reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie chcialabys, wierz mi. Ja w pierwszej ciszy pochlanialam tony slodyczy, super sie czulam, efekt +18kg.
Teraz ciagle mi cos dolega, nie moge jesc, nie mam apetytu, czuje sie naprawde slabo, 26tc +3kg. I co? Wolalam byc gruba i cieszyc sie ciaza niz przytyc malo a czuc sie tak shitowo.
Może i racja. Chociaż jak się tak nawpieprzam na zapas to nie wiem kiedy ja to zgubię jeśli nie będę mogła karmić. Nie wiem czy mam odwagę nie brać leków.
A ja w całym swoim doświadczeniu życiowym plus zdrowiu dorobiłam się dużej ilości luźnej skóry i powiem Ci że mega mnie to frustruje jak na siebie patrzę plus szansa na te kg do kupy i człowiek chodzi sfrustrowany...

No i mam nadzieję, że będę mogła rodzić naturalnie. W terminie minęłoby 21mcy od poprzedniego porodu cc a ja po nim czułam się mega tragicznie.
 
Dzisiaj sesji dzień drugi[emoji3]

@fredka84 tu jest mnóstwo leków na niedociśnienie (czytaj:wkurwiające chwasty[emoji23][emoji23][emoji23]) już teraz prześmiewczo machają listkami i krzyczą do mnie HEEELLOOOOŁŁŁŁ[emoji23][emoji23][emoji23]


Sadek next time[emoji6]
20200306_094124.jpeg
20200306_094128.jpeg
20200306_094133.jpeg
20200306_094136.jpeg
20200306_094145.jpeg
 
Weeeeez się wypchaj chudzielcu 👿🤣😘
Jem sporo ;) ale rroche innaczej ;) wolala bym sie nawpychac jak juz bede w ciazy. Teraz do stymulacji podchodze zupelnie innaczej. Ide na calosc. Nie ma ze boli, bede biegac nawet ze spuchnietymi jajkami tak mi lekarz kazal ;) Bez komprmisow. Mam ZADANIE DO WYKONANIA i tego sie trzymam ;)
 
reklama
Do góry