reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oddzwonili. Usg mogą mi zrobić w najbliższy wtorek 11.02 - czyli tydzień szybciej. Mam kontynuowac leki takie co mi przepisali. Na moje pytanie czy powinnam zostać w domu, przytaknęła. Także zamierzam leżeć i pachnieć i modlić się żeby to się nie rozkręciło

Edit - na wkładce już tylko brązowe plamienie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oddzwonili. Usg mogą mi zrobić w najbliższy wtorek 11.02 - czyli tydzień szybciej. Mam kontynuowac leki takie co mi przepisali. Na moje pytanie czy powinnam zostać w domu, przytaknęła. Także zamierzam leżeć i pachnieć i modlić się żeby to się nie rozkręciło

Edit - na wkładce już tylko brązowe plamienie
Kochana dokładnie ! Zostań w domku , pod kocykiem i z dobra herbatka☺️Dziś w Rotterdam piękne słoneczko . U Was tez ? Fijne dag nog 😘
 
Oddzwonili. Usg mogą mi zrobić w najbliższy wtorek 11.02 - czyli tydzień szybciej. Mam kontynuowac leki takie co mi przepisali. Na moje pytanie czy powinnam zostać w domu, przytaknęła. Także zamierzam leżeć i pachnieć i modlić się żeby to się nie rozkręciło

Edit - na wkładce już tylko brązowe plamienie
Wszystko bedzie dobrze [emoji8] leżaj i pachniaj [emoji8]
 
Dziewczyny obudziłam się do pracy a wkładka czerwona. Niby brzuch nie boli ale mam milion myśli [emoji24][emoji24][emoji24] dziś nie idę do pracy, mam zamiar wymusić usg...
Krwawienia na początku ciąży są czeste i na szczęście częściej nie są groźne.. Występuja właśnie często na tym etapie co jesteś. Miałaś jakieś bóle przypominające skurcze, okres? Skrzepy? Jeśli boli nie było to jeszcze lepiej..
Powinni Ci już zrobić usg bo pęcherzyk na tym etapie już jest a często też widać już zarodek tym bardziej warto żeby ustalić czy jest krwiak i jak blisko zarodka - ja krwotok dostałam w 17dpt a w 18dpt na usg był pęcherzyk i zarodek prawie 4mm... U mnie były bóle przy krwotoku ale później przez ponad tydzień kompletnie nic..
Bierzesz jakieś leki przeciwzakrzepowe - heparyne albo acard?
 
Krwawienia na początku ciąży są czeste i na szczęście częściej nie są groźne.. Występuja właśnie często na tym etapie co jesteś. Miałaś jakieś bóle przypominające skurcze, okres? Skrzepy? Jeśli boli nie było to jeszcze lepiej..
Powinni Ci już zrobić usg bo pęcherzyk na tym etapie już jest a często też widać już zarodek tym bardziej warto żeby ustalić czy jest krwiak i jak blisko zarodka - ja krwotok dostałam w 17dpt a w 18dpt na usg był pęcherzyk i zarodek prawie 4mm... U mnie były bóle przy krwotoku ale później przez ponad tydzień kompletnie nic..
Bierzesz jakieś leki przeciwzakrzepowe - heparyne albo acard?

Nie biorę nic przeciwzakrzepowego bo nie mam takiego zalecenia. Bólu nie czułam bo spałam. Obudziłam się normalnie do pracy i poszłam siku i wtedy zobaczyłam czerwona wkładkę. Przy aplikacji utrogestanu na palcu miałam skrzep. Bolu nadal nie czuje, na wkładce sączy się braz.

Wydaje mi się ze oni uznają ciąże dopiero jak będzie zarodek z sercem a na to moze byc faktycznie wcześnie - dla nich
 
Nie biorę nic przeciwzakrzepowego bo nie mam takiego zalecenia. Bólu nie czułam bo spałam. Obudziłam się normalnie do pracy i poszłam siku i wtedy zobaczyłam czerwona wkładkę. Przy aplikacji utrogestanu na palcu miałam skrzep. Bolu nadal nie czuje, na wkładce sączy się braz.

Wydaje mi się ze oni uznają ciąże dopiero jak będzie zarodek z sercem a na to moze byc faktycznie wcześnie - dla nich
Boziu współczuje nerwów 😢😢 ja to bym chyba siedziała pod szpitalem i płakała żeby mi zrobili to USG bo nerwowo nie dałabym rady...
Trzymaj się dzielnie i wypoczywaj ❤️
 
Nie biorę nic przeciwzakrzepowego bo nie mam takiego zalecenia. Bólu nie czułam bo spałam. Obudziłam się normalnie do pracy i poszłam siku i wtedy zobaczyłam czerwona wkładkę. Przy aplikacji utrogestanu na palcu miałam skrzep. Bolu nadal nie czuje, na wkładce sączy się braz.

Wydaje mi się ze oni uznają ciąże dopiero jak będzie zarodek z sercem a na to moze byc faktycznie wcześnie - dla nich
To naprawdę musisz teraz jeszcze przez tydzień być jak ten lotos... Podziwiam Cię za spokój i opanowanie, serio😊
 
reklama
Dziewczyny wlasnie przyszedl moj wynik AMH z Londynu! Jestem w szoku.... Już nic mnie nie zdziwi.. Mój wynik to 12.62 pmol/l czyli w przeliczeniu 1.76 ng... Dla mnie to bardzo dobra wiadomość bo 8 lat temu miałam.... 1.4! Więc spodziewałam się dużo niższego wyniku.. Najbardziej bałam się że będzie później 0.5.. Jutro powtarzam w Invicta ale jakiekolwiek wyniki tam wyjdą dla mnie to oznacza że jest jakiś sens nadal walczyć!! Siedzę rycze... Za miesiąc mam 37 lat, obawiałam się że już nie mam jajek w jajnikach a pojawiło się światełko w tunelu... Także wiecie jak ktoś Wam znów powie że AMH tylko spada to ja jestem kolejnym przykładem że nie!
 
Do góry