reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ile macie lat?
Bo jak widzisz to ja mistrzynią czekania to nie jestem... Zawsze beta 6max 7dpt...
Nawet ostatnio ten lekarz co nas nie zna, jak sprawdził naszą historię to mówi, że tych badań bety to juz miałam naprawdę dużo...
Ja w tym roku kończę 37l,moj M 40.
Więc działamy jak szaleni, no bo co nam da czekanie i zbieranie się do działania.
Ale jak widzisz każda osoba ma tu trochę inne podejście i niektorzy takiego bardzo resetu potrzebują😊
Ja nigdy wczeaniwj nie mialam blastocysty wiec i tak musialam czekac te 10 dni przynajmniej... 😒 ale ty widzę zw naprawdę jestes w gorącej wodze kąpana 😁 zazdroszcze Wam tej sily. Ja to ***** jestem trochę... Dobra nie ma co pierdolić. Odezwę się jak beda wyniki, lecę do pracy!
 
reklama
Ja nigdy wczeaniwj nie mialam blastocysty wiec i tak musialam czekac te 10 dni przynajmniej... 😒 ale ty widzę zw naprawdę jestes w gorącej wodze kąpana 😁 zazdroszcze Wam tej sily. Ja to ***** jestem trochę... Dobra nie ma co pierdolić. Odezwę się jak beda wyniki, lecę do pracy!
Jak będzie trzeba to u Ciebie znajdzie się siła. Na razie poczekajmy✊✊✊
 
Ja też byłam nastawiona na betę 0, wszelkie dolegliwości okresowe i niespodzianka. I tego Ci życzę z całego serca! Żeby pierwsze Twoje słowa były "ja p****! Nie wierzę! To na pewno moje?!" I ryk ze szczęścia. Mocne ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊
No😊też znam to niedowierzanie 😊plus kilkukrotne sprawdzanie czy to moje wyniki i czy na pewno z tego dnia😀
 
Ja nigdy wczeaniwj nie mialam blastocysty wiec i tak musialam czekac te 10 dni przynajmniej... [emoji19] ale ty widzę zw naprawdę jestes w gorącej wodze kąpana [emoji16] zazdroszcze Wam tej sily. Ja to ***** jestem trochę... Dobra nie ma co pierdolić. Odezwę się jak beda wyniki, lecę do pracy!
Mam nadzieję że mnie mile zaskoczysz[emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Do góry