reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Coś ty [emoji2] Tu na forum to jest inna sprawa ze zdjęciami dzieci, bo każda z nas swoje przeżyła [emoji8]
Najlepsze jest to że wy tutaj więcej o mnie wiecie niż taka siostra męża. Blisko z nią nie jestem a przesyła mi różne takie rzeczy z dziećmi. Nie wiem, może się czepiam po prostu. To nie jest zła dziewczyna[emoji846]
Nikt z rodziny męża o niczym nie wie i raczej im nie powiemy, bo tak wolimy
No właśnie to mnie dziwi, że po co wysyłać coś takiego komuś z kim nie jest się jakoś blisko. Ale może po prostu my już inaczej na to patrzymy i wrażliwość większa?...
Ja na przykład wczoraj wyrzucilam ze znajomych na fb gościa, którego znam całkiem długo ale może tak średnio dobrze. Wrzucił taki ohydny mem z Biedroniem i jego facetem. Jak można być tak obrzydliwym homofobem i jeszcze się tym szczycić? 😠
Sama mam kilku przyjaciół gejów i tak mnie to jakoś zabolało. Tak po ludzku.
 
reklama
Dziewczyny ja po kolejnej porażce muszę od tego wszystkiego odpocząć i nabrać siły do kolejne walki...i oczywiście zebrać na to fundusze 😔 życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu i upragnionych brzuszków 😘😘😘 jesteście kochane i dajecie mega wsparcie 😍😍😍 za jakiś czas do Was wrócę. Buziaki
Odpocznij, na pewno Ci się to przyda po tym wszystkim. I wracaj jak będziesz gotowa😘My tu będziemy na Ciebie czekać 😘
 
Jezzuuu [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] co za dzien, a tak milo sie zapowiadalo. No wiec bylam u szefa i szykuje mi sie kolejna prezentacja. Tlumacze mu ze stara jest dobra ze sie mocna nad nia napracowalam, ze przemaiwa i jest skuteczna, ze jest innoacyjna NIE!!! Potrzebujemy czegos nowego. Napewno cos wymyslisz... Za tydzien znowu bede sie produkowala o fotowoltaice i ppompach ciepla przed stadem zadufanych w sobie glupoli. Oni i tak nic z tego nie zapamietaja bo podczas wykladu sie tylko gapia i glupio usmiechaja po czym jakis glupio madry zada jakies glupio madre pytanie i bedzie myslal ze wszystkim zaimponowal!!! A ja i tak bede wszystkim musiala to wysylac na maila. A ta pinda ma swoje konto i nie potrafi nawet zareagowac ze kilka maili nie doszlo. Jak sie jej pytam czy ona tego nie widzi to mi odpowiedziala ze myslala ze to spam [emoji3166] Pozniej szef do mnie sie pyta jak nowa?! Monika domyslalmy sie ze od jakiegos czasu masz chyba jakies plany ? Jak by to delikatnie ująć ? Chyba sie nie myle? Czy to cos poważnego ?!:o Na co ja ze tak ale narazie nie wiadomo czy cos z tego wyjdzie ;( On: Nie zrozum mnie zle ale musisz uczyc ja szybciej bo chyba jeszcze nie ogarnia a przy mnie sie chyba za bardzo denerwuje to nie bede z nia o tym rozmawial !!! Na wszelki wypadek zatrudnim dla ciebie jeszcze jedna osobe. No co mu mialam powiedzec jak ta jest we mnie tak wpatrzona i tak sie cieszy z tej pracy... Wyjechalam z pracy pojechalam do kwiaciarni bo obiecalam mojej starej przyjaciolce ze do niej wjade to jej kupilam bukiecik i sobie sama przy okazji tez kilka tulipanow. U mojej P muslalam ze dostane czegos do glowy. Niby fajnie ale jak slysze jej teksty to mam ochote jej wyjechac z jakim tekstem. Kocham ja bo to naprawde moja przyjaciolka chociaz odkad zaszla w ciaze i urodzila dziecko a dziecko ma juz pol roku duzo mniej sie widzimy. Znam ja odkad Łukasz mnie sprowadzil na ta wies ;) Ale jak ona mi podaje swoje dziecko i co chwile mowi no przytul sie i napatrz to zaraz i ty zajdziesz !!!!! Nienawidze tego. Nawet nie wiem jak reagowac. Nie siedz na podlodze bo siuske przeziebisz a teraz musisz o nia dbac !!!! Dobra wyszlam stwierdzilam ze nadrobie i podjade do tesciow. A oni mi co chwile zdjecia tylko pokazuja Jasiek na pasowaniu ucznia, Jasiek je nalesniki, Jasiek maluje robota, Jasiek q.....wa SRA !!!! Jasiek jest wszedzie w ramkach, normalnie pelno go wszedzie. Ja juz sie przyzwyczailam ze jest go pelno i to milosc ich zycia ale dzisiaj jakby rozum stracili. I ona dzwoni do Jasia czy juz napewno odrobil lekcje i podaje mi sluchawke a ja mam gadac z 7 latkiem!!! Normalnie mam juz taka załamke [emoji24][emoji24][emoji24] nie wiem co mi sie dzisiaj porobilo. Wychodze od nich a tesciowa: Alez bylo dzisiaj milutko prawda? Musisz nas czesciej odwiedzac!!! Na co ja: Dobrze Jolu dozobaczenia !!! Mowie do nich po imieniu ;) Wchodze do domu i jeszcze Łukasz mnie tak wpienil musialam sie z 15 minut tlumaczyc skad mam kwiatki!!! Woncu uwierzyl i mi mowi ze byl dzisiaj na miescie i kupil mi ksiazke :) o sprzataniu!!!! Czy on mi cos sugeruje ?! Przeciez staram sie dbac o porzadek. Potem do mnie ze zapomnial powiedziec ze mam dzwonila cala w skowronkach ze bylam u nich i tak milo spedzilismy czas. Za chwile mi mowi ze jak on by juz chcial zeby bylo po tym badaniu!!! Nosz cholewcia to ja musze takie rzeczy przechodzic zastrzyki, pukcje a temu sie wydaje ze glupie badanie nasienia to jakas wielka sprawa. Wogole to stwierdzilam ze jest nie wyzyty seksualnie!!! Chyba sie z nim rozwiode :-D[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] a tak na serio dziewczyny to wcale mi nie jest do smiechu. Jeszcze wszystko przede mna a ja juz wiem ze napewno pierwszy raz sie nie uda ;( Napewno tak bedzie. I bedziecie sobie myslaly ta tak biegala, dietowala, na glowie stawala, cudowala a i tak sie nie udalo !!!![emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] No to oto jestem dzisiaj taka optymistyczna [emoji3166][emoji106] YES [emoji106][emoji106][emoji106] nawet nie wiem po co to wszystko pisze... Nie zwracajcie na mnie dzisiaj uwagi. Moze jutro bedzie lepiej.
Kochana, dopiero weszłam do domu, umyje swoje przedluzenie kręgosłupa i napisze Ci kilka zdań
 
Tak jak mówisz, nie spisuj dziewczyny na straty - parę kopów i się ogarnie w końcu [emoji12].
Aaaa, i jeszcze chcę cię pieprzyć za to gadanie że ci się nie uda i tak dalej - czuj się ostro opieprzona[emoji12].
zawstydzilam sie dopiero teraz doczytalam ze chcesz mnie PIPERZYC :eek::-D
@Liliana87 spisz?
 
No dobra, cwaniakowałam, że chciałabym być chora i zaczyna mnie coś brać. W gardle drapie, zaczynam kichać. A jutro dopiero czwartek. Myślicie ze mam brać jakieś leki czy pomęczyć się do soboty bez niczego? Mąż mnie pyta czy mi zrobią transfer jak będę przeziębiona ja mu na to, że co może się stać najgorszego, najwyżej się nie uda. A już tyle razy sie nie udało jak byłam zdrowa. Brać coś czy nie brać?
 
reklama
Ja pierdzielę!!!!!!!

Jest 134,2[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] aż cała chodzę....[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Progesteron 138,5

Estradiol 2056

Gosch.... nie wierzę

W piątek muszę skontrolować, serce mi wali a jeszcze zakupy muszę zrobić i nie dać znać Pawłowi póki do domu nie wrócę [emoji3]

LASKI TO BĘDZIE MEGA ROK DLA NAS WSZYSTKICH!!!!!![emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

mega się cieszę, choć wiadomo że milion rzeczy może się zdarzyć, ale póki co na ten moment jestem w ciąży!!!!!

Kocham Was[emoji8][emoji2956][emoji2956][emoji8][emoji2956][emoji2956][emoji2956][emoji8][emoji8][emoji8][emoji28]

Wspaniale! 😀 🤩 Gratuluję ❤🤰 Jesteś w ciąży 🥳
 
Do góry