reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

3 dpt, 6 dniowa blastocysta, progesteron luteina 3x100 dopochwowo i dziś juz wzięłam jeszcze prolutex, do dziś było kp dlatego
3 dpt, 6 dniowa blastocysta, progesteron luteina 3x100 dopochwowo i dziś juz wzięłam jeszcze prolutex, do dziś było kp dlatego tak mało lekow.
Jedziemy na Tym samym wózku :)
Duphaston 2×1 Mam jeszcze
Kiedy testujesz ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale ostatecznie warto czekać prawda?
Jak tam czytam niektóre z Was, to tak bardzo cieszę się,że wybraliśmy Gamete. W tej klinice naprawde wiesz za co płacisz i jest bardzo komfortowo. Owszem, zdarzyły się jakies opóźnienia ale nigdy to nie jest jakoś bardzo długo. Panie na rejestracji są bardzo, bardzo miłe i pomocne. Zawsze. Położne rowniez, mamy jedna taka bardzo śmieszna, mój mąż ja uwielbia. Zawsze żartuje z nia, ze te grubsze igły do nabierania to ostatecznie w brzuszku żony moga skończyć, na co ona odpowiada, ze jak zona bedzie niegrzeczna to i owszem :) lekarza wybraliśmy konkretnego, wszystko tam takie spokojne. Naprawde, jeśli ktoras by sie kiedys zastanawiała nad wyborem czy zmiana to bardzo serdecznie polecam.
No jasne że warto, inaczej nikt by nie czekał 😉Ludzie to na szczęście w wielu miejscach są spoko. Ja już oswoiłam to moje miejsce, w sensie tę naszą klinikę. Niestety nie wpływa to na długość oczekiwania na wizyty, wczoraj jak przyszłam na wizytę która miała być o 11.40 (a byłam tak 20 min przed czasem) to mi babka w recepcji od razu powiedziała że jest ok. godzina opóźnienia, a ja na to, że w takim razie idę sobie i żeby zadzwonili. Polazłam do TKMaxxa i po jakichś 30 min zadzwonili zeby powoli do nich wracać. I tak myślałam że będzie gorzej bo przecież na ponad miesiąc albo dłużej wypadł im z grafiku mój lekarz, który dużo ogarniał.
 
Tak, słyszałam;( to jej 6- te dziecko...
Właśnie mam wrażenie że nasze Państwo najbardziej wspiera właśnie takie rodziny które się rozmnazaja na potęgę aby nie pracować i pasozytowac pobierając te '+' z których dzieci raczej nie wiele pożytku mają.. Później dochodzi do takich właśnie patologii tym bardziej jak nie ma możliwości dokonać legalnej aborcji do której takie przypadki są niewatpliwym uzasadnieniem moim zdaniem.. Wiecie to nie tylko w Polsce tak jest, aby nie demonizowac, tu gdzie mieszkam i w kilku innych przodujacych krajach Europy jest też nie mało ułomności systemowych...podając przykład rodzinki z 5tka (lub więcej) dzieci imigrantów z Azji gdzie nie koniecznie już im się opłaca pracować...
 
Może jak masz bardzo wczesna implatacje to 3dpt może się pojawić niziutka beta ale generalnie na tak wczesnym etapie się nie bada. Tylko w Invicta karza badać w 3dpt co ma tylko sens jeśli przyjęło się wcześniej ovitrelle aby sprawdzić ile go jeszcze pozostało i porownac z wynikiem jaki bada się w 6dpt kiedy można dopiero coś stwierdzić czy implantacja była bądź nie.
Tak wiem, wszystko się zgadza a ja nie mam rozsądnego wytłumaczenia na te testy :)
 
Dziewczynki wiem ze niektóre z Was maja już swoje serduszka w domku i starają się o rodzeństwo. Proszę o radę. Co kupić dziewczynce na pierwsze urodziny? Pomysłów brak, to dziecko ma już dosłownie chyba wszystko a jestem chrzestna i wypadałoby jakiś konkretny prezent kupić 🧐🧐 jade właśnie pociągniemy do Gdanska bo jutro rano punkcja i staram się zająć głowie innymi myślami ❤️
 
Ja byłam ostatnio u dr P. i mówił że typ hlac dla faceta tylko C1, a taki ma twój M jest najlepszy bo przekazuje same ochronę właściwości zarodkowi.Ważniejsze to by było gdybyś miała kir AA Niestety brakuje Ci kirow implantacyjnych - najważniejsze są podobno te 2DS2 i 2DS4-tak doc mówił. On na to daje accofil.
 
No jasne że warto, inaczej nikt by nie czekał [emoji6]Ludzie to na szczęście w wielu miejscach są spoko. Ja już oswoiłam to moje miejsce, w sensie tę naszą klinikę. Niestety nie wpływa to na długość oczekiwania na wizyty, wczoraj jak przyszłam na wizytę która miała być o 11.40 (a byłam tak 20 min przed czasem) to mi babka w recepcji od razu powiedziała że jest ok. godzina opóźnienia, a ja na to, że w takim razie idę sobie i żeby zadzwonili. Polazłam do TKMaxxa i po jakichś 30 min zadzwonili zeby powoli do nich wracać. I tak myślałam że będzie gorzej bo przecież na ponad miesiąc albo dłużej wypadł im z grafiku mój lekarz, który dużo ogarniał.
Super,ze zadzwonily;) nie musiałaś kwitnąć pod gabinetem;)
 
reklama
Nawet nie kliniki tylko państwa. Do dawstwa publicznego. Czyli bez Twojej zgody po 20 latach czyli jeszcze za Twojego życia ktoś będzie rodzil Twoje dzieci bez znaczenia czy się na to godzisz czy nie.

Podobno pary zabierają zarodki bo mają takie prawo przed terminem i zabierają do Czeskich klinik ( nie wiem jak to technicznie i formalnie wygląda) bo tam prawo jest inne i chyba dopuszcza niszczenie zarodków.
U nas można utylizowac czy niszczyć ( jak kto woli) komórki jajowe i plemniki ale zarodków nie.
Dokładnie tak jest. Podpisujesz umowę i tak jest tam napisane, po 20 latach to już własność kliniki.
 
Do góry