reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@fredka84 a co tam u Ciebie??? Jakie plany na obiad ??? Ja dziś robię hamburgery ale na kolację, niestety robota czeka :)
Wczoraj kapuśniak zrobiłam bo mąż się srał o jakąś zupę [emoji41]. No a dziś bigos robię do słoików, no bo jak mi przyjdzie na jakiejś kwarantanie siedzieć to będzie lipa [emoji33]. My normalnie chodzimy do pracy.
A ty jak z pracą? W aptece pracujesz, tak? Wybacz jeśli coś pomyliłam, ja sklerotyczka jestem [emoji12]
Wczoraj byłam w mięsnym i schab u nas już 24zl kosztuje [emoji33]. Kupiłam, no bo co robić, w razie jak święta się odbędą to uwędzimy sobie. Zwykle mięso gulaszowe już 18zl[emoji33]
Niedługo nie będzie mnie na żarcie stać a co dopiero na in vitro [emoji33]
 
reklama
Wczoraj kapuśniak zrobiłam bo mąż się srał o jakąś zupę [emoji41]. No a dziś bigos robię do słoików, no bo jak mi przyjdzie na jakiejś kwarantanie siedzieć to będzie lipa [emoji33]. My normalnie chodzimy do pracy.
A ty jak z pracą? W aptece pracujesz, tak? Wybacz jeśli coś pomyliłam, ja sklerotyczka jestem [emoji12]
Wczoraj byłam w mięsnym i schab u nas już 24zl kosztuje [emoji33]. Kupiłam, no bo co robić, w razie jak święta się odbędą to uwędzimy sobie. Zwykle mięso gulaszowe już 18zl[emoji33]
Niedługo nie będzie mnie na żarcie stać a co dopiero na Ceny w sklepach masakra. Nieuczciwe to . Dużo osób ma naprawdę przez epidemie ciężką sytuację, alebo przestaje albo zwolnienie więc uważam że podnoszenie ceny mięsa np piersi z kury z 17 za kg na 29 zł za kg jak widziałam w najlepszym okresie to jest poprostu hujostwo.
A zapowaida się że wszystko będzie droższe;(. Rolnicy też nasi masakryczna sytuację mają, brak kasy a nawet rąk do pracy co napewno przełoży się na ceny.
Na szczęście mam mrozaczka więc muszę tylko leki i transfer opłacić. Na kolejną stymulację by mnie poprostu nie było stać;(. Rok muszę zbierać na jedną procedurę.
 
Ostatnia edycja:
Dziś rano pojechaliśmy przed pracą po chleb do takiego innego niż zawsze sklepu, bo u nas wszędzie pozmieniali godziny i sklepy otwarte dopiero od 7-mej a ja do pracy na 7-mą.
No i na drzwiach tego sklepiku była kartka, że osoby przeziębione, kaszlące i z katarem mają zakaz wstępu. Kuźwa, a ja z moim bolącym gardłem i skrzypiącym głosem jak stary alkoholik stanęłam jak wryta. Kuźwa, od razu wyzdrowiałam [emoji23].
Jeszcze nigdy tak bardzo nie starałam się piękniei wyraźnie mówić [emoji23]. I jeszcze na koniec babie wyszeptałam że chcę whiskacza[emoji23]
 
Hej dziewczynki
Wszystkim życzę pięknego dnia.
Słonko świeci .
@Elessi Piękne słowa napisałaś bardzo wzruszające na te ciężkie dla nas czasy.
@bazylia128 wracaj tutaj do nas Cukiereczku ty nasz !!!! Wiem że ci ciężko a czas leczy rany. Myślami jestem z Tobą!!
Niestety to invitro to masakra nie jedej dobrej kobiecie włos na głowie zsiwiał.
Obecne czasy też są ciężkie. Uważajcie na siebie dziewczynki . Dla świętego spokoju jak z donku wychodzicie ubierzcie ge rękawiczki i maseczkę.
Mocno rozważam czy podejdę do transferu bo jednak trochę mnie przeraża obecna sytuacja. Mam nadzieję że po wprowadzeniu ograniczeń spadnie ilość zarażonych , bo niestety ludziom się znudziło już siedzenie w domu , poczuli wiosnę i zaczeli masowo wychodzić z domu
Ja trochę właśnie się obawiam tej temperatury u nas,pod koniec tygodnia 14-17 stopni,wiosna....Oby ludzie byli rozsądni🙏🙏🙏
 
Wczoraj kapuśniak zrobiłam bo mąż się srał o jakąś zupę [emoji41]. No a dziś bigos robię do słoików, no bo jak mi przyjdzie na jakiejś kwarantanie siedzieć to będzie lipa [emoji33]. My normalnie chodzimy do pracy.
A ty jak z pracą? W aptece pracujesz, tak? Wybacz jeśli coś pomyliłam, ja sklerotyczka jestem [emoji12]
Wczoraj byłam w mięsnym i schab u nas już 24zl kosztuje [emoji33]. Kupiłam, no bo co robić, w razie jak święta się odbędą to uwędzimy sobie. Zwykle mięso gulaszowe już 18zl[emoji33]
Niedługo nie będzie mnie na żarcie stać a co dopiero na in vitro [emoji33]
Strasznie wszystko podrozalo:(:( u mnie duzo warzyw idzie bo jem je do kazdego posilku. I ostatnio maz wrocil z siatka warzyw i troche wędliny i poszlo 160zl... Kurde. A niby nic nie kupil😞 zrob zdjecie bigosiku...moze i mnie natchnie do zrobienia. Ps. Tylko ja nigdy nie robilam😛
 
Wczoraj kapuśniak zrobiłam bo mąż się srał o jakąś zupę [emoji41]. No a dziś bigos robię do słoików, no bo jak mi przyjdzie na jakiejś kwarantanie siedzieć to będzie lipa [emoji33]. My normalnie chodzimy do pracy.
A ty jak z pracą? W aptece pracujesz, tak? Wybacz jeśli coś pomyliłam, ja sklerotyczka jestem [emoji12]
Wczoraj byłam w mięsnym i schab u nas już 24zl kosztuje [emoji33]. Kupiłam, no bo co robić, w razie jak święta się odbędą to uwędzimy sobie. Zwykle mięso gulaszowe już 18zl[emoji33]
Niedługo nie będzie mnie na żarcie stać a co dopiero na in vitro [emoji33]
Ja chyba pójdę za Twoim przykładem i porobię bidżes w słoiki🤔 udziela mi się już chyba atmosfera robienia zapasów....a i jeszcze krokieciki walnę-zamrożę i też będzie opcja obiadku;)
 
W Banku. Ceny w sklepach masakra. Nieuczciwe to . Dużo osób ma naprawdę przez epidemie ciężką sytuację, alebo przestaje albo zwolnienie więc uważam że podnoszenie ceny mięsa np piersi z kury z 17 za kg na 29 zł za kg jak widziałam w najlepszym okresie to jest poprostu hujostwo.
A zapowaida się że wszystko będzie droższe;(. Rolnicy też nasi masakryczna sytuację mają, brak kasy a nawet rąk do pracy co napewno przełoży się na ceny.
Na szczęście mam mrozaczka więc muszę tylko leki i transfer opłacić. Na kolejną stymulację by mnie poprostu nie było stać;(. Rok muszę zbierać na jedną procedurę.
Kurde, to kto pracuje w aptece???
A wiesz jak jest z tymi cenami żywca - ja wiem z pierwszej ręki, bo koleżanki z biurka obok, brat hoduje świnie i bydło, i on mówi że w skupie obniżyli im ceny [emoji33][emoji33][emoji33]. Czyli rolnik dostaje jeszcze mniej za żywca niż przed epidemią a w sklepach ceny poszybowały, no to jest po prostu ku...restwo[emoji49][emoji49][emoji49]
 
Dziś rano pojechaliśmy przed pracą po chleb do takiego innego niż zawsze sklepu, bo u nas wszędzie pozmieniali godziny i sklepy otwarte dopiero od 7-mej a ja do pracy na 7-mą.
No i na drzwiach tego sklepiku była kartka, że osoby przeziębione, kaszlące i z katarem mają zakaz wstępu. Kuźwa, a ja z moim bolącym gardłem i skrzypiącym głosem jak stary alkoholik stanęłam jak wryta. Kuźwa, od razu wyzdrowiałam [emoji23].
Jeszcze nigdy tak bardzo nie starałam się piękniei wyraźnie mówić [emoji23]. I jeszcze na koniec babie wyszeptałam że chcę whiskacza[emoji23]
WHISKACZ???? 7 rano???do odkażania pewnoooo🧐🧐🧐🤪
 
Strasznie wszystko podrozalo:(:( u mnie duzo warzyw idzie bo jem je do kazdego posilku. I ostatnio maz wrocil z siatka warzyw i troche wędliny i poszlo 160zl... Kurde. A niby nic nie kupil[emoji20] zrob zdjecie bigosiku...moze i mnie natchnie do zrobienia. Ps. Tylko ja nigdy nie robilam[emoji14]
A to dopiero poczatek, bo za chwile zacznie sie fala zwolnien. U nas jak Cie zwlaniana to za kazdy przepracowany rok musza Ci zaplacic rownowartosc poltora miesiaca, wiec jak pracujesz powiedzmy za 2tys i masz staz 5 lat to te 10.000 przytulas, plus zasilek. A w Polsce? Praktycznie nie ma odpraw, wiec jak sytuacja bedzie dluzej trwac to beda ludzi zwalniac, zeby zmniejszac koszta...
U nas jest tez opcja, zwolnienia na 3 miesiace, wtedt dostaje sie zasilek, panstwo utrzymuje pracownika, a potem wracasz stanowisko. Od weekendu w taki sposob zostlo zwolnione w samym primarku 8.000 ludzi, mango 3.500, vueling ponad 7.000, burger king 2000. Masakra jakas...
 
reklama
Kurde, to kto pracuje w aptece???
A wiesz jak jest z tymi cenami żywca - ja wiem z pierwszej ręki, bo koleżanki z biurka obok, brat hoduje świnie i bydło, i on mówi że w skupie obniżyli im ceny [emoji33][emoji33][emoji33]. Czyli rolnik dostaje jeszcze mniej za żywca niż przed epidemią a w sklepach ceny poszybowały, no to jest po prostu ku...restwo[emoji49][emoji49][emoji49]
Ja pracuje w aptece ;)
Wszystko mega zdrożało, a pensje mniejsze. Handlowcy sobie odbijaja braki kadrowe i skrocenie czasu otwarcia 🙁
Wielu moich znajomych z wlasnymi biznesami nie ma pewnosci czy dadzą rade tej sytuacji i otworza po tym wszystkim 😔😔
 
Do góry