reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej mam pytanko 😊, dziś byłam u dr i wyznaczył termin biopsji macicy na pon i na środę (przyszły tydzień) responsywność. Nie wiem o co chodzi, że nie można od razu zrobić 2 na raz a z wrażenia zapomniałam się zapytać 😁. Może wiecie?? Czy to możliwe, żeby w kolejnym cyklu już podawać mrozaka tak powiedział dr? Przecież na wyniki się czeka chyba ze 2 tygodnie, to zdążą ustawić mi ewentualne leczenie? Dodatkowo zrobiliśmy kariotypy plus ja coś z krzepnieciemn krwi (skaplikowana nazwa badania). Dr powiedział że podobno dobrze jest od razu w kolejnym cyklu robić bo biopsja to może podziałać jak scratching... Potrzebuję waszej porady plisss help 😊😊😊
 
reklama
Coś mi się wydaje, że aby podać dwa to trzeba chyba jakieś warunki spełniać. Niech mnie któraś z Dziewczyn poprawi ale chyba wiek się liczy? Kurcze nie pamietam, wiem tylko,ze lekarka mówiła nam, że się łapiemy ( ja mam 32 lata) ale nie wiem tez czy tutaj nie chodziło o to, że wtedy jeszcze było pewne, że u nas invitro tylko z powodu kiepskiego nasienia. Dziewczyny, pomóżcie :-)))
A co jeszcze się okazało przyczyna oprócz kiepskiego nasienia?
 
Juz juz prezpisali mi ANEKTON. Ogolnie to zrzygalam siee w samochodzie i w windzie a na koniec prawie obrzygalama pieelegniarke. Nawet nie wiem skad tyle tego. W szpitalu nie bylo sensu bo ccisnieenie w normie. Wygladam jak trzy swiaty ;) Dziewczyny naprawde dalo mi popalic.
😁 Teraz sie smiejemy z tego😁 Rzygajaca Monika a jakie przy tm dzwieki hehehe Nie no chyba nienormalni jestesmy.. Ide spac bo za duzzo jak na jeden dzien, Na dwa dni i tak ciagle cos. Dobrze ze moge sie Wam wygadac. Aha Lek mi powiedzial ze jestem za chuda. Chyba cos musze poprawic. Chyba wlacze chlebek pelnoziarnisty.
1579640274429.png
 
Ty jesteś chyba z innej gliny ulepiona. Tylko nerwów i dramatów. Problemów i dolegliwości i jeszcze masz siłę pisać i podnosić innych na duchu.
Jesteś na prawdę niesamowita i masz nieludzka wewnętrzną siłę.
Nie... Ja sie tylko uzaleznilam ;) od forum. Od moich kobietek. Ale fakt jestem bardzo ekspresyjna ❤
 
Jeszcze jestem przed punkcja wiec nie wiem ile będzie zarodków. A Ty leczysz się w gyncentrum ??
Nie ja jestem w Bocianie Białystok. Z tymi zarodkami jest różnie. Wiadomo wszystko musi się zgrać, niestety nie zawsze tak jest. Wtedy marnują się dwa zarodki. Ryzyko ciąży bliźniaczej związane jest też z przedwczesnym porodem.
Jeszcze zależy jaka przyczyna niepłodności? Ile będzie zarodków? Z której doby? Nie myśl.jeszcze o tym, zaczekaj na rozwój sytuacji po punkcji. Rozmawiaj z lekarzem. Powodzenia i zostań na forum.
 
No pytalam;) i wtedy właśnie zaczął mi mówić,że to nie ma znaczenia, nic to nie da, jestem obstawiona lekami, mam nie czytać internatów;) pytałam czy badać progesteron co dwa, trzy dni. Ale wiem, ze nie Tylko w Gamecie nie oznaczają.
U mnie ostatni raz oznaczałam tydzień temu, biorę progesteron dowcipnie 200 2x i to wszystko. Jutro już nic nie będą oznaczać. Myśle ze nie masz się czym martwić,co klinika to inaczej, a co kraj to jeszcze dziwniej 😜. Powiedz mi proszę, jak bierzesz to relanium? We Francji nie dają nic, ale mam relanium z Pl, pytałam tutaj swojego lekarza, pokazywałam mu sklad, to mówił ze mogę wziąć przez pierwsze 3 dni, ale nie zapytałam po ile tabletek ... 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Nie ja jestem w Bocianie Białystok. Z tymi zarodkami jest różnie. Wiadomo wszystko musi się zgrać, niestety nie zawsze tak jest. Wtedy marnują się dwa zarodki. Ryzyko ciąży bliźniaczej związane jest też z przedwczesnym porodem.
Jeszcze zależy jaka przyczyna niepłodności? Ile będzie zarodków? Z której doby? Nie myśl.jeszcze o tym, zaczekaj na rozwój sytuacji po punkcji. Rozmawiaj z lekarzem. Powodzenia i zostań na forum.
Dzięki napewno zostanę z wami. Wiesz ja tam ciąży bliźniaczej się nie boję nawet cieszylabym się jak by to miały być bliźniaki jutro idę na wizytę i będę z lekarzem ustalać termin punkcji i rozmawiać też o transferze. A Ty już miałaś jakieś invitro robione ..
 
Do góry