reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

witajcie kobietki...........
te nowe ktore dolaczyly tez serdecznie witam.
missdior
gratki,super....
AgniesiaP
no to bedziemy testowac razem jakby co.
dokladnie to nie wiem jaka bedzie decyzja co do transferu,ale domyslam sie ze jednak w moim przypadku w 3 dobie a to wlasnie sobota przypada.
no pakuje sie powoli na jutro bo o 9:30 juz tam mam byc,a o 10:20 punkcja.
mam nadzieje ze przezyje.......
 
reklama
Missdior gratuluje. Ja poprzednio też sikałam po 9 dniach i też wyszło. Tak więc spoko. Jeszcze raz gratuluje.

Kahaaa Kochaniutka planuje już w tym cyklu, ale mam małą torbielkę ciałka żółtego, więc nie wiem co gin jutro zadecyduje. Jutro będę wiedziała czy juz za ok. 16 dni, a może za 1,5 miesiąca. Ale nic się nie przejmuj, będzie dobrze. Jest super, a może być tylko jeszcze lepiej. A ty Kochana ciężarówko jak się czujesz? Brzunio już duży? Kopie maluch? Masz zachcianki - bo ja cały czas (albo przedciążowe, albo ciążowe a w tej chwili to pociążowe i już trochę przedciążowe) hahahahaha.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
chanelini
przezyjesz:) to tak jak z zastrzykami - wsie sie boja bo brzmi strasznie ale jak sie zacznie to przeciez jest naprawde ok.to samo z punkcja - nie jest zle i mowie to ja, co ma na zywca
 
Witajcie nowe forumowiczki!

Misidor! chyba już można ci pogratulowć ciąży!

Chanelini będę mocno trzymała kciukasy za twój pomyslny transferek!

Ewelina przykro mi bardzo..... szybko odbieraj mrozaczki bo czekamy na dobre wieści!

Ps. trzymajcie kciuki za mojego jutrzejszego scana..........
 
Kahaaa Kochaniutka planuje już w tym cyklu, ale mam małą torbielkę ciałka żółtego, więc nie wiem co gin jutro zadecyduje. Jutro będę wiedziała czy juz za ok. 16 dni, a może za 1,5 miesiąca. Ale nic się nie przejmuj, będzie dobrze. Jest super, a może być tylko jeszcze lepiej. A ty Kochana ciężarówko jak się czujesz? Brzunio już duży? Kopie maluch? Masz zachcianki - bo ja cały czas (albo przedciążowe, albo ciążowe a w tej chwili to pociążowe i już trochę przedciążowe) hahahahaha.
kochana ty juz nic nie cuduj, torbielke zwalcz szybko psychicznie!!!!
ja czuje sie swietnie, dziekuje. brzuch coraz wiekszy, maluch kopie ale nie jakos strasznie. ogolnie jest dobrze. zreszta co ci tu bede pisac. sama za niedlugo zobaczysz.:tak::tak::tak: co do zachcianek to owszem mam, ale mialam je cale zycie wiec nie wiem czy sie licza. a dzis na obiad robie twoje spaghetti czosnkowe. :-)
 
lolitka200
no jakos to bedzie,juz nie jedno czlowiek w zyciu przeszedl.
tobie wspolczuje to na zywca,chyba bym narobila w gacie ze strachu i bolu.ty to masz wytrzymalosc kobieto....
Baśka1
no nie bade dziekowac zeby nie zapeszac......
 
missidor------supeeeer, ja też zrobiłam sikańce wcześniej, tez dwa i też miałam dwie krechy i ta druga była blada, tak jak i ty podeszłam do tego z dystansem, ale dało mi to nadzieje....później beta- pierwsza, druga, trzecia, usg, i nadal się martwię , teraz czy serducho będzie biło.....myśle że tak już będzie zawsze.......ciesze sie razem z Tobą i trzymam kciuki
 
Basia
kciuki zacisniete. bedziesz miala 6 dzien wiec juz powinno cos tma byc widac... tzn jesli jestes jak ja to moze jeszcze nic nie widac bo ja wolno reaguje, ale w 90% przypadkow juz beda jajeczka widac
 
dzieki wszystkim za nadzieje i za kciuki :-)...no ja to patrze co chwila czy ta kreska nie znikla..haha,mysle ze sie udalo i ze juz bedzie dobrze ale jeszcze maly dystans do jutrzejszej bety!!!...trzymam tez kciuki za wszystkie pikapowe babki i z reszte zreszta tez!!!
 
reklama
chanelini
ale to naprawde az tak nie boli wiec zaden ze mnie hero. na bol nie jestem wytrzymala... jak mialam 16 jajek to bolalo bo m sie musiala iglica wiele razy wbijac, ale przy 12 teraz bylo znacznie lepiej. u Ciebie bedzie 5 minut i po wszytskim
 
Do góry