 szt. przychodzilo w zakupie ok 18zl za paczke. Ostatnie ceny siegaly 180zl za opakowanie😢
 
Dzień dooobry ☕☕☕
@Waleczna36 śmigasz dzisiaj na tą betkę?
Jeśli tak to ✊✊✊ogromniaste i dawaj znać szybciutko✊✊✊Oby przyrost był piękny a beta tłuściutka🙏🙏🙏
@Wiorka wrażenia z 2 dpt prosze😉
@Aaaanna a Ty sprawdzasz jeszcze, czy czekasz już na kolejną wizytę? Już niedługo 💓💓💓chyba powinno być?

Milusiego dnia Kobitki!
Tak śmigam, zaraz wstaje i uciekam 🤗😊❤️
 
Kurde, to kto pracuje w aptece???
A wiesz jak jest z tymi cenami żywca - ja wiem z pierwszej ręki, bo koleżanki z biurka obok, brat hoduje świnie i bydło, i on mówi że w skupie obniżyli im ceny [emoji33][emoji33][emoji33]. Czyli rolnik dostaje jeszcze mniej za żywca niż przed epidemią a w sklepach ceny poszybowały, no to jest po prostu ku...restwo[emoji49][emoji49][emoji49]
Ja tak jeszcze optymistycznie jakos wierzę,ze jednak tego żarcia w sklepie nie bedzie brakowało.. kurde, przecież nie każdy ma miejsce,żeby zapasy robic.. Ale powiem Wam,ze jak pierwsze info poszło o koronawirusie i sie wtedy ludzie rzucili na sklepy to u nas w media markt mieli taki utarg jak nigdy nawet na święta czy w okresie komunijnym, bo ludzie kupowali lodówki i zamrażarki na potęgę [emoji848] A tutaj Wam wrzucam fotkę z fejsa.. po zakupach..
Screenshot_20200325-083322_Facebook.jpeg
 
Też się u Ciebie się to niezbyt fajnie zgrało [emoji853]. Miałaś wreszcie widoki na lepszą pracę a tu wyszło jak zawsze [emoji853]

Niezbyt Fredka,niezbyt.Nie dość,ze wszystko w ujjj wie kiedy się przesunie,to kredyt już wzięty(mimo oszczędności trza było dobrać😞) a z pracą może być różnie.... A naprawdę kasa dooobra i u nas ciężko będzie mi znależć podobnie płatną robotę,tym bardziej po tym co będzie działo się z gospodarką...
Ale nic .Będę się martwić potem.Oby zdrowie było. Z resztą damy sobie radę😊
 
reklama
Kurczę po ostatniej akcji pierogowej i ja robiłam. Nawet mam zamrożone. A teraz akcja bigos i już mi się ślinka leci. Coś czuje że czeka mnie wielkie gotowanie i smażenie. A robicie z kapusty pół na pół (kiszona i świeża)? Z przecierem czy bez?
Ja wczoraj napieklam bułeczek czosnkowych. Do dziś w całym domu czuć [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ja ekspertem nie jestem, bo bigos robiłam dopiero ze 4 razy [emoji39]. Mój mąż lubi kwaśny a ja wolę taki pół na pół - i żeby to pogodzić daje 1/4 zwykłej kapusty. No i grzybki suszone, trochę czegoś wędzonego i trochę przecieru. Śliwek nie lubię w potrawach to nie daję
 
Do góry