reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja lowie bo mieszkamy nad morzem, dom 100 metrow od morza wiec az sie samo prosi zeby kilka zlapac:)
makrela wedzona nie... wogole zadnych wedzonych ryb, a najlepiej zadnych wedzonych produktow wogole (choc o to trudniej) - duzy wrog. tak samo z puszkami czy konserwami. nie wolno tez sledzi bo sa surowe.

do dziewczyn ktore lecza sie w Novum

czy kazda z was miala acard i encorton podczas stymulki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ojjj tych śledzi to mi szkoda bo takie z cebulką to pycha , no ale , mam cel :) i się dostosuje , dzieki jeszcze raz za porady , od jutra wprowadzam zmiany na lepsze .....oby pomogło :) , trzeba coś robic żeby nie zwariowac i nie żałować , ze nie zrobiło sie nic , uciekam już bo juto o 5.00 pobudka :wściekła/y:
 
tez lubie sledzie w occie, ale ani sledz niewskazany ani ocet... no coz - mozna na kilka miesiecy sie przestawic
spij dobrze....
 
do dziewczyn ktore lecza sie w Novum

czy kazda z was miala acard i encorton podczas stymulki?

Ja miałam tylko encorton, ale nastepnym razem nie biorę! 2gi dzien boli mnie brzuch, juz kiedys miewalam problemy i teraz wrociły. dziewczynom z kłopotami z żołądkiem nie dają. Bądź ostrożna i uważaj z dawką. Tu dają 1,5 piguły, ja brałam 1 tylko.
 
Hej dziewczyny. Prosze o pomoc w interpretacji. Dzisiaj teoretycznie termin mojej @. Po niedzielnym negatywnym tescie postanowilam poczekac do srody, czyli terminu w ktorym klinika kazala zrobic test, z kolejnym testem. Wczoraj, scislej dzisiaj o 2.30 w nocy obudzilam sie, poszlam do toalety, a na wkladce widze zywo czerwona plamke (kilka duzych kropli) do toalety upuscilam kolejne 10 kropel krwi, zdazylam sie juz zalamac, mysle sobie, ze ciocia przyjechala. Udalo mi sie zasnac, rano obudzilam sie z bolem jak na @, poszlam do toalety przekonana, ze juz sie na dobre rozkreci, a tu zero krwi, jakies tylko plamienie jasno bezowe, po godzinie bol ustal, przez caly dzien w pracy nie bolalo mnie nic, wrocilam do domu i zrobilam jeszcze jeden test, bo juz fiksuje, ale ten nadal negatywny (okolo 16.00). Teraz juz prawie 23.00 a tu ani bolu, ani nawet malego plamienia. Nie wiem co o tym myslec.
 
Hej dziewczyny. Prosze o pomoc w interpretacji. Dzisiaj teoretycznie termin mojej @. Po niedzielnym negatywnym tescie postanowilam poczekac do srody, czyli terminu w ktorym klinika kazala zrobic test, z kolejnym testem. Wczoraj, scislej dzisiaj o 2.30 w nocy obudzilam sie, poszlam do toalety, a na wkladce widze zywo czerwona plamke (kilka duzych kropli) do toalety upuscilam kolejne 10 kropel krwi, zdazylam sie juz zalamac, mysle sobie, ze ciocia przyjechala. Udalo mi sie zasnac, rano obudzilam sie z bolem jak na @, poszlam do toalety przekonana, ze juz sie na dobre rozkreci, a tu zero krwi, jakies tylko plamienie jasno bezowe, po godzinie bol ustal, przez caly dzien w pracy nie bolalo mnie nic, wrocilam do domu i zrobilam jeszcze jeden test, bo juz fiksuje, ale ten nadal negatywny (okolo 16.00). Teraz juz prawie 23.00 a tu ani bolu, ani nawet malego plamienia. Nie wiem co o tym myslec.

Trzymam kciuki zeby to byla implantacja- nie miałam niestety, ale mam nadzieje ze to to.
A sikańce do kosza, niewiele warte, sa b. malo czule i oszukuja w obie strony. Trzymam kciuki za twoją betę.
 
Trzymam kciuki zeby to byla implantacja- nie miałam niestety, ale mam nadzieje ze to to.
A sikańce do kosza, niewiele warte, sa b. malo czule i oszukuja w obie strony. Trzymam kciuki za twoją betę.


Dziekuje BetaBeta za kciuki.
Tez sie zaczynam zastanawiac, ze moze to implantacja, ale z drugiej strony to troche pozno.
Tutaj jest taki porabany system, ze tu bety nie robia, tylko kaza sikanca zrobic, wiec zrobie rano i zobacze. Probowalam zrobic bete i sie dowiedzialam, ze baz skierowania od lekarza nie ma takiej mozliwosci. Porazka.
 
Dzieki dziewczyny za slowa pociechy,test mam robic w niedziele ale nie wiem czy wytrzymam i chyba zrobie jutro bedzie to 10 dzien po transferze.Zobaczymy,dzisiaj troche lepiej sie czuje,tak ze moze bedzie dobrze.Dzisiaj maz zaproponowal mi ze pojdziemy na grilla do znajomych ktorzy maja male dziecko i powiedzialam nie bo mam dosc widoku szczesliwych rodzicow i czuje sie z tym wrednie.
 
reklama
Basset
jakie wrednie. Czujesz się zupełnie normalnie. My też tak mamy, a przynajmniej ja. Jeśli twoje zachowanie jest wredne, to co ja mam o swoim powiedzieć. Poszliśmy do znajomych, a tam przyjechała córka naszej znajomej z noworodkiem. Wszyscy się zachwycali, a ja nawet nie podeszłam do wózka.
 
Do góry