reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
coś w tym może być 😊
Ja liczę że skoro u mnie właściwie wszyscy są przeziębieni, to może i mnie łaskawie weźmie... Na razie jednak nic. Aż szok, że czuję się tak całkiem ok po tej punkcji.
Mialam sie wlasnie ciebie pytac jak sie czujesz. To bardzo pocieszajace ze tak dobrze sie czujesz. ZUCH dziewczyna
 
Ale ze jak się jest trochę przeziębionym to większe powodzenie transferu? 😮
Normalnie pewnie nie, ale za zaczelam badać immunologię, na razie z badań wyszły trochę za wysoko NK i jeszcze stosunek CD4/CD8. Wizyta u docenta 27.02. Ten transfer w sobotę nie był tak planowany. Byłam przekonana że nie będzie transferu po punkcji. A teraz mam cykora ze to taki transfer na straty. Z jednej strony chciałam spróbować bo nigdy nie miałam takiego świeżego transferu, a z drugiej obawiam się ze to taki transfer bez szans. I może infekcja zajęłaby moje limfotyty, żeby nie zajmowały się zwalczaniem zarodka...
 
Mialam sie wlasnie ciebie pytac jak sie czujesz. To bardzo pocieszajace ze tak dobrze sie czujesz. ZUCH dziewczyna
Zaskakujące. Nic nie robię takiego, piję dużo wody i jem serki wiejskie. Nadal bez leków przeciwbólowych i chyba już nie będą mi potrzebne. No i staram się zająć czymś głowę żeby wytrwać do soboty☺️
 
reklama
A u mnie 21 ;) to nieduża różnica. Ale super;) jak się cieszę,że zobaczyłeś swój skarb i jesteś spokojniejsza ;)
Powiedz, czujesz jakies bóle brzucha? W sensie takie uczucie pełna i rozpierania?
Ja nic nie czuję. No naprawdę jakbym nie byla na usg to bym nie poznala ciazy. No moze piersi by mnie zastanawialy:) bo są nabite. Ale pamietam ze @Dakita30 tez nie ma objawow wiec moze taki nasz urok😁
 
Do góry