reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

Ciężkie to wszystko ;( przytulam Cię z całych sił. Ja wierzę,ze beta jednak wystrzeli. Trzeba wierzyć do konca.
My jesteśmy tylko ludźmi. Nasze pokłady sił i energii tez sa ograniczone. To normalne,że co jakiś czas łapie nas taka niemoc i dół.. tylko najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby w tym dole nie pozostać.. resztkami sił sie wydrapac i dalej walczyć. Wiem,ze teraz masz tysiące mysli i ciężko cokolwiek z tego poskładać.. Ale czas w tym przypadku jest naszym sprzymierzeńcem. Wszystko się poukłada. Zobaczysz.
😘 Obyś miał a rację.
Dla pocieszenia n
Ciężkie to wszystko ;( przytulam Cię z całych sił. Ja wierzę,ze beta jednak wystrzeli. Trzeba wierzyć do konca.
My jesteśmy tylko ludźmi. Nasze pokłady sił i energii tez sa ograniczone. To normalne,że co jakiś czas łapie nas taka niemoc i dół.. tylko najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby w tym dole nie pozostać.. resztkami sił sie wydrapac i dalej walczyć. Wiem,ze teraz masz tysiące mysli i ciężko cokolwiek z tego poskładać.. Ale czas w tym przypadku jest naszym sprzymierzeńcem. Wszystko się poukłada. Zobaczysz.
Obyś miała rację 😘
Rano zrobiłam sobie na pamiątkę test, trzeci i oststni.
 

Załączniki

  • IMG_20200320_110503.jpg
    IMG_20200320_110503.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 91
reklama
He he he, widse że długo cię nie trzeba namawiać [emoji12]. Pokaż buty plissss. Ja jeszcze wiosenne botki chciałam ale rozmiaru nie było [emoji853]
Mało widać, ale jedne to takie króliczki na plaskim, drugie to botki z futerkiem i trzecie to dżinsowe szpilki. Łączna wartość zamówienia 103 zl, dostawa za free. W koncu wzielam z born2be bo tam już kupowałam i zawsze pasuje mi rozmiar😊
Jak przyjdą zrobię foty😊
Potrzebowalam coś kupić dla siebie😊😊😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20200320_112654_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_20200320_112654_com.google.android.gm.jpg
    178,9 KB · Wyświetleń: 87
Ponad 3 lata starań nerwów i kasy już nie liczą żadnych sukcesów po inseminacjach endometrioza lapatoskopia usunięty 1 jajowod 2 in vitro i teraz taki numer.
Ja już w takie cuda serio przestałam wierzyć.
No to jesteś w ciąży!!!
Gratulacje!!! [emoji3590][emoji3590][emoji3590]Cud, prawdziwy CUD!!! [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Mało widać, ale jedne to takie króliczki na plaskim, drugie to botki z futerkiem i trzecie to dżinsowe szpilki. Łączna wartość zamówienia 103 zl, dostawa za free. W koncu wzielam z born2be bo tam już kupowałam i zawsze pasuje mi rozmiar[emoji4]
Jak przyjdą zrobię foty[emoji4]
Potrzebowalam coś kupić dla siebie[emoji4][emoji4][emoji4]
Born to be i Renee mają prawie ten sam asortyment, bo wczoraj te sukienki porównywałam.
Fajne te buty, króliczki i traperki bym przygarnęła. A takie pełne na odcasie to muszę mierzyć w sklepie, bo wiecznie mnie w piętę obcierają [emoji848]
 
reklama
Do góry