reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuje 😘 mam naprawdę dużo siły do walki, nie wiem skąd, nawet lekarz pytał jak sobie radzę psychicznie i sam sobie odpowiedział po chwili ze widzi ze jestem bardzo zdeterminowana.
Dokładnie, jeśli chodzi o opiekę medyczna, to naprawdę tez jestem bardzo wdzięczna,chociaż ja ogółem i tak lubię Francje 😉.
Kilka dni temu miałam trochę wątpliwości czy na pewno robią mi wszystkie badania, tak jak czytam ze dziewczyny w Pl maja, ale jestem pozytywnie zaskoczona, ze to lekarz naciska na dodatkowe badania, ze dwa nieudane transfery to juz do tego kwalifikują.
Lubię mieć plan, lubię czuć ze coś się dzieje 🙂
Podziwiam za super nastawienie! Brawo!
 
reklama
Ja też gdzieś czytałam że między 1-3 to jest w porządku, chodź mój wskazuję na 39lat a mam 10 mniej, no ale biorę Dhea Eliot teraz więc może to coś da... Moim zdaniem najważniejsze, że nie jest poniżej 0,5... A tak jak piszesz jakieś jajka jeszcze zostały, więc będzie dobrze 😁
A badalas w UK amh? Co Ci w pmol wyszło?
 
Dziękuje [emoji8] mam naprawdę dużo siły do walki, nie wiem skąd, nawet lekarz pytał jak sobie radzę psychicznie i sam sobie odpowiedział po chwili ze widzi ze jestem bardzo zdeterminowana.
Dokładnie, jeśli chodzi o opiekę medyczna, to naprawdę tez jestem bardzo wdzięczna,chociaż ja ogółem i tak lubię Francje [emoji6].
Kilka dni temu miałam trochę wątpliwości czy na pewno robią mi wszystkie badania, tak jak czytam ze dziewczyny w Pl maja, ale jestem pozytywnie zaskoczona, ze to lekarz naciska na dodatkowe badania, ze dwa nieudane transfery to juz do tego kwalifikują.
Lubię mieć plan, lubię czuć ze coś się dzieje [emoji846]
Bardzo dobrze ! Najważniejsze,ze lekarz szuka. Nie ma nic gorszego jak taśmowe przyjmowanie i teksty typu,ze to dopiero drugi nieudany raz. Trzymam kciuki !
 
Nie biorę nic przeciwzakrzepowego bo nie mam takiego zalecenia. Bólu nie czułam bo spałam. Obudziłam się normalnie do pracy i poszłam siku i wtedy zobaczyłam czerwona wkładkę. Przy aplikacji utrogestanu na palcu miałam skrzep. Bolu nadal nie czuje, na wkładce sączy się braz.

Wydaje mi się ze oni uznają ciąże dopiero jak będzie zarodek z sercem a na to moze byc faktycznie wcześnie - dla nich
Jeśli nic się nie rozkręca to dobrze. Co do ciąży to byłam w 21 dpt z krwawieniem na izbie przyjęć. W sumie bez sensu czekać wiele godzin aby usłyszeć nic nie można zrobić, leki Pani bierze, pęcherzyk jest ale bez akcji serca, lekarz stwierdził że jeszcze nie ma ciąży bo brak serduszka. Wiem że się denerwujesz ale lepiej zostań w domu, leż i wytrzymaj do tego wtorku. Plamiłam od 21 dpt tak gdzieś do 10 tc. Bardziej różowy śluz, dodam że niczego nie aplikowałam bo brałam progesteron w zastrzykach. Trzymam kciuki.
 
A powiedz jak we Francji wygląda prawna sytuacja dotycząca mrozenia zarodków? Są jakieś ograniczenia co do ilości? I jak wygląda kwestia ich przechowywania? Bo u nas zgodnie z prawem można przechowywać je ( oczywiście płacąc za to) max 20 lat. Potem przechodzą do dawstwa publicznego z tego co wiem. Jestem ciekawa czy normy prawne w innym kraju europejskim tak bardzo roznia się od naszych.
Dziękuje [emoji8] mam naprawdę dużo siły do walki, nie wiem skąd, nawet lekarz pytał jak sobie radzę psychicznie i sam sobie odpowiedział po chwili ze widzi ze jestem bardzo zdeterminowana.
Dokładnie, jeśli chodzi o opiekę medyczna, to naprawdę tez jestem bardzo wdzięczna,chociaż ja ogółem i tak lubię Francje [emoji6].
Kilka dni temu miałam trochę wątpliwości czy na pewno robią mi wszystkie badania, tak jak czytam ze dziewczyny w Pl maja, ale jestem pozytywnie zaskoczona, ze to lekarz naciska na dodatkowe badania, ze dwa nieudane transfery to juz do tego kwalifikują.
Lubię mieć plan, lubię czuć ze coś się dzieje [emoji846]
 
Jeśli nic się nie rozkręca to dobrze. Co do ciąży to byłam w 21 dpt z krwawieniem na izbie przyjęć. W sumie bez sensu czekać wiele godzin aby usłyszeć nic nie można zrobić, leki Pani bierze, pęcherzyk jest ale bez akcji serca, lekarz stwierdził że jeszcze nie ma ciąży bo brak serduszka. Wiem że się denerwujesz ale lepiej zostań w domu, leż i wytrzymaj do tego wtorku. Plamiłam od 21 dpt tak gdzieś do 10 tc. Bardziej różowy śluz, dodam że niczego nie aplikowałam bo brałam progesteron w zastrzykach. Trzymam kciuki.

No zostałam w domu i leżę - tyle mogę zrobić + leki. Podtrzymuje mnie na duchu ze wkładka od prawie 3 godzin czysta. Po toalecie tylko ślady na papierze.
 
Wiesz jeśli czujesz się jednak bardzo zaniepokojona - A spokój w ciąży jest najważniejszy - A USG dopada to może możesz zróbic chociaż bata HCG ze 2 razy w odstępie kilkudniowym?
Nie biorę nic przeciwzakrzepowego bo nie mam takiego zalecenia. Bólu nie czułam bo spałam. Obudziłam się normalnie do pracy i poszłam siku i wtedy zobaczyłam czerwona wkładkę. Przy aplikacji utrogestanu na palcu miałam skrzep. Bolu nadal nie czuje, na wkładce sączy się braz.

Wydaje mi się ze oni uznają ciąże dopiero jak będzie zarodek z sercem a na to moze byc faktycznie wcześnie - dla nich
 
AMH to chyba średni wskaźnik, już nic nie kumam.. Rozczytalam się znow i czytam że w wieku 33-37 średni poziom amh to 1.7 czyli podobny do mojego a jak czytam co piszą na stronach klinik ivf w UK to piszą że satisfactory jest powyżej 21pmol/l czyli powyżej 3ng??? Ja już zglugialam bo w innyh źródłach jest napisane pisze że poziom amh normalny to między 1 a 4 (lub 3 nawet) Jak może tyle różnych źródeł i wiele teorii.. Dla mnie ważne że mam jakieś jajka .. Czy coś z tego będzie to się okaże..
Zapytaj lekarza o swoje AMH. Każda klinika ma swoj sprzęt, odczynniki i zakres wyników może być nieco inny. Robiłam w Bocianie, wiek 39 lat ( też po laparoskopi pół roku wcześniej) wynik 2.2. Zapytałam lakarza czy ok , powiedział że jest bardzo dobrze i jest powyżej średniej dla mojego wieku.
Masz normalne AMH:)
 
reklama
Do góry