reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zawsze mialam heparyne fraxiparine ampulka 0,4 ale tylko od dnia transferu. A teraz chce od razu po @. Chyba nie zaszkodzi a moze pomoze ;) To zobacz ze ja z takim AMH mam dawke 225 o do tego aromek. Do tego wczesniej mialam estrofem. Mam zupelnie inne leki niz poprzednio. Teraz jeszcze doktorek mi zrobi plukanie jajek podczas punkcji. Zrobilismy chromatyne nasienia. Ja prawie codziennie chodze do labo i co chwile cos badam. Duzo tego. Caly czas jestem na mecie i to w niej upatruje najwieksze nadzieje ;) U nas nasienie jest ok. Ja nigdy nie mialam torbieli. Wszedzie czysciutko. Ja tez co chwile to cos nowego wynajduje ;) Ale teraz juz machina ruszyla i nie ma odwrotu. Transfer napewno bedzie odroczony. Bede miala czeste wizyty ale pierwsza dopiero we wtorek. Tobie tez zycze zeby sie zaczelo to poczujesz w sobie ten zapal jaki mialas wczesniej i zagoscisz u nas czesciej ;)
Aromek to letrozol? Czy doktor tłumaczył jak on ma pomóc?
 
reklama
Aromek to letrozol? Czy doktor tłumaczył jak on ma pomóc?
Tak letrazol. Wprowadza w menopauze. Ja mam jak widzisz bardzo dziwny ten protokol. Estrofem dwa razy dziennie na piec dni przed rozpoczecem nowego cyklu. Poprzednim razem od 2 dnia cyklu mialam pierwszy zastrzyk. Dzisiaj zrobilam drugi zastrzyk a 7 dzien cyklu
 
Dziękuję Wam Kochane za piękne życzenia 🥰 🥰 🥰 ❤ ❤ ❤🧡🧡🧡🧡💛💛💛💛 mam nadzieję, że się spełnią niedługo 🥰 dzień był bardzo udany, mąż o mnie zadbał, ale rano mu beczałam trochę na ramieniu, nie mogłam się powstrzymać 😉 tyle osób o mnie pamiętało 🥰 a teraz czas na winko 🥂
 
Nie miałaś nigdy heparyny? Ja mojego lekarza wyprosilam przy 3cim transferze o przepisanie heparyny 0.4 choć te badania jakie mi wtedy zlecono wyszły w normie, wtedy się udało choć chyba to nie było wyłącznie dzięki heparynie.. może trochę się do tego przyczyniła..
No widzisz racja z tą ilością jajek..że dużo jest często kosztem jakości, madrze mówi Twój doktor. Wiesz ja jestem dziwnym przypadkiem bo ponad 7 lat temu też miałam obniżone amh a jajek wcale mało nie miałam i prawie wszystkie wtedy się zapladnialy te dojrzałe.. Przy ostatniej 23 co uważam było przesada ale 5 zarodków dużo lepszej jakości więc tu mogło przyczynić się nasienie bo wprowadzili FAMSI.. Czy pójdziesz do crio miesiąc po stymulacji? Jak będzie Cię stymulowal ostrożnie to myślę że będziesz mieć naprawdę ładne wyniki stymulacji...
Ja dhea po miesiącu zmniejszyłam do 2 x 25mg, przez miesiąc urosło z 200 tuż ponad normę do 360 i już się przestraszyłam że lekarz karze mi odstawić a on aby dalej 2 dziennie brać bo poziom dhea ponad normę nieco może nam pomóc przy stymulacji...co rusz to się człowiek czegoś nowego dowiaduję.. Ja pierwszy zastrzyk 4 kwietnia wtedy od rana będzie w Polsce i musimy się do punkcji maksymalnie wyrobić do 18 kwietnia bo musimy wracać.. Do będzie 15 dni więc mam nadzieję że wystarczy... Ja z uwagi na amh zaczynam od 300 dawek.. Także będę składać wielkanocne jaja, albo jajo, albo w najgorszym wypadku wydmuszki :eek:
Życzę Ci owocnej procedury ;)
Będą piękne jaja i zarodki✊✊✊Szok, że to już za miesiąc. Jak ten czas zleciał😊
Powodzenia Kochana😘😘😘
A jak nauka i egzaminy?
 
Dziewczyny od którego dnia cyklu przy crio mialyscie stosować steryd? I jak któraś miała encorton to w jakiej dawce? Któras może się orientuję od czego to zależy jaki steryd wybierają?
 
Będą piękne jaja i zarodki✊✊✊Szok, że to już za miesiąc. Jak ten czas zleciał😊
Powodzenia Kochana😘😘😘
A jak nauka i egzaminy?
Nauka poszła w las :laugh2: ... Egzamin dopiero w czerwcu ale myślę że jak za niego zapłacę to może lepiej się zmotywuje bo to sporo GBP do stracenia :szok: Uwierz mi że jak uda się wyhodować choć jeden ZDROWY zarodek to uznam to za sukces więc podchodzę bardzo sceptycznie...bo może się zakończyć wielką klapą z bankructwem w tle :laugh2:
A Ty już po USG? Życzę Ci ciąży nudnej jak flaki z olejem :-) :)
 
Dziewczyny od którego dnia cyklu przy crio mialyscie stosować steryd? I jak któraś miała encorton to w jakiej dawce? Któras może się orientuję od czego to zależy jaki steryd wybierają?
Ja mialam zawsze w dzien wprowadzenia progesterony czli przy blastce na piec dni przed transferem w dawc 10 i kontynuacja do oznaczenia bety.
 
Ja mialam zawsze w dzien wprowadzenia progesterony czli przy blastce na piec dni przed transferem w dawc 10 i kontynuacja do oznaczenia bety.
A ja już zgłupiałam, bo Paśnik kazał od 10 dc. Gin która mnie prowadzi od lat mówi że najlepiej od 1dc,tak też poprzednio miałam przy dwóch crio,a lekarz z invicta że dopiero od transferu mam brać. Pewnie posłucham dr P. ale zastanawiam się skąd takie rozbieżności.
 
reklama
Nauka poszła w las :laugh2: ... Egzamin dopiero w czerwcu ale myślę że jak za niego zapłacę to może lepiej się zmotywuje bo to sporo GBP do stracenia :szok: Uwierz mi że jak uda się wyhodować choć jeden ZDROWY zarodek to uznam to za sukces więc podchodzę bardzo sceptycznie...bo może się zakończyć wielką klapą z bankructwem w tle :laugh2:
A Ty już po USG? Życzę Ci ciąży nudnej jak flaki z olejem :-) :)
Będzie dobrze i z wyhodowaniem zarodków i z egzaminem😊Dla Was to mega przedsięwzięcie logistyczno organizacyjne to wszystko, wiec tym bardziej szacun, ze tak sprawnie to ogarniasz😊I ze tak szybko wszystko idzie do przodu😊Będę wypatrywać wieści jak idzie😊
U mnie kluczowe usg dopiero we wtorek, to będzie 24dpt.
A w poniedziałek pierwszy dzień w pracy, a młody pierwszy caly dzień w żłobku,bo już jest zdrowy na szczęście. Tak więc wydarzeń i emocji mi przez najbliższe kilka dni nie zabraknie 😉
 
Do góry