reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki wiem ze niektóre z Was maja już swoje serduszka w domku i starają się o rodzeństwo. Proszę o radę. Co kupić dziewczynce na pierwsze urodziny? Pomysłów brak, to dziecko ma już dosłownie chyba wszystko a jestem chrzestna i wypadałoby jakiś konkretny prezent kupić 🧐🧐 jade właśnie pociągniemy do Gdanska bo jutro rano punkcja i staram się zająć głowie innymi myślami ❤️
Jeśli masz bliskie relacje z rodzicami dziecka zapytaj wprost co kupić? Z siostrą takie większe prezenty konsultujemy. Na tym etapie fajne są zabawki typu kuchnia, jeździk, jakiś skoczek.
 
Dziewczynki wiem ze niektóre z Was maja już swoje serduszka w domku i starają się o rodzeństwo. Proszę o radę. Co kupić dziewczynce na pierwsze urodziny? Pomysłów brak, to dziecko ma już dosłownie chyba wszystko a jestem chrzestna i wypadałoby jakiś konkretny prezent kupić [emoji3166][emoji3166] jade właśnie pociągniemy do Gdanska bo jutro rano punkcja i staram się zająć głowie innymi myślami [emoji3590]
Wszytsko zalezy od budzetu.
Moim zdaniem taka ksiazeczka to fajny, oryginalny prezent i posluzy dlugo:


Aha i arka Noego z serii Dumel Discovery tez sie fajnie sprawdza :)

 
Dziewczynki wiem ze niektóre z Was maja już swoje serduszka w domku i starają się o rodzeństwo. Proszę o radę. Co kupić dziewczynce na pierwsze urodziny? Pomysłów brak, to dziecko ma już dosłownie chyba wszystko a jestem chrzestna i wypadałoby jakiś konkretny prezent kupić 🧐🧐 jade właśnie pociągniemy do Gdanska bo jutro rano punkcja i staram się zająć głowie innymi myślami ❤
Ja bym kupiła książkę. Nawet trochę na wyrost. Albo na teraz. Nie wiem co ma, nie musi (ale może😊) być Pucio, Kicia Kocia, dużo jest też takich książek z elementami interaktywnymi, albo sensorycznymi. Tylko koniecznie takie sztywne strony kartonowe żeby młoda nie zniszczyła za szybko. Nasz ma masę zabawek, a co książka to jednak książka. W książce to można i dedykacje strzelić i rodzic poczyta na dobranoc jak będzie ciekawa. Polecam😊
 
www.jestemwbajce.pl to jest super jak masz jeszcze trochę czasu i dobrze znasz dziecko. Pamiątka na długo.
Dziewczynki wiem ze niektóre z Was maja już swoje serduszka w domku i starają się o rodzeństwo. Proszę o radę. Co kupić dziewczynce na pierwsze urodziny? Pomysłów brak, to dziecko ma już dosłownie chyba wszystko a jestem chrzestna i wypadałoby jakiś konkretny prezent kupić [emoji3166][emoji3166] jade właśnie pociągniemy do Gdanska bo jutro rano punkcja i staram się zająć głowie innymi myślami [emoji3590]
 
reklama
Do góry