reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak, dla Ciebie blachy, bo miałaś wczoraj strasznie trudny dzień, który teraz bedzie powodował mnóstwo mysli problemów, stresu. Ale to nie oznacza,ze mozesz komuś robic przykrosc;( czyli o wózku czy ciuszku tutaj napisać, czy zapytac nie można ale o przepisie na ciasto, butach do biegania czy sadzonkach juz mozna i to nie jest denerwujące? Bazylia, jeszcze nie tak dawno jak dwa czy trzy dni temu @Aduś16 napisała, że nie jest tu fajnie, @JeczacaMarta odrzuciła swoje paskudne 3 grosze i wiele z nas napisała, że to forum jest fajne bo można napisać o wszystkim.. Ja tego nie rozumiem. Jesteśmy razem, wspieramy się niby na każdym etapie ale zaszłaś w ciaze to nie masz prawa głosu i wypieprzaj??? Już Twoje rady nam nie potrzebne?? Sorry, może jestem dziwna ale tego nie rozumiem. Wydawało mi sie,ze jak nikt inny wszystkie tutaj kobiety rozumieją caly proces in vitro i są wyrozumiałe.. A ostatnio nie raz poczułam,ze jednak nie.. A jeszcze ponad miesiąc temu opowiadalam Wam sytuację ode mnie z pracy, kiedy to kolezanka, której nie udało się zajsc w ciaze 12 lat temu tak mnie potraktowała, gdy się dowiedziała,ze mi sie udalo.. I wtedy były komentarze,ze rozumiecie ja ale mimo wszystko ona zle się zachowała..
Przepraszam,jak kogoś teraz urazilam ale takie są moje przemyślenia po nocy. @bazylia128 bardzo Cię lubię, nie wyobrażam sobie znaleźć się w Twojej sytuacji, wierzę,że to się dobrze skończy ale co do wczorajszego zachowania po prostu lepszym rozwiązaniem jest jak sama napisalas o @Netiaskitchen nie napisać i po swojemu przetrawić.
Jeśli moje wywody są do dupy- to napiszcie mi wprost. Ja też kwasów nie lubię.
Zgadzam się Kochana, mądrze prawisz😘
 
reklama
Fredzia ,ja to rozumiem.Przeczytaj post @Liliana87 ,czy moje.Dużo jest tu innych tematów-więc bądżmy dla wszystkich takie same,tylko o to proszę-nie obrażajmy innych! Nie wyganiajmy stąd nikogo-to nie jest prywatne forum [emoji2368][emoji2368][emoji2368]Przepraszam Cię, ale dla mnie nie ma na to usprawiedliwienia-tu nie chodzi o to czy ,Artemida zrobiła dobrze.Przyznałam ,że temat niefortunny na ten moment-ale dużo takich tu było wcześniej [emoji2368] [emoji2368] [emoji2368] Reakcja ,dla mnie przesadzona mocno.
Wiesz ,że bardzo Cię lubię Fredzia [emoji8][emoji8][emoji8] Szanuję Twoje zdanie ,tak samo ,jak WSZYSTKICH innych Kobitek[emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Ja wiem Murawcia że też masz dużo racji i Liliana także dużo prawdy napisała. Kuźwa, nie ma złotego środka na to wszystko [emoji22]
Moja łajza @bazylia128 źle się zachowala i z pewnością dziś tego żałuje [emoji17].
 
Witam dziewczyny i każdej życzę pogodnego poniedziałku.Mnie słonko przywitalo z rana żałuję jedynie że nie mogę się nim do końca cieszyć ale ale jakoś wierzę że będzie dobrze.

U mnie też Słoneczko☀☀☀Aż żal,że nie można nigdzie wyjść 😟😟😟 Dobrze,że choć balkon mmmaaaammmm ! ja dzisiaj tylko Małża wygonię na zakupy na cały tydzień i siedzim w domku.
W Chinach kolejny dzień bez nowych przypadków-walczyli pół roku.Daje to jakąś nadzieję,że to wariactwo kiedyś się skończy✊✊✊
 
Ja wiem Murawcia że też masz dużo racji i Liliana także dużo prawdy napisała. Kuźwa, nie ma złotego środka na to wszystko [emoji22]
Moja łajza @bazylia128 źle się zachowala i z pewnością dziś tego żałuje [emoji17].
Najwazniejsze to wyciągnąć wnioski. Nie ma ludzi nieomylnych. Jestesmy tutaj po to, aby siebie wspierać na każdym etapie i jak trzeba to ściągnąć na ziemię w kulturalny sposób;)
Dziś jest poniedziałek, nowy dzień, nowy tydzień, oby lepszy dla wszystkich. [emoji6][emoji4]
 
Pozwolę się sobie nie zgodzić....po pierwsze widzę jedną osobę masturbującą się tematem-pozostałe odpowiadają. @nieagatka wczoraj napisała prawdę i na tym powinna skończyć się cała dyskusja. Poza tym,owszem Bazylia przeprosiła,po czym parę stron dalej kazała uciekać Artemidzie na inne forum....Jak żyję tu na tym forum, to takich sytuacji nie było,nikt nie rościł sobie prawa do wyrzucania kogokolwiek a dziewczyny przechodziły różne rzeczy: poronienia,zatrzymania zarodków,nieudane stymulacje itd.
Rozumiem rozczarowanie i ból Bazylii ,ale sorry ,to nie usprawiedliwia Jej. Wcześniej parenaście stron @Waleczna36 stresowała się małymi przyrostami a w międzyczasie-poza odpowiadaniem Walecznej- była rozmowa o kupach (nie żebym miała coś do kup, bądz też rozlużniania tematu [emoji16] ),czy ktoś kogoś obrażał wtedy? lub wyganiał? bo temat kup zdecydowanie moim zdaniem mniej ważny ,niż niejasna sytuacja Walecznej. Artemida nie wstrzeliła się z tematem,może nie zdążyła doczytać ,można było delikatniej zwrócić Jej uwagę :)
Także Dzioły-odrobina obiektywizmu,szanujmy się nawzajem,kochajmy,nie rośćmy sobie prawa do tego kto jest ważniejszy i czyje problemy są ważniejsze,bądżmy dla siebie dobre[emoji8][emoji8][emoji8][emoji182][emoji182][emoji182] i pamiętajmy ,że to ogólnodostępne forum[emoji111][emoji111][emoji111][emoji111]
Tak, dla Ciebie blachy, bo miałaś wczoraj strasznie trudny dzień, który teraz bedzie powodował mnóstwo mysli problemów, stresu. Ale to nie oznacza,ze mozesz komuś robic przykrosc;( czyli o wózku czy ciuszku tutaj napisać, czy zapytac nie można ale o przepisie na ciasto, butach do biegania czy sadzonkach juz mozna i to nie jest denerwujące? Bazylia, jeszcze nie tak dawno jak dwa czy trzy dni temu @Aduś16 napisała, że nie jest tu fajnie, @JeczacaMarta odrzuciła swoje paskudne 3 grosze i wiele z nas napisała, że to forum jest fajne bo można napisać o wszystkim.. Ja tego nie rozumiem. Jesteśmy razem, wspieramy się niby na każdym etapie ale zaszłaś w ciaze to nie masz prawa głosu i wypieprzaj??? Już Twoje rady nam nie potrzebne?? Sorry, może jestem dziwna ale tego nie rozumiem. Wydawało mi sie,ze jak nikt inny wszystkie tutaj kobiety rozumieją caly proces in vitro i są wyrozumiałe.. A ostatnio nie raz poczułam,ze jednak nie.. A jeszcze ponad miesiąc temu opowiadalam Wam sytuację ode mnie z pracy, kiedy to kolezanka, której nie udało się zajsc w ciaze 12 lat temu tak mnie potraktowała, gdy się dowiedziała,ze mi sie udalo.. I wtedy były komentarze,ze rozumiecie ja ale mimo wszystko ona zle się zachowała..
Przepraszam,jak kogoś teraz urazilam ale takie są moje przemyślenia po nocy. @bazylia128 bardzo Cię lubię, nie wyobrażam sobie znaleźć się w Twojej sytuacji, wierzę,że to się dobrze skończy ale co do wczorajszego zachowania po prostu lepszym rozwiązaniem jest jak sama napisalas o @Netiaskitchen nie napisać i po swojemu przetrawić.
Jeśli moje wywody są do dupy- to napiszcie mi wprost. Ja też kwasów nie lubię.
Cześć dziewczyny. Ja popieram to co napisała Motylek.
Uwierzcie jak nam niezaciazonym jest ciężko czytać o ubrankach, wózkach czy wystrojach[emoji17]. Oczywiście, że cieszymy się z wami, ale każda z was do niedawna pisała jak ją bolało że w ciążę zaszła jakaś znajoma czy sąsiadka. Ja teraz jestem wyłączona i mnie takie posty nie ruszają ale w sytuacji @bazylia128 byłabym pewnie tak samo rozżalona [emoji17].
Nie wiem czy ktoś dobrze rozumie co chcę powiedzieć [emoji849].
Każda jest na innym etapie i ma swoje problemy - ja to rozumiem [emoji3590]. Ale też sobie nie wyobrażam ,że jestem po np nieudanym transferze i wchodzę na forum a tu gadki o wystrojach itp.
Jest osobny wątek na takie rozmowy, tam można się cieszyć swoim stanem bez możliwości unieszczęśliwienia innych [emoji3590]
Bez obrazy dziewczyny, ja nie chcę nikogo wyganiać ani nic z tych rzeczy [emoji3590]
Dzien dobry..
Dodam ostatnia rzecz w temacie - zawsze komus cos bedzie przeszkadzac. Jesli ok jest wrzucanie przepisow, szczegolow zycia seksualnego, zdjec nowych zakupow itp, mimo ze osoby "z ulicy" wchodza tu po rade odnosnie peocedury i moga jej nie znalezc w natloku postow wogole z tematem nie zwiazanych, to mysle, ze mozna przetrawic post o wozku, zwlaszcza ze nie bylo to pytanie o model, a zwyczajne wyrzucenie z siebie swoich emocji w tym momencie. Jesli Bazylia mogla napisac ich wczoraj 20, bo sie bala, to Artemida tez miala prawo do jednego. Obie mialy swoje obawy. I nikt, NIKT nie ma tu prawa to rzucania tekstem idz na inne forum.
Nie ma sensu drazyc tematu, Bazylia kilkakrotnie pozniej podkreslila, ze nie zaluje i ze ma fanow wiec jest ok, wiec niech tak bedzie.
Zdecydujmy tylko czy rozmawia sie tu o wsyztskim, jak to w wiekszym gronie bliskich osob bywa, czy ograniczamy sie tylko do procedury i medycznych jej aspektow.
Szanujmy sie, bo to miejsce jest wyjatkowe. Szkoda byloby, zeby to sie zmienilo.
 
reklama
U mnie też Słoneczko[emoji295][emoji295][emoji295]Aż żal,że nie można nigdzie wyjść [emoji45][emoji45][emoji45] Dobrze,że choć balkon mmmaaaammmm ! ja dzisiaj tylko Małża wygonię na zakupy na cały tydzień i siedzim w domku.
W Chinach kolejny dzień bez nowych przypadków-walczyli pół roku.Daje to jakąś nadzieję,że to wariactwo kiedyś się skończy[emoji110][emoji110][emoji110]
Jej, pół roku ;( dla takiej potęgi jaką są Chiny ;( Dobrze, ze pomagają innym krajom i dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Może na świecie szybciej się to skończy.
 
Do góry