reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Załączniki

  • IMG_20200211_143243.jpg
    IMG_20200211_143243.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 72
  • IMG_20200211_143252.jpg
    IMG_20200211_143252.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 68
reklama
Dziewczynki ja od piątku chodzę taka nieswoja. Martwie się o moje zarodki czy wszystko idzie zgodnie z planem i ile w ogóle zapłodnili. Masakra jak można nie informować o zapłodnieniu i rozwoju zarodków. Jeszcze dziś mąż rano wychodził do pracy i powiedział „ nie martw się skarbie nasze dzieci na pewno walczą „ 😭😭
Dziewczynki powiedzcie mi jak liczyć doby ? Tzn jeśli miałam punkcję w piątek o 9 to o której prawdopodobnie mogło być zapłodnienie i czy dziś już 4 doba czy 3 ? Mam nadzieje ze skoro nie dzwonią to jest szansa na blastki.
Ja wczoraj transfer miałam i nie dzwonili w ogóle. Jechałam w ciemno, że jednak będzie co transferować. A blastuś taki pochwalony przez embriolog był. Także spokojnie.
A jak napisałam do meza, ze mam takie nitki brązowe ciemne to nie mógł skumac jakie nitki [emoji23][emoji1787]
To tak jak ja mojemu pokazywała test z dwoma kredkami ciesząc się jak głupia A on patrzy na mnie i czeka i pyta: to tyle? A ja do niego: A co fajerwerki mają być?
Ot facet...
 
Ta mezoterapia działa dwojako bo pierwsze jak punkcja uaktywnia jajniki, dlatego dość często zdarza się że jak w pierwszej punkcji jest mało jajek w kolejnej nagle więcej.. Ja miałam 2 razy po 12 jajek a w 3ciej już 23! A wtedy wg Invicty niby też miałam niskie amh! Drugie działanie to ostrzykiwanie własnym osoczem które wiadomo jakie ma działanie. Nie jest to oczywiście tani zabieg ale stosunkowo często przynosi jakieś efekty.
W starej pracy na rozmowie byłam wczoraj, dziwne uczucie jakby ten cały koszmar grudniowo styczniowy się nie wydarzyl! Mają dla mnie ciekawe stanowisko ale na oficjalna ofertę muszę czekać bo wiadomo HR :cool2: Nie mogę czekać za długo bo wczoraj dostałam ofertę z konkurencjnego banku w centrum.. ale serce mi podpowiada aby wracać do 'swoich'. Poczekam kilka dni..
a Ty kiedy do wujka? Masz już wynik cytokin?
Super😊😊😊Idź za głosem intuicji. Trzymam ✊✊✊Za dobrą ofertę!!! Zawsze to firma którą znasz i lubisz tam pracować, a to ważne. Z mojej pracy się nie odzywają na razie. Napisałam dziś z zapytaniem czy coś wiadomo. No bo pewnie już jest po ocenach rocznych, decyzjach personalnych za tym idących, wiec już powinni wiedzieć czy znajdą miejsce dla mnie.
Do wujka Jarka 27. 02. Akurat 10dpt będzie 25.02,a 2 dni później już będziemy działać.
Tych cytokin nie ma jeszcze. Robiłam je 5.02, miały być do odbioru po jakichś min 2 tygodniach, więc akurat będą na styk.
Ile ta przyjemność w sensie mezoterapia i to ostrzykiwanie Cię wyniesie? Tyle co całą procedura, czy trochę mniej?Dobrze, że chociaż zarabiasz w GBP to masz dobrą sytuację😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dasz radę!!! Jutro juz jutro (ale mi wyszła mądrość [emoji23][emoji23][emoji23]). Zleci szybciutko.

@bazylia128 mam taki wniosek racjonalizatorski[emoji3526]żeby dopisywać do kalendarza przy becie od razu który dpt i ilodniowy zarodek. Bo tak to zamęczamy testującą danego dnia zawsze pytaniami, bo nie dajemy rady spamietać tego wszystkiego[emoji854] Co Wy na to?
To @Tasza u Ciebie 3 dniowy był, ale który to już będzie dpt? Bo coś mi się zdaje że strasznie długo wytrzymałaś [emoji3526]
3d 12dpt. To może nominalny wiek zarodka? Tak chyba będzie najłatwiej ogarnąć bo są od 3d do 6. Wtedy u mnie 15dz[emoji3]
 
Do góry