reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miło że o mnie pamietasz. Nie piszę codziennie ale codziennie was czytam i wszystko tytaj z wami przeżywam. Muszę trochę z tym ivf wyluzować , bo ostatnio pozwoliłam by to zajeło całe moje życie a jak przyszła porażka to katastrofa dla mojego stanu umysłu. Obecnie pracuje nad tym żeby walczyć dalej o swoje marzenia ale też poprostu żyć pomimo wszystko ;)) ale cholera strasznie to ciężkie bo ciągle myślę tylko o tym. Chyba jestem skrzywiona i zamiast.do ginekologa powinnam iść do świrologa :errr::errr::errr::errr: ;))
Też sobie mowilam,że przez jakiś czas nie będę zaglądała, ale to jest silniejsze ode mnie. Tutaj się taka więź zacisnela ;)
 
Też sobie mowilam,że przez jakiś czas nie będę zaglądała, ale to jest silniejsze ode mnie. Tutaj się taka więź zacisnela ;)
Popieram z całego ❤️ Byłam na urlopie na nartach w Czechach wiec nie zaglądałam przez 7 dni a jak wróciłam do domu to ponad 50 stron do nadrobienia - moj mąż stwierdził ze jestem wariatka 🤪 no ale cóż nie da się od nich oderwać 😊
 
Dziewczyny ja dzisiaj duzo lepie. To musiala byc chyba wirusowka bo mnie troche gardlo boli. Tak sobie pomyslalam ze skoro tak latwo sie zarazam to moze i z immunologia nie jest najgorzej 😍
coś w tym może być 😊
Ja liczę że skoro u mnie właściwie wszyscy są przeziębieni, to może i mnie łaskawie weźmie... Na razie jednak nic. Aż szok, że czuję się tak całkiem ok po tej punkcji.
 
A ja dziś przeczytałam że nawet Hołownia przyznał że zmienił zdanie jeśli chodzi o in vitro. Już nie nie uważa tego za nieetyczne. Rozmawiał z ludźmi, których dotyczy problem niepłodności i powiedział że zmienił swoje poglądy i poszerzył swoją wrażliwość. I ze wszyscy powinni mieć prawo do posiadania dziecka, nawet jeśli musiałaby im pomóc nowoczesna medycyna.
Fajnie, że o tym powiedział głośno, bo on jest przecież bardzo wierzący.
Mam tylko nadzieję, se to nie jest ja pokaz
 
Dziewczynki chciałabym Wam przedstawić mój zarodeczek, na razie nie ma serduszka - albo go nie widać, za tydzień (18.02) usg serduszkowe. Wg usg 6t3d czyli pokrywa się z wyliczeniami. Jestem szczęśliwa i spokojna.

IMG_1882.JPG
 
Zastanawiam się po co tacy ludzie wchodzą na nasze forum?! Lepiej im jak takie coś napiszą . Przecież my po takim wpisie nie zmienimy zdania. My walczymy bo chcemy. Nikt nas do tego nie zmusza
Oni chyba mają takie przekonanie o wyższości swoich poglądów nad innymi że czują taki wewnętrzny imperatyw, żeby wciskać je wszystkim. Takie zryte berety... Wchodzi żeby opluć, powymądrzać się i umoralniać wg swoich kryteriów. To tacy ludzie którzy nie akceptują tego, że można mieć inne poglądy niż oni. I uważają wszystko co inne za złe i wymagające zwalczania. Nienawidzę takich ludzi...
 
reklama
Do góry