reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki chciałabym Wam przedstawić mój zarodeczek, na razie nie ma serduszka - albo go nie widać, za tydzień (18.02) usg serduszkowe. Wg usg 6t3d czyli pokrywa się z wyliczeniami. Jestem szczęśliwa i spokojna.

Zobacz załącznik 1078804
No nareszcie bo wszystkie jak na szpilkach!!! Super!!! Gratuluje !!!!! Mega się cieszę !!!!!❤️❤️❤️❤️💚💛🧡
 
reklama
A ja dziś przeczytałam że nawet Hołownia przyznał że zmienił zdanie jeśli chodzi o in vitro. Już nie nie uważa tego za nieetyczne. Rozmawiał z ludźmi, których dotyczy problem niepłodności i powiedział że zmienił swoje poglądy i poszerzył swoją wrażliwość. I ze wszyscy powinni mieć prawo do posiadania dziecka, nawet jeśli musiałaby im pomóc nowoczesna medycyna.
Fajnie, że o tym powiedział głośno, bo on jest przecież bardzo wierzący.
Mam tylko nadzieję, se to nie jest ja pokaz
W trakcie kampanii wyborczej jakoś nie wierzę, że mówi to szczerze a nie po to żeby coś ugrać. Gdyby mówił tak od zawsze to co innego. Ja mam już swojego kandydata. I chociaż wiem, że nie wejdzie do drugiej tury, to w pierwszej turze będę na niego głosować. Zgodnie z własnym sumieniem😊
 
Oni chyba mają takie przekonanie o wyższości swoich poglądów nad innymi że czują taki wewnętrzny imperatyw, żeby wciskać je wszystkim. Takie zryte berety... Wchodzi żeby opluć, powymądrzać się i umoralniać wg swoich kryteriów. To tacy ludzie którzy nie akceptują tego, że można mieć inne poglądy niż oni. I uważają wszystko co inne za złe i wymagające zwalczania. Nienawidzę takich ludzi...
Ale pięknie to opisałaś[emoji6]. A ja to tylko spier... laj umiałam napisać [emoji23]
 
Dziewczynki chciałabym Wam przedstawić mój zarodeczek, na razie nie ma serduszka - albo go nie widać, za tydzień (18.02) usg serduszkowe. Wg usg 6t3d czyli pokrywa się z wyliczeniami. Jestem szczęśliwa i spokojna.

Zobacz załącznik 1078804
Ooooooo no witamyyyy:):):) super. Widzisz wszystko dobrze:) a na te plamienia cos powiedzieli? Najwazniejsze ze mama spokojna juz:)
 
Dziewczynki chciałabym Wam przedstawić mój zarodeczek, na razie nie ma serduszka - albo go nie widać, za tydzień (18.02) usg serduszkowe. Wg usg 6t3d czyli pokrywa się z wyliczeniami. Jestem szczęśliwa i spokojna.

Zobacz załącznik 1078804
Piękny 😊😊😊❤️❤️❤️Trochę spokoju jest Ci bardzo potrzebne 😊Strasznie wzruszają mnie takie piękne zdjęcia ☺️☺️☺️
 
Ooooooo no witamyyyy:):):) super. Widzisz wszystko dobrze:) a na te plamienia cos powiedzieli? Najwazniejsze ze mama spokojna juz:)

Powiedzieli ze mogłam coś uszkodzić wkładając utrogestan. Mogły to być hormony. Generalnie krwiaków nie ma jest tylko pecherzyk z zarodeczkiem 🥰
 
Dziewczynki chciałabym Wam przedstawić mój zarodeczek, na razie nie ma serduszka - albo go nie widać, za tydzień (18.02) usg serduszkowe. Wg usg 6t3d czyli pokrywa się z wyliczeniami. Jestem szczęśliwa i spokojna.

Zobacz załącznik 1078804
Cudowne zdjęcie [emoji3590]. Teraz tylko życzę mniej stresu aż do rozwiązania [emoji3590]
 
reklama
Oni chyba mają takie przekonanie o wyższości swoich poglądów nad innymi że czują taki wewnętrzny imperatyw, żeby wciskać je wszystkim. Takie zryte berety... Wchodzi żeby opluć, powymądrzać się i umoralniać wg swoich kryteriów. To tacy ludzie którzy nie akceptują tego, że można mieć inne poglądy niż oni. I uważają wszystko co inne za złe i wymagające zwalczania. Nienawidzę takich ludzi...
Ja tez nie lubie takich ludzi. Mam wśród znajomych kilka takich osob ale naszczescie przy mnie sa cicho . Z drugiej strony mysle ze tacy ludzie to chyba wlasnego zycia nie mają bo zajmują się czyimś .
 
Do góry