reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i niestety transfer odroczony😭 estradiol 8200, progesteron 1,29. W czwartek punkcja. Trochę się napalilam na ten transfer jak głupia, wszystko zaplanowałam w pracy, a tu dupa.

Ja też miałam nadzieję na transfer, ale w sumie może to i lepiej jak organizm trochę odpocznie po tej stymulacji. Jak się czujesz przy takim estradiolu? 😲
 
reklama
Ostatnio krotkie maks 5 dni ale wiesz różnie bywa [emoji849]
Trzymam kciuki by się ruszyło
Wiem co czujesz, ja tak mialam w grudniu, byłam po histeroskopii i mi zależało,żeby @ przyszla by byla lepsza skuteczność transferu (bo przy okazji mi podrapala) A ona jak na złość przyszla po 52 dniach.. Ale jednak się udało. Najważniejsze, by w razie czego zgodzili się przesunąć ta histeroskopie. Myślę,ze nawet jak będziesz miała taka końcówkę, końcówkę.. To już może coś zrobia.
 
reklama
Do góry