reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jutro kończę 13 tydzień więc już ciąża jest „bezpieczniejsza” ale strach i tak jest ;(

Te kolory na wkładce to mogą być albo od uszkodzenia jakiegoś naczynka albo od utlenienia się luteiny. Zauważyłam, że jak używam lutinus to mam czasami takie cos a przy luteinie nic ;) dziwne to takie [emoji2372]
Rozumiem. Do konca juz strach pozostanie. Ja ogólnie zawsze przed @mialam plamienia, po tez, więc może jak o sobie piszesz,ze taka Twoja uroda to i moja tez.. zawsze coś z tym progesteronem. Ja biorę luteine. Od samego początku ja mi przepisywal.
 
reklama
Muszę Wam to pokazać. Mój koteł sam przyszedl i mi się w nogi położył.. odkąd mu jajca obcielismy to wydoroslal i rzadko się kładzie kolo nas. Niby jest zawsze bliziutko ale głaskać się nie przychodzi, robie to tylko jak jest bardzo śpiący i leży albo skubany jak chce jesc, to wtedy się przymila.. A teraz sie położył mi w nóżkach i czuje takie ciepelko[emoji7][emoji7]Zobacz załącznik 1078583
Świetny ten Twój kotek [emoji7]. A i fajna komoda mi się w oko rzuciła [emoji8]
 
Rozumiem. Do konca juz strach pozostanie. Ja ogólnie zawsze przed @mialam plamienia, po tez, więc może jak o sobie piszesz,ze taka Twoja uroda to i moja tez.. zawsze coś z tym progesteronem. Ja biorę luteine. Od samego początku ja mi przepisywal.
Prawda .. pozostanie 😑 ale damy radę !!
właśnie zaliczyłam pierwszego „rzyga” z obiadu to raczej dużo nie zostało 😂

Ja mieszkam za granicą więc nie mam refundacji .. miałam w większości lutinus ;)
 
Teraz to ja ze swoimi na transfer pojadę [emoji23]

No właśnie

IMG_1880.JPG


Moja tez mi nogi grzeje [emoji76] zmówiły się


A mój mąż wrócił od lekarza no i jest wyrok - zapalenie płuc - tydzień w domu z antybiotykiem
 
No i super 😊 Grunt, że pęcherzyki rosną😊I tak dopiero po punkcji będziesz wiedziała na pewno ile pobiorą, bo czasem nie widać wszystkiego na usg. Też będę miała transfer 5 dniowego😊Tak myślę, że może to i lepiej dla nas. Masz podgląd dzień po dniu? Nieźle 😊To trzymam kciuki za punkcję😊potem będziemy się wspólnie betą stresować skoro tylko kilka dni nas dzieli 😊
No a ja ryczę, że 8 to mało... No ale już mi przeszło bo tłumacze sobie, że nie mam wpływu na to... Nooo też się cieszę że jednak 5-dniowe (liczę że podadzą mi dwa)
No rzeczywiście bo Ty dziś miałaś punkcje☺️ to jakieś 3 dni różnicy bd między nami
 
Ja to dzisiaj znowu miałam akcje w nocy 😑
Osiwiejemy z mężem do porodu. O 1.20 się obudziłam bo poczułam „mokro” nooo i była to rozrzedzona krew. Ogarnelam sytuacje u próbowałam spać. Ale oczywiście mózg nie pozwolił i zaczęłam myśleć. Przestraszyłam się, że to wody płodowe z krwią. Poszłam znowu do łazienki i wtedy już była żywa krew.. nie dużo ale było :/ obudziłam męża i pojechaliśmy do szpitala. Tam przy oddawaniu moczu wyleciała ze mnie galaretka (była to krew, nawet wzięli ją do badania). Dr mnie zbadała, sprawdziła czy to były wody płodowe, ale na szczęście nie. A dzidzia ma się dobrze, fikał/a jak szalone ;) nie żeby to był środek nocy 😂
Więc takie miałam dzisiaj przygody, mąż nawet został ze mną w domu i się mną opiekuje 😘

Trzymam za Was dziewuszki kciuki ✊🏻✊🏻

@Netiaskitchen gratuluje koszyka jajców ! Czekamy na piękne blastusie ;)

@Liliana87 Twoim brązem się nie przejmuj ;) miałam wiele razy tak ;) jak Cię brzuch nie boli i sytuacja się nie rozwija to będzie dobrze !!😘
Ojej to musieliscie się nieźle przestraszyć.Na jakim jesteś etapie?
 
Prawda .. pozostanie [emoji58] ale damy radę !!
właśnie zaliczyłam pierwszego „rzyga” z obiadu to raczej dużo nie zostało [emoji23]

Ja mieszkam za granicą więc nie mam refundacji .. miałam w większości lutinus ;)
O, pierwszy rzyg pod koniec 13 tyg? A ja sie zastanawiałam,czy jak nie rzygam to dobrze... mówisz, wszystko przede mna? [emoji1787]
 
reklama
Do góry