reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam za sobą pierwszą wizytę, nie wiem jeszcze jaki protokół. Mam brac estrofem i zglosic sie w 1-3 dniu nastepnego cyklu. Jestem pewna, ze lekarz mi powiedzial co bedzie potem, ale ja bylam w takim szoku. Powiedzial mi, ze juz za miesiac moge byc w ciazy. Zrobil mi na pierwszej wizycie usg i powiedzial, ze mam 10 pecherzykow (bylam w 8 dniu cyklu) i ze to bardzo dobrze. Tyle dostalam informacji, ze wiekszosc po drodze zgubilam 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️
Tzn ze masz wysokie AMH tak jak ja i pewnie pojdziesz ktorkim protokolem z antagonista ;) Wszystko szybko powinno sie potoczysc :) a W jakiej klinice sie leczysz?
 
reklama
Tzn ze masz wysokie AMH tak jak ja i pewnie pojdziesz ktorkim protokolem z antagonista ;) Wszystko szybko powinno sie potoczysc :) a W jakiej klinice sie leczysz?
Wlasnie lekarz tez mowil, ze szybko. I to chyba wplynelo na moje zacmienie, bo tu 4 lata staran a nagle ktos Ci mowi, ze jest duza szansa, ze za miesiac bedziesz w ciazy. Mozg rozwalony 🤯
W OviKlinice w Warszawie u prof. Laudańskiego. A Ty ktora klinika? Staracie się o pierwszą czy drugą dzidzie?
 
Wlasnie lekarz tez mowil, ze szybko. I to chyba wplynelo na moje zacmienie, bo tu 4 lata staran a nagle ktos Ci mowi, ze jest duza szansa, ze za miesiac bedziesz w ciazy. Mozg rozwalony [emoji2962]
W OviKlinice w Warszawie u prof. Laudańskiego. A Ty ktora klinika? Staracie się o pierwszą czy drugą dzidzie?
Życzę Ci tego, abyś za miesiąc byla w tej ciazy [emoji110][emoji110] ale musisz tez wiedzieć,że z in vitro nie zawsze jest tak łatwo. In vitro uczy cierpliwości i trzeba się też odpowiednio nastawić aby za szybko się nie podlamac. Dobrze,ze trafiłaś tutaj na forum. Dziewczyny mają tutaj ogromną wiedze, zawsze świetnie wspierają, pomagają doradzają i daja opieprz kiedy trzeba. Dzięki nim czesto mozna sie dowiedzieć więcej niż od lekarza.
A napiszesz coś więcej o sobie? Byłaś już kiedyś w ciazy? Masz coś stwierdzone??
 
reklama
Do góry