reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam wam przesłać zdjęcie ciasta ale wczoraj trochę tężało w lodówce i dopiero dzisiaj jem. Dobre jest, tylko dałam za mało bitej śmietany i trochę przyjarałam słonecznik [emoji12]
1581435608906.jpeg
 
Co Maks robi jak Ty się czymś zajmujesz? Ja ledwo odkurzam z tą moją małpą na rękach, mopuję bez problemu bo wtedy chlapie się w wiadrze a tak to non stop ze mną.
No mój "pomaga" 😊😊😊
Pomoc w gotowaniu znaczy że uczepia się spodni i wyje tak długo aż go wezmę na ręce żeby widział co robię na blacie i przy kuchence.Dzisiaj już normalnie go noszę.
Pomoc w szyciu znaczy rozkłada się na rozłożonym materiale i ciężko cokolwiek wyciąć bo boję się że mu niechcący coś utnę 😂Albo wisi mi przy spodniach i próbuje się dostać do maszyny do szycia.
A pomoc w sprzątaniu to sama zobacz😂
Jest ciekawie😊 Jak się sam sobą zajmie przez chwilę to jest święto 😊
Z tym że nie jest kleisty ani jakoś przytulasty. Po prostu potrzebuje uwagi
 

Załączniki

  • IMG_20200207_084625.jpg
    IMG_20200207_084625.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 81
No mój "pomaga" 😊😊😊
Pomoc w gotowaniu znaczy że uczepia się spodni i wyje tak długo aż go wezmę na ręce żeby widział co robię na blacie i przy kuchence.Dzisiaj już normalnie go noszę.
Pomoc w szyciu znaczy rozkłada się na rozłożonym materiale i ciężko cokolwiek wyciąć bo boję się że mu niechcący coś utnę 😂Albo wisi mi przy spodniach i próbuje się dostać do maszyny do szycia.
A pomoc w sprzątaniu to sama zobacz😂
Jest ciekawie😊 Jak się sam sobą zajmie przez chwilę to jest święto 😊
Z tym że nie jest kleisty ani jakoś przytulasty. Po prostu potrzebuje uwagi
Taki pomocnik to Skarb 🥰🙂❤️
 
Miałam wam przesłać zdjęcie ciasta ale wczoraj trochę tężało w lodówce i dopiero dzisiaj jem. Dobre jest, tylko dałam za mało bitej śmietany i trochę przyjarałam słonecznik [emoji12]Zobacz załącznik 1079019
Ale wypas!!! 😋😋😋Ale chyba nie będę go robić bo mi dupa urośnie. Albo wrzuć pls przepis 🙏to zrobię jak już kiedyś będę w ciąży i będzie mi rybka czy mi dupa urośnie 😂😂😂
 
reklama
Ale wypas!!! [emoji39][emoji39][emoji39]Ale chyba nie będę go robić bo mi dupa urośnie. Albo wrzuć pls przepis [emoji120]to zrobię jak już kiedyś będę w ciąży i będzie mi rybka czy mi dupa urośnie [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja mam przepis od znajomej, ale jej ciasto lepsze wyszło niż mi
Screenshot_20200211-164638.jpeg
 
Do góry