reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agapl, kuruję się jak mogę. Dzisiaj już dopadł mnie stan podgorączkowy. Ech, nie lubię chorować. Ale muszę się jakoś do poniedziałku podleczyć, bo nie mogę pozwolić sobie na zwolnienie.
 
Ale Wy jestescie ranne ptaszki!
dzien dobry,
moj pies spi tak dlugo jak my - moze dlatego, ze kolo szostej pakuje sie do lozka, w moje nogi i musze je podkurczac, bo to jest duzy pies. Ale cwaniak wie, ze moze tylko na mojej polowce, bo moj narzeczony nie pozwala mu spac z nami.
Lawendowy Sen - ten cytat o zwierzetach i ludziach tak czesto mi sie przypomina, niestety w roznych sytuacjach i relacjach z ludzmi wlasnie.
Moj Tytus (pies) jak wczoraj wieczorem plakalam w domu (bo gdzies zgubilam wiare w powodzenie) caly czas zlizywal mi z twarzy lzy, no i w koncu mnie tym rosmieszyl!

Oskaa, Lawendowy sen - duzo zdrowia, niech Wasze dzielne organizmy zwlacza intruzow wirusowych!
Adus - Ty odpoczywaj za dwoch, albo trzech
Agapi - powodzenia na stymulacji!
Hola - niech „dziadostwa” ida precz i robia miejsce dla cennych istot!

zastanawiam sie, porownujac Wasze dawki lekow do stymulacji, czy ja jakis mikrych nie mam: bo Wy macie gonalu po 100, 150, a ja przez tydzien mialam 37,5 a teraz 50, a menopur tez mam mniejszy bo 75 jed, co prawda dwie tabletki w jednym roztworze, ale to nadal mniej...
Chyba musze zaufac lekarzowi, ale juz jestem wyczerpana tym permanentnym niepokojem i przyczajonym lekiem czy sie uda. Wiem, ze trzeba myslec pozytywnie, ale ten lek sie przyczail gdzies w glowie...

milego dnia, ja speisze sie na moje zajecia sobotnie - pa!
 
Wanda, ja też zaczynałam od mniejszych dawek Menopuru, bo jak powiedział lekarz, zawsze dawkę można zwiększyć, a przejść z większej na mniejszej nie ma sensu. Faktycznie nic innego Ci nie pozostaje, jak zaufać lekarzowi.
Pewnie chce zobaczyć, jak organizm reaguje na mniejsze dawki. Będzie dobrze. Głowa do góry!!! A ja trzymam mocno kciuki.
 
Dziekuje Lawendowy Sen,
a wczoraj mialam gorszy dzien i znalazlam swietne zdanie, ktorym sie dziele (choc mam nadzieje, ze nie bedziecie mialy gorszych dni i bedziecie go uzywaly):
Kiedy zycie daje Ci w twarz, usmiechnij sie z politowaniem i powiedz mu: bijesz sie jak ciota! (przepraszam za ostatnie slowo, mam nadzieje, ze nie urazilam ktorejs z Was, ale mi wczoraj pomoglo jak powiedzialam to zyciu)
 
Hola, wierzę, że cholerstwo szybko sobie pójdzie i nigdy już nie wróci. Trzymam mocno kciuki, żebyś jak najszybciej przytuliła swoje Maleństwa do serca. I żeby marzenia się urzeczywistniły :-) :-D :-)

A tymczasem wysyłam Ci pomocną, faworkową ekipę :-D A nawet dwie :-D

stylowi_pl_zwierzeta_2800258.jpg


stylowi_pl_zwierzeta_timeline-photos_1629751.jpg
 
Witajcie.
Hola Oskaa Lawendowa kurujcie się. Aspirynę można brać, ale na 7 dni przed punkcją trzeba ją odstawić bo można krwawić. Głownie chodzi o to że masz zaburzoną krzepliwość krwi. Gdyby coś się stało to nie będą w stanie zatamować krwawienia.
Piszą żeby nie brać od początku stymulacji, bo przecież nigdy nie wiadomo kiedy wypadnie.
Aduś głowa do góry tak jak dziewczyny piszą, będzie dobrze, przecież beta rośnie i my wszytstkie w to wierzymy że się uda, więc musi się udać.
Wanda ja mam jeszcze mniej pęcherzyków na początku niż ty. Ciekawe co nam z tego wyjdzie. Mnie do końca nie zdiagnozowali PCO, ale myślę że mam tylko słabszą postać.

Dziewczyny u mnie chyba słabo, w 4 dniu stymulacji na usg jest 7 pęcherzyków to chyba marny wynik?? Dostałam zalecenia żeby jeszcze przez 3 dni brać Gonal 150 i Cetroide.
Czy jest szansa że będzie jeszcze więcej pęcherzyków czy już nie??
 
Ostatnia edycja:
Sony - to nie jest zly wynik! ja jak bylam 7. dnia stymulacji i mialam 9 pecherzykow to doktor by zadowolony, a Ty bylas 4. dnia i masz juz 7! Co prawda u mnie 9. dnia z tych 9 ruszylo tylko 5, ale ja wierze w tamte male ze tez moze rusza.
Kiedys pamietam przy inseminacji, bylam na podgladaniu i durna lekarka powiedzial: tej inseminacji nie bedzie, slabo rosna pecherzyki, to bedzie cykl bez owulacji, ale niech pani sobie jutro przyjdzie na usg i to potwierdzi.
Ja w samochodzi sie rozplakalam, ale przyszlam nastepnego dnia na kontrole i przyjela mnie inna lekarki i sie okazalo ze w ciagu jednej doby ten dzielne pecherzyki tak podrosly, ze mialam 3 gotowe do insemki. I powiedziala mi, ze ten przyrost nie jest geometryczny, ze ona czasami kilka dni nie rosna, a potem nagle przyspieszaja jak szalone.
wiec Sony kochana, wierz w nie, a i tak masz ladny wynik, wedlug mnie
 
reklama
Do góry