reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Rozlane puste jajo płodowe. ZNOWU. Przy tabletkach anty i dwoch niedroznycj jajowodach. Jak to mozliwe. Juz jestem w szpitalu jak nie urodze sama do jutra to zrobia mi zabieg. Pęchcerzyk dosc spory. Jak zrobia zabieg to in vitro sie odwlecze. Rycze w lazience zeby Łukasz nie widzial. Dostalam znowu artrotec. Obym urodzila ;(
Bidulko... Współczuję 😞😞😞Nie martw się, jeszcze będzie dobrze.. Musimy w to wierzyć i czekać. Ja jestem w podobnej sytuacji.
 
Ja mieszkam w Niemczech kochana, więc pewnie nazwa kliniki i tak Ci nic nie powie (Amedes). U mnie nie było żadnych przeciwskazań. Od czasu punkcji do pierwszego usg było wszystko super... Dlatego byłam optymistycznie nastawiona. Mój Partner jest 25 lat starszy ode mnie, u niego była niska jakość plemników czy coś takiego. Mamy jeszcze 2 zamrożone. Ale nie wiem czy przy następnej próbie brać te mrożone czy nowe.. Normalnie nie mogę w to uwierzyć [emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Pewnie lekarz Wam podpowie co i jak teraz zrobić, co zmienić.. trzymajcie się ciepło, potrzeba teraz czasu,żeby dojść do siebie i sie z tym pogodzić.. Ale jak tylko siły wrócą to wracajcie do walki! Ja wrocilabym po zarodki i spróbowała po raz kolejny. Kolejna stymulacja to obciążenie, zabieranie najpierw swoje kropki.
 
Rozlane puste jajo płodowe. ZNOWU. Przy tabletkach anty i dwoch niedroznycj jajowodach. Jak to mozliwe. Juz jestem w szpitalu jak nie urodze sama do jutra to zrobia mi zabieg. Pęchcerzyk dosc spory. Jak zrobia zabieg to in vitro sie odwlecze. Rycze w lazience zeby Łukasz nie widzial. Dostalam znowu artrotec. Obym urodzila ;(
Boze kochanie tak mi przykro. Proszę trzymaj się. Duzo sily i wracaj szybko do nas. Przytulam Cię wirtualnie ❤
 
reklama
Do góry