reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale się zaczytalam ;) Potrzebne chyba są takie gorsze dni bo wtedy trochę przestajemy dokolorowywac rzeczywistość. Wku..jace jest to jak wszyscy dookoła wmawiają bezdzietnym kobietom zajście w ciążę albo karza zachwycać się innymi dziećmi, serio, jak to przeczytalam to poczułam Twoją złość, mimo iż sama mam dziecko! Jeśli zaczynasz myśleć że się może się za pierwszym razem nie udać to podchodzisz jak realistka bo oczywiście że tak może być i lepiej ten scenariusz też mieć w planach ale myślę że druga procedura często jest ta bardziej szczęśliwa, pozatym ostatnio zaszlas naturalnie więc to chyba już tylko kwestia czasu aż u Ciebie transfer zaskoczy, nawet jeśli nie ten pierwszy to już jesteś blisko..
Ja dziś po raz pierwszy od dłuższego czasu poczułam że żyje :) zaczynam wyobrażać sobie realnie życie tylko naszej trójki i tacy właśnie będziemy bardzo szczęśliwi. Spróbuje chyba tylko głównie ze względu na mój uparty umysł i ego, przy okazji trochę zbankrutuje bo w kwietniu będziemy splukani z wszystko prawie oszczędności bo kupujemy mieszkanie w Gdańsku moim więc na In vitro będę chyba wszystkie skarbonki rozbijać łącznie z tymi mojego syna :rofl: Jak napisałaś o swojej przyjaciółce to bardzo to przypomina relacje z moją, kocham ja też ale wk...wia mnie jej perspektywa iż ludzie są zatroskani i dlatego ciągle wypytuja innych o dzieci i ciąże hahahaha!
Trzym się bazylią, sorki nie czytam wszystkiego bo nie nadążam, wpadłam sprawdzić co u Taszy z beta a już za kilka tygodni wracam do swoich przyjaciół w pracy ! Dziś postanowione oficjalnie! Tak się cieszę że zorganizowalismy wypad na Bristol i curry za tydzień :laugh2:
Ale czad z tym mieszkaniem!!! ❤️❤️❤️I inwestycyjnie super decyzja☺️ i na przyszłość też super ☺️
 
reklama
Ale serio to chyba przesadzają. Ja taki filmik to tylko moim rodzicom pokazywalam i chrzestnej Maksia. Współczuję że tak Was zasypują tym wszystkim.... Jakbyście miały dosyć zdjęć mojego (bo przecież też czasem wrzucam) to mi dajcie znać pls
Ty to nasza jestes :) Ogladam je zawsze z przyjemnoscia ;)
 
Coś ty [emoji2] Tu na forum to jest inna sprawa ze zdjęciami dzieci, bo każda z nas swoje przeżyła [emoji8]
Najlepsze jest to że wy tutaj więcej o mnie wiecie niż taka siostra męża. Blisko z nią nie jestem a przesyła mi różne takie rzeczy z dziećmi. Nie wiem, może się czepiam po prostu. To nie jest zła dziewczyna[emoji846]
Nikt z rodziny męża o niczym nie wie i raczej im nie powiemy, bo tak wolimy
Fredzioszka broszka ja sie chyba nigdy nie zapytalam co jest u was przyczyną ?
 
Ja pierdzielę!!!!!!!

Jest 134,2[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] aż cała chodzę....[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Progesteron 138,5

Estradiol 2056

Gosch.... nie wierzę

W piątek muszę skontrolować, serce mi wali a jeszcze zakupy muszę zrobić i nie dać znać Pawłowi póki do domu nie wrócę [emoji3]

LASKI TO BĘDZIE MEGA ROK DLA NAS WSZYSTKICH!!!!!![emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

mega się cieszę, choć wiadomo że milion rzeczy może się zdarzyć, ale póki co na ten moment jestem w ciąży!!!!!

Kocham Was[emoji8][emoji2956][emoji2956][emoji8][emoji2956][emoji2956][emoji2956][emoji8][emoji8][emoji8][emoji28]
Czekałam na tą wiadomość dziś! Aleeeeee super, mega aaaa się cieszę! Gratulacje!!! 😘😘😘
 
Dziewczyny ja po kolejnej porażce muszę od tego wszystkiego odpocząć i nabrać siły do kolejne walki...i oczywiście zebrać na to fundusze 😔 życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu i upragnionych brzuszków 😘😘😘 jesteście kochane i dajecie mega wsparcie 😍😍😍 za jakiś czas do Was wrócę. Buziaki
 
Dziewczyny ja po kolejnej porażce muszę od tego wszystkiego odpocząć i nabrać siły do kolejne walki...i oczywiście zebrać na to fundusze 😔 życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu i upragnionych brzuszków 😘😘😘 jesteście kochane i dajecie mega wsparcie 😍😍😍 za jakiś czas do Was wrócę. Buziaki
Odpocznij i wracaj do nas szybko 🥰
 
reklama
Do góry